Yurt Dışı Eğitim İzmir

Yurt dışı eğitim olanakları, oldukça geniş. Bu nedenle hangi alana nasıl başvuru yapacağınızı bilemeyebilir; sizin için en uygun programı saptayamayabilirsiniz. Bu durumlarda, bir aracı eğitim kurumundan, danışmanlık hizmeti almak mantıklı olacaktır. Karya Yurt Dışı Eğitim firması ise, sizlere sunduğu geniş dil okulu ve üniversite skalası, eğitim dışı olanakları ve uygun fiyatlarıyla bu sorularınıza en doğru yanıtı almanızı sağlayacaktır. İzmir şehri kapsamında destek almak isteyen kişiler için Alsancak sınırları içerisinde hizmet vermektedir. Aynı zamanda web sitesi üzerinden de genel bir bilgi edinebilirsiniz.

İzmir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri
Alacağınız danışmanlık hizmeti kapsamında, dil okulları, sertifika programları, iş ve mesleki dil eğitimi, lise, lisans ve master düzeyinde eğitim, yaz okulları, akademik eğitim gibi opsiyonlar bulunmaktadır. Her eğitim türü için farklı dil programları ve ülke/ şehirler bulunmaktadır. İstediğiniz ülke tercihi ya da eğitim türüne göre firma sizin için olası bir plan oluşturacaktır. Aynı zamanda vize işlemleri, seyahat planlaması, eğitime kayıt ve başvuru aşaması gibi birçok öncelikli konuda da danışmanlık sağlamaktadır. Özellikle lise, lisans ve lisansüstü başvurularda eğitim kurumunun şartlarına uygun şekilde bir başvuru oluşturmak önemlidir.
Yurt Dışı Eğitim Olanak ve Eğitim Programları
Eğitim programları ve süreleri, tercih ettiğiniz eğitim kategorisine göre şekillenecektir. Dil okullarında bu süre 1 hafta ile 6 ay arasında ortalama şekilde değişmektedir. Lisans ve lisansüstü eğitimde ise 2 ile 4 yıl arasında değişiyor. Dil eğitimi için; iş ve mesleki dil eğitimi, temel ve standart dil eğitimi, sertifika eğitimleri, yaş gruplarına göre farklı eğitim kursları, dönemlik dil eğitimleri, uluslararası dil sınavlarına yönelik eğitimler gibi farklı seçenekler bulunmaktadır. İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Almanca gibi birçok popüler dil için eğitim alabiliyorsunuz. Eğitim programlarının fiyatları; konaklama, vize işlemleri, ek atölyeler gibi paket türlerine, okulun fiziki özelliklerine ve eğitim şartlarına, program süresi ve türüne göre şekillenmektedir. Karya Eğitim, sizlere en doğru şekilde bilgilendirme yaparak doğru bir planlama yapmanızı sağlayacaktır.

Ofisimiz

İZMİR
YURTDIŞI EĞİTİM

Kıbrıs Şehitleri Cad. No:30/1

Alsancak - İzmir

0 (232) 465 16 00

İzmir Adres Tarifi

Yazar
7
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İngiltere’de eğitim almayı düşünenleri yakından ilgilendiren konu İngiltere öğrenci ...
Herkesin sahip olmak istediği yeşil pasaport birçok ülkeye vizesiz seyahat etmenizi ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim