Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ankara

Dil eğitimi almak isteyenlerin ilk başvurduğu konu dil eğitimini o dilin ait olduğu ülkede veya tam olarak doğru kullanıldığı ülkede almaktır. Dil eğitimi ile ilgili olarak birçok araştırma yapmak mümkün. Ülkemizde dil eğitimi almak için pek çok başarılı kurum vardır. Ama şunu da reddedemeyiz ki bir dili konuşulduğu ülke kadar kalite ve hızda öğretecek başka bir yer yoktur. Yurtdışında dil eğitimi dışında da eğitim almak mümkün. Birçok kişi daha gelişmiş özellik gösteren ülkelerde veya daha uygun imkânların olduğu ülkelerde veya tamamen yurtdışında eğitim alma merakı ile yurtdışına eğitim için çıkmaktadır. Yurtdışında eğitim almak söz konusu olduğu zaman bu konuda bilgili olmak gerekli. Hangi ülkede hangi eğitim daha kaliteli, gidilen ülkenin hangi şehri bu konuda daha verimli, nerede kalınacak, o ülkede hangi dil konuşulmakta, maddi giderler ve daha birçok onu yurtdışında eğitim almak isteyenlerin sıkça sordukları sorular arasındadır.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Nedir?

Yurtdışı eğitim danışmanlığı ilan veya tabelalarına çevrenizde veya internette rastlamanız olasıdır. Peki, nedir yurtdışı eğitim danışmanlığı şimdi bu konu hakkında bilgi verelim. Yurtdışı eğitim danışmanlığı; yurtdışında eğitim almak isteyen kimselerin, hangi ülkede hangi eğitimi ne şartlarda ve ne kadar mal ederek alacaklarını öğrenecekleri ve yurtdışında eğitime başladıktan sonra da pek çok konuda yardım alacakları kurumlardır. Bilinmeyen bir ülkede hiç kimseyi tanımadan eğitim alma oldukça zordur. Eğitim alınacak ülkenin pasaport ve vize şartları, eğitim alınacak okulun kayıt işlemleri, o ülkenin maddi şartları ve daha birçok konu hakkında yardım alabileceği kurumlar yurtdışı eğitim danışmanlıklarıdır. Yurtdışında eğitim almak bazen zorunlu bazen daha çok gelişim sağlamak bazen ise farklı kültürlere olan ilgi ile ortaya çıkan bir eğitim isteğidir. Bu isteğin başarılı bir sonuca ulaşması için her konunun doğru olarak araştırılıp en doğru kararın verilmesi en önemli kuraldır. Bu sebeple de kulaktan dolma bilgiler veya yetersiz bir araştırma ile yurtdışında eğitim almaya karar vermemek gerekli. Bu noktada tercih edebileceğiniz en doğru adreslerden biri Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ankara firmasıdır.

Yurtdışı Eğitimde En Çok Tercih Edilen Bölümler

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ankara olarak sizlere yurtdışı eğitim için en çok tercih edilen bölümlerden kısaca bahsedelim. Yurtdışında eğitim almak isteyenlerin birçoğu dil eğitimi temel olmak üzere farklı alanlarda eğitim almak için çaba göstermektedir. Yurtdışında eğitim almak isteyenlerin yoğun olarak tercih ettiği bölümler arasında sağlık sektörü bulunmaktadır. Ülkemize nazaran daha farklı teknik ve teknolojik bilgiye sahip ülkelerde eczalık, diş hekimliği, tıp bölümlerinde kendilerini geliştirmek isteyen pek çok kişi yurtdışında eğitim almaktadır. Teknolojik gelişmelerin yakından takibinin gerektiği, mühendislik, mimarlık gibi bölümler için de yurtdışını tercih eden pek çok danışan var. Uluslar arası ilişkiler, ekonomi gibi global dünyanın nabzı hakkında ilgi sahibi olmaya gerektiren bölümlerin yurtdışında okunma talebi ise oldukça fazladır.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Nasıl Bir Kurumdur?

Yurtdışı eğitim danışmanlığı size gerek kaliteli eğitim gerek kaliteli konaklama ve uygun bütçe konusunda gideceğiniz ülke hakkında tam bilgi veren bir kurumdur. Hiç bilmediğiniz bir ülkede dilini de bilmeden doğru adım atma olasılığınız oldukça düşüktür. Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ankara olarak sizlere en doğru ve kaliteli yurtdışı danışmanlığı yapma konusunda hizmet vermekteyiz. Yurtdışında eğitime başlamadan önce ve de başladıktan sonra da sizlere her konuda yardımcı olacak olan firmayız. Bizimle en kısa zamanda iletişime geçerek sorunsuz bir yurtdışı eğitimi almanız mümkün.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İlk defa pasaport çıkarmak isteyenler veya pasaportunu yenilemek isteyenler Nüfus ve Vatandaşlık ...
İrlanda’da Öğrencilere Çalışma İzni Yurtdışı eğitim son yıllarda dil okulları ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim