Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ankara

Ülke dışında eğitim almak isteyen bireyler için çeşitli ülkelerin kurumları ile anlaşma sağlamış olan danışmanlık firmaları bulunmaktadır. Bireyin kalacağı yeri, okulunu, dil eğitimi alacağı kursu, kalacağı süreci ve vize işlemlerini ayarlayan bu danışmanlık şirketleri kısa ve kolay yoldan yurt dışına gitmede yardımcı olur. Yurtdışı eğitim danışmanlığı Ankara şubesi ile hizmet veren firmaya aynı zamanda diğer şubelerinden de erişim sağlanabilir.

Eğitim Çeşitleri

Danışmanlık firması tarafından verilen eğitim programları doğrultusunda yurt dışında eğitim alabilmek mümkün olmaktadır. Lise eğitimi, master eğitimi, üniversite eğitimi, mesleki İngilizce kursları, yaz okulları ve dil okulları olmak üzere yurt dışında farklı alanlar üzerinden eğitim alınabilecek birçok seçenek bulunmaktadır. Danışmanlık firması olarak bireyin seçeceği programı ayarlayan ve kurumlar ile görüşme yapan şirket gerekli evraklar tamamlandıktan sonra bireyin yurt dışına gidişini kontrol eder.

Eğitim Programları

Yurtdışı eğitimi için seçilebilecek olan programlar içerisinde; Intensive English, TELC, TestDaf, Combined 20 ve 5, Yoğun İspanyolca 20, Premium Almanca, Full Time Evening, DELTA Modül 1,2,3, Vacation Plus Film, Mini Group, Intensive IELTS, TOEFL Preparation ve Animal Care gibi çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Bununla beraber bireyin eğitim dilini seçmesi üzerine farklı birçok program firma tarafından sunulmaktadır. Danışmanlık firması gerek şube üzerinden gerekse de iletişim kanalları üzerinden bireye detaylı bilgi vermektedir.

Yazar
9
Ezgi Erdoğan
Yurtdışı Eğitim Danışmanı Soru Sor
Amerika’da lise eğitimi almak isteyen öğrencilerin çok talep gösterdiği bir ...
Dünyada birçok öğrenci üniversite için yurtdışı eğitimlerini tercih ...

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim