Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ankara

Ülke dışında eğitim almak isteyen bireyler için çeşitli ülkelerin kurumları ile anlaşma sağlamış olan danışmanlık firmaları bulunmaktadır. Bireyin kalacağı yeri, okulunu, dil eğitimi alacağı kursu, kalacağı süreci ve vize işlemlerini ayarlayan bu danışmanlık şirketleri kısa ve kolay yoldan yurt dışına gitmede yardımcı olur. Yurtdışı eğitim danışmanlığı Ankara şubesi ile hizmet veren firmaya aynı zamanda diğer şubelerinden de erişim sağlanabilir.

Eğitim Çeşitleri

Danışmanlık firması tarafından verilen eğitim programları doğrultusunda yurt dışında eğitim alabilmek mümkün olmaktadır. Lise eğitimi, master eğitimi, üniversite eğitimi, mesleki İngilizce kursları, yaz okulları ve dil okulları olmak üzere yurt dışında farklı alanlar üzerinden eğitim alınabilecek birçok seçenek bulunmaktadır. Danışmanlık firması olarak bireyin seçeceği programı ayarlayan ve kurumlar ile görüşme yapan şirket gerekli evraklar tamamlandıktan sonra bireyin yurt dışına gidişini kontrol eder.

Eğitim Programları

Yurtdışı eğitimi için seçilebilecek olan programlar içerisinde; Intensive English, TELC, TestDaf, Combined 20 ve 5, Yoğun İspanyolca 20, Premium Almanca, Full Time Evening, DELTA Modül 1,2,3, Vacation Plus Film, Mini Group, Intensive IELTS, TOEFL Preparation ve Animal Care gibi çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Bununla beraber bireyin eğitim dilini seçmesi üzerine farklı birçok program firma tarafından sunulmaktadır. Danışmanlık firması gerek şube üzerinden gerekse de iletişim kanalları üzerinden bireye detaylı bilgi vermektedir.

Yazar
9
Ezgi Erdoğan
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Work And Travel PROGRAMIN SÜRESİ WAT Programına, Üniversitelerin kapanış ve açılış ...
Mesleğinizle ilgili belirli bir alanda uzmanlaşmak ve teknik terimlere, kalıplara daha çok hakim ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı ingilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde ulaşabilirsiniz.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki ingilizce, mesleki almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle ingilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz.Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı mba, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında yüksek öğrenim program ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Kanada, İngiltere, Amerika lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm prosedürler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim