Amerika'da Dil Eğitimi Ve Çalışma

Türkiye, ülke olarak eğitim öğretim modelinde istediği seviyeyi henüz yakalayamamış olan bir ülkedir. Gençler geleceklerini garanti altına almak için Amerika gibi gelişmiş ülkeleri tercih etmekte ve en doğru kararı vermektedir. Bu kararlar aileleri eğitim maliyetleri açısından düşündürse de gençlerin bu düşünceleri değişmemektedir. Amerika eğitim öğretim alanında çok gelişmiş bir ülke olduğu gibi dil okulu programları konusunda da son derece gelişmiştir. Tüm ülkelerden gençlere kurs imkanı vermekte, kaliteli çalışma ortamları yaratmaktadır. Gençlere verdiği bu imkanlarda maliyeti düşük tutarak, kendi başarılarını da kanıtlamaktadır. Kariyer edinmek ve gelecek planını sağlıklı adımlar ile atmak isteyen tüm gençler için uygun fiyatları olan, standartların üzerinde olan eğitim şekilleri bu ülkede mevcuttur.

Yeni Eğitim Şekilleri

Yurt dışı eğitiminde Türk gençleri için eğitim programları oluşturulmuş ve bu programlarınfiyatı ekonomik şartlarda olacak şekilde belirlenmiştir. Yurt dışı eğitimi hem başarı hem de kariyer hedefi açısından çok yararlı olmakta ve gençlerin yalnızca eğitim hayatında değil, çalışma alanlarında da başarılı olmalarını sağlamaktadır. Yurt dışı eğitim öğretim modelinde gençlerin gelişimi için gerekli olan tüm faktörler düşünülmüştür.

Dil Eğitim Kursları

Amerika'daki dil eğitim kursları ile eğitim hayatınızı başarılı bir birey olarak tamamlayabilirsiniz. Gelecek için önemli bir noktaya ulaşmak isteyen tüm gençlerin yurt dışı eğitimlerinde de esaslı bir okuldan eğitim alması şarttır. Çalışma ortamında önemli bir yer edinmek için, başarı seviyesini en üst noktaya taşıyacak okulların tercih edilmesi şarttır.

Yazar
9
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Bir ada ülkesi olan Avustralya doğası, yüksek yaşam standartları ve iş imkanları ile dil eğitimi ...
Kanada dünyanın en güvenilir ülkeleri arasında gösterilmektedir. Bu yüzden üniversite okuma ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim