Yurtdışı Eğitim Kredisi

Kişisel gelişim ve kariyerinde sağlam bir ilerleme sağlamak isteyen herkes için eğitim, özellikle dil eğitimi çok önemlidir. Ülkemizde dil eğitimi almak isteyen, mesleki İngilizcesini geliştirmek isteyen herkes yurtdışında dil eğitimini düşünmek durumundadır.

Yurtdışında dil eğitimi için gerekli bütçeyi sağlayamayan fakat yurtdışında eğitim konusunda kararlı olan öğrenciler için ülkemizdeki bankalar yurtdışı eğitim kredisi sağlamaktadır.

Ülkemizdeki bankalardan Garanti BBVA, Yapı Kredi, Denizbank, Akbank ve QNB Finansbank yurtdışı eğitim finansmanı için kredi sağlayan bankalar arasındadır. Eğer halen öğrenciyseniz ve yurtdışı eğitim için bir krediye başvurmak istiyorsanız başvuru sırasında yanınızda sabit bir geliri olan ve gelirini belgeleyebildiğiniz bir aile bireyi ile bu başvuruyu yapmanız doğru olandır.

Kredi başvurularında bankalar, kredilerin çeken kişi ya da gösterdikleri kefil tarafından ödenebilecek durumda olduğundan emin olmak isterler. Bu nedenle birinci dereceden bir yakınınız tarafından krediniz için kefil olunması durumunda krediniz onaylanacaktır. Eğer siz veya gösterdiğiniz kefilin ibraz ettiği gelir belgeleri banka tarafından olumlu olarak değerlendirilirse krediniz onaylanır.

Yurtdışı eğitim kredisi için bankalar tarafından üst limit genelde 100.000 TL kadardır. Dolayısıyla ülke, okul, şehir seçimi ve eğitim süresi kredi miktarı göz önünde bulundurularak seçilmelidir. Yurtdışı eğitim için program, ülke ve süre seçimi için ise uzman bir danışmandan yardım almanızı öneririz. Bu durumda Karya International’ın uzman danışmanlarından yardım alarak program seçimi yapabilirsiniz.

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Kanada dil okulları son derece güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Kanada dünyanın en ...
Malaga İspanya'nın güney kıyılarında bulunup Akdeniz'in ikinci büyük limanına sahiptir ve ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim