1 Aylık Yurt Dışı Dil Eğitimi

Yurt dışında dil eğitimi almak, birçok kişinin hayal ettiği bir durumdur. Bu konuda belli yaş grupları bulunmaktadır. Yurt dışında dil eğitimi almadan önce yaş grupları ve istenen koşulları sağladıktan sonra, eğitim almak hayal değildir. Amerika, İtalya, Avustralya, Finlandiya, Çin ve Japonya gibi sayabileceğimiz birçok ülke, dil eğitim fırsatlarını sunmaktadır. Yurt dışında dil eğitimi programları arasında genel İngilizceden 18 yaş altı seviyesinde İngilizceye kadar farklı seçeneklerde dil eğitim programları yer almaktadır. Hangi programa dâhil olmanız gerektiği konusunu çözümledikten sonra, daha verimli ve iyi bir eğitim almak adına, kendinizi dil konusunda önceden geliştirmeye başlayabilirsiniz. Bu sayede verilen eğitime hızla adapte olmanız kolaylaşır.

Dil Eğitimi Fırsatları

Birçok ülkede Yurt dışında 1 aylık eğitimden başlayan fırsatlar 1 yıl ve daha fazla sürece yayılabilmektedir. Eğitim almak istediğiniz süreleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu kısa sürede dil eğitimin hızlandıracak etkinliklere de katılarak, kısa sürede eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Eğitim için verilen tüm fırsatları değerlendirerek, 1 ay içerisinde dil eğitimini öğrenmiş olursunuz. Bulunduğunuz ülkenin sosyal koşullarını göz önünde bulundurarak, dil eğitimi alırken de kültürünü de yakından tanıma fırsatını yakalayabilirsiniz. Tüm bu bilgi ve kaynaklara, dil eğitimi veren ülke ve okul şartlarına ulaşabilmek için hizmet veren birçok kurum yer almaktadır. Bu uzman kurumlara başvurarak, tüm sorularınızın yanıtını alabilirsiniz.

Hangi Ülkede Dil Eğitimi Almalıyım?

Dünyanın çoğu ülkesinde dil eğitimi veren kurumlar ve her ülkenin kendi içerisinde dil eğitimi veren çok sayıda okulları yer almaktadır. Genel olarak dil eğitimi almak için ülke seçimi, bütçe uygunluğu ile doğru orantılıdır. Mesela, dil okulları konusunda adını duyurmuş olan İngiltere, genel olarak pahalı bir şehir olarak bilinse de, iyi bir araştırma sonucunda, bütçeye uygun dil eğitimi veren okullarının da yer aldığı görülmektedir. Her ülkenin kendi içerisinde yer alan okullar bazında bir araştırma yapıldığında ise, o ülkenin şehirleri arasında bir tercih yapmak zorundasınız. Ülkelerin kimi şehirleri, öğrenciye uygun bütçelerde bir yaşam tarzı sunarken, kimi şehirlerinde de metropol hayatının göze çarptığını görebiliriz.

Yurt Dışında İngilizce Kurs Seçenekleri

Evrensel bir dil olan İngilizce, yurt dışında dil eğitimi almak isteyen kişilerin tercih ettiği en popüler dillerden birisidir. İngilizcenin evrensel bir dil olması da tüm ülkelerin dil okulları konusunda zenginleşmesine neden olmuştur. Okullarda verilen İngilizce kursları, genel İngilizce ile sınırlı kalmayıp, Yöneticiler, hukuk, tıp, YÖK, CELTA-DELTA ve iş İngilizcesi gibi alanlarda da eğitim vermektedir. 1 aylık gibi bir dilimde dil eğitimi almak için yaş ve eğitim programları konusunda bilgi sahibi olan ve alanında uzman kadrosu ile hizmet veren Karya Yurt Dışı Eğitim; size en uygun olan ülke ve eğitim konusunda hizmetinizdedir.

Yazar
5
Gözde Pekcevik
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Amerika Dünyanın en büyük ülkelerinin başında yer alıyor. Gerek ekonomisi gerek ...
İş dünyasının niteliği her geçen gün büyük bir değişim gösteriyor. ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim