Yurtdışında Havacılık

Yurtdışında hem dil hem de havacılık eğitimi almak isteyenlerin tek yapması gereken Karya Yurtdışı Eğitim'e başvurmaktır. Kendisine başvuranları dil ve mesleki dil eğitimi için uygun yerlere yönlendiren Karya Yurtdışı Eğitim; havacılık eğitimi almak isteyenlere beş farklı yerde eğitim alternatifi sunmaktadır.

LAL- Havacılık İngilizcesi

LAL Fort Lauderdale; Florida'nın Atlantik sahilinde yer alan 1991 yılında kurulmuş bir okuldur. Dil eğitimindeki uzman kadrosunun yanı sıra, her sektördeki en tecrübeli kişilerle kariyer yapanlara farklı programlar da sunmaktadır. Okulun öğrencileri; aile yanında ve yurtta konaklama imkanlarına sahiptir. Okul; ferah ve modern görünümlü 17 derslikten oluşmaktadır. Bu kurs, ICAO Seviye 4 sınavına hazırlanan havacılık sektörü çalışanları için hazırlanmıştır. Haftada 20 ders verilen kursta başlangıç tarihleri ocak, nisan ve ekim aylarıdır.

International House

Okul, Güney Afrika'nın başkenti Cape Town'da yer almaktadır. Okul; tecrübeli kadrosu ve bol sosyal aktiviteli yapısıyla 2008'den bu yana hizmet vermektedir. Bu programda Genel İngilizce'nin dışında mesleki terminolojiye ait eğitim verilmektedir. Bu kurs; pilotlar başta olmak üzere acil hizmet personelleri, yer hizmetleri görevlileri ve hava trafik kontrolörleri için uygundur. Tüm pilot ve hava trafik kontrolörlerinin ICAO'nun kalıplaşmış cümlelerine aşina olması amaçlanmaktadır.

International House - İngiltere

Okul, Newcastle'da konumlanmaktadır. ICAO Level 4 veya üzerinde bir seviyede İngilizce yeterliliğine sahip olmak isteyenler için bu kurs oluşturulmuştur. Haftada 20 ders Genel İngilizce, 10 ders ise Havacılık İngilizcesi verilir.

M.L.S Int. College

Bournemouth şehrindeki bu okulda haftada 30 ders Genel İngilizce, 2 ders Havacılık İngilizcesi verilir. Diğer grupta ise; Havacılık İngilizcesi 4 ders olup toplam 34 ders verilir.

LAL- Boston

Boston'da yer alan okulda haftada 20 ders verilmektedir.

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışında eğitim almak birçok insan tarafından istenir ve tercih edilir. Yabancı dil geliştirmek ...
Yurtdışı eğitim insanların çeşitli amaçlarla eğitim almaları için sunulan ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim