Yurtdışı Eğitim Ankara

Yurtdışı Eğitim için Ankara’da danışmanlık ve eğitim seçenekleri konusunda en zengin seçenekleri sunan bir kaynak arıyorsanız doğru adrestesiniz. Karya International Yurtdışı Eğitim ve Vize Danışma hizmetleri konusunda 1994’ten bugüne kesintisiz hizmet veren Ankara’nın ilk, Türkiye’nin ise önde gelen firmalarındandır.

Ankara’da yurtdışı eğitim konusunda uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz sizlere yurtdışı dil okulları, yurtdışında üniversite eğitimi, yurtdışında master, yurtdışında yaz okulları, yurtdışı yaz kampları gibi onlarca konuda profesyonel hizmet vermektedir. Zaman zaman yurtdışı eğitim ile ilgili tanıtım günleri ve mini fuarlar düzenleyen şirketimizden istediğiniz zaman yurtdışında eğitim ile ilgili danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Mesai saatleri içerisinde 0(312) 466 61 00 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşarak danışma hizmeti alabileceğiniz gibi Tunalı hilmi caddesi paralelindeki bestekar sokak 88/2 – 3 numaralı ofisimize gelerek uzman danışmanlarımızdan yüz yüze danışma hizmeti alabilirsiniz.

Tüm yurtdışı eğitim danışma hizmetlerimiz ücretsiz olup, yurtdışı dil okulu, yaz okulu gibi konularda her türlü sorunuza cevap verirken, sizden ekstra bir danışma ücreti talep etmediğimizi bilmenizi isteriz.

Yurtdışında eğitim almak ve aynı zamanda çalışmak isteyen öğrencilerimiz için dil okulu sonrası çalışma izni sağlayan ülkeler mevcuttur. Bu ülkeler ile ilgili danışma hizmetimizden de yine ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Ankara’dan başvuran öğrencilerimizin yoğun olarak merak ettikleri bir diğer konu ise yurtdışında eğitimin maliyetidir. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizin eğitim ve konaklama maliyetleri gitmek istedikleri ülke ve şehire, gittikleri okulun kalitesi ve eğitim yoğunluğuna göre değişiklik arz etmektedir.

Yurtdışında eğitim hizmeti veren eğitim kurumları zaman zaman promosyonlar düzenledikleri için bu promosyonlara göre eğitim maliyetleri de değişebilmektedir. En net bilgiyi ise gitmek istediğiniz ülke, şehir, süre ve eğitim programına göre uzman bir danışman ile belirleyebilirsiniz. Bu nedenle uzman bir danışmandan ücretsiz bir şekilde danışmanlık hizmeti alarak, yurtdışı eğitim planınızı yapabilir ve gelecekteki hayatınızı buna göre şekillendirebilirsiniz.

Ankara’da en ucuz yurtdışı eğitim şirketini arıyorsanız yine doğru adrestesiniz, çünkü yurtdışı eğitim danışmanlığı için herhangi bir ücret almadığımız gibi, herhangi bir yurtdışı eğitim programına kayıt olmanız durumunda yurtdışından kayıt oldunuz durumdaki fiyata ek herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Karya Ankara ofisi olarak yurtdışı eğitim danışmanlığı faaliyetlerimiz, Yurtdışında hizmet veren ve temsilcisi olduğumuz okullar tarafından, öğrencinin ödediği ücrete fark yansıtılmaksızın karşılanmaktadır.

2019 Yurtdışı eğitim fiyatları için güncel fiyatları arıyorsanız, yine sitemizde ülke bazında detaylı bilgileri bulabileceğiniz gibi bizi arayarak da güncel fiyat ve promosyon bilgilerine hızla ulaşabilirsiniz.

Yazar
4
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışı Dil Okulları ve Çalışma Dil eğitimi için yurtdışında dil okuluna ...
Yurt dışında dil eğitimi denildiğinde, akla ilk gelen ülkelerden biri Amerika’dır. Amerika ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim