Yurtdışında Yabancı Dil Öğrenmek

Yurtdışında Yabancı Dil Öğrenmek

Günümüzde İngilizce bilmek neredeyse bir ihtiyaç haline gelmiştir. İngilizce bilmenin haricinde bir ikinci dil ihtiyacı daha doğmuştur. İnsanlar artık dil eğitimine çok önem göstermektedir. Dil eğitimini yurtdışında almak isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Çünkü yabancı dil en iyi, en doğru şekilde öğrenebilmenin yolu o dilin konuşulduğu ülkede dil eğitimini almaktır. Öğrenilmek istenen yabancı dilin konuşulduğu ülke de öğrenmenin birçok avantajı vardır. Dil eğitimi aldığınız derslerin dışında da öğrenme süreci devam etmektedir. Hayatın her alanında öğrenilmek istenen yabancı dilin konuşulması, dinlenmesi ve okunması bol bol pratik yapmayla öğrenme süreci hızlanacaktır. Oldukça keyifli bir dil eğitim sürecine sahip olacaksınızdır. Yurtdışında kaldığınız süre boyunca İngilizce seviyenizi mükemmele yakın bir seviyeye getirmeniz mümkündür. Direkt günlük yaşamın içerisinden öğrenme süreci devam edeceği için aksanı düzgün ve doğru bir biçimde öğrenme fırsatı yakalayacaksınız.

Yurtdışı dil okulları programları sizlere oldukça fazla seçenek sunmaktadır. Her seviyeye uygun programlar bulabilmek mümkündür. Üstelik mesleki İngilizce, akademik İngilizce gibi sizin isteklerinize uygun programlarda bulabilmek mümkündür. Yurtdışında dil okullarında dil eğitimi almak sadece İngilizce öğrenmek olarak düşünülmemelidir. Yurtdışında kaldığınız süre boyunca yeni yerler keşfedebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Farklı kültürleri yakından tanıma fırsatı bulacağınız bu süre size çok büyük yaşam deneyimleri olarak dönecektir. Hem iş yaşamında hem de eğitim hayatınızda bu deneyimlerden yararlanacaksınızdır.

İngilizce, öğrenmek için Amerika, Kanada, İngiltere, Avustralya, İrlanda gibi ülkelerde dil okullarından dil eğitimi alabilirsiniz. Tüm dünyada kabul görmüş, eğitim kalitesiyle kendini kanıtlamış zincir dil okulları ile dil eğitimi alabilirsiniz.

Yurtdışında bulunan dil okullarında istediğiniz dilde eğitim alabilmeniz mümkün. Avrupa ülkelerinde konuşulan Fransızca, Almanca, İspanyolca gibi dil eğitimleri alabilmeniz mümkündür. Üstelik öğrenmek istediğiniz dilin konuşulduğu ülkede öğrenme şansınız bulunmaktadır. Yurtdışı dil okullarının eğitim süreleri haftalık olarak hesaplanmaktadır. Dilediğiniz sürelerde dil eğitimi alabilirsiniz.

Yazar
9
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Amerika’da Yüksek Lisans Amerika tüm dünya tarafından kabul gören markalaşmış ...
Yeni yılın yaklaşması ile yeni yıl için beklene zam ve ödenekler arasında bir yıllık ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim