Yurtdışında Tıp

Karya Yurtdışı Eğitim'in herkesin kariyerine özel olarak hazırlanmış dil eğitimi programları bulunmaktadır. Yurtdışında tıp eğitimi almak isteyenlerin, lisans eğitimlerine başlamadan önce Mesleki İngilizce bilgisi açısından kendilerini geliştirmeleri gerekmektedir. Kayra Yurtdışı Eğitim'de beş adet Tıp İngilizcesi programına katılmak mümkündür.

LAL- Genel İngilizce ve Tıp İngilizcesi

LAL Torbay 1984 yılında kurulmuştur. LAL Torbay; sadece İngilizce öğretmekle kalmayıp öğrencilerine eğlenceli aktiviteler de sunar. Yeni gelen öğrenciler için okulun ilk haftasında Torbay gezisi düzenlenir. Okul; Conway caddesinde yer alıp şehir merkezine oldukça yakın olmasıyla dikkat çeker. Öğrenciler yurtlarda veya aile yanlarında konaklama imkanlarına sahiptir. Genel İngilizce ve Tıp İngilizcesi programı; haftalık 20 ders Genel İngilizce ve 10 ders Tıp İngilizcesi içermektedir. Bir ile dört hafta arasında süren kurslar mayıs, eylül ve kasım aylarında başlamaktadır.

LAL- Genel İngilizce ve Tıp İngilizcesi (Boston)

Boston şehrinin en merkezi yerinde konumlanmıştır. Modern ve rahat altı derslikten oluşur. Haftada 20 saat Genel İngilizce'ye ek olarak 10 derslik Tıp İngilizcesi eğitimi verilir. Bu kurs; tıp alanında uzmanlık yapmak ve sağlık sektöründe çalışıp da İngilizcesini ilerletmek isteyenler için düzenlenmiştir. Sınıflar 12 kişilik olup tüm yıl boyunca programa başlamak mümkündür.

ILSC- Tıp İngilizcesi Diploması

1991 yılında kurulan Vancouver ILSC; Kanada'nın en büyük metropolünde konumlanmıştır. Her sertifika oturumunun dört hafta sürdüğü kursta İngilizce terminoloji ve konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik dersler verilir. Üç oturumu tamamlayan öğrenci, 12 haftalık süre bitiminde Tıp İngilizcesi diploması almaya hak kazanır.

Glasgow School of English

Tıp terminolojisine giriş programı minimum bir hafta süreyle verilmektedir.

The Oxford English Centre

Tıp öğrencileri ve profesyoneller için iki haftalık tam zamanlı eğitim imkanı sunulmaktadır.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Dil okuluna gitmek veya lise eğitimi almak için tercih edilen birçok yurtdışı ülkesi ...
Eğitim insanların hayatları boyunca sürekli ilgi alanı olması gereken bir durumdur. Yeni şeyler ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim