3 Aylık Yurt Dışı Dil Eğitimi

Yurt dışı dil okulları, uzun zamandır popülerliğini arttırmaya devam etmektedir. Her ülke kendi içerisinde şartları gereği, okul sayısını arttırarak, eğitim için gelecek öğrencilere fırsatlar sunmaktadır. Gerek yaş grubu gerekse eğitim alınacak dil seviyesine uygun hazırlanan programlar ile birçok öğrenci dil eğitiminden yararlanmaktadır. Her ülkenin belli süreler verdiği eğitimler, eğitim süresine göre programlanmıştır. 1 aylıktan başlayan programlar 3 aylık ve yıllık olacak şekilde değişiklik göstermektedir. Aylık programlar şeklinde verilen dil eğitimleri, kendi içerisinde uygulamalı ve teknik eğitim şeklinde, en iyi şekilde dilin öğrenilmesine yönelik planlanmıştır. 3 aylık planlanan eğitim süreci boyunca alınan eğitim haricinde, bulunduğunuz ülkenin kültürünü de tanıma fırsatını bulabiliyorsunuz.

3 Ayda Yabancı Dil Eğitimi

3 aylık dil programı düzenleyen ülkeler ve okulları, Türkiye gibi ülkelerin 3 aylık yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirebilmeleri için büyük bir fırsat sunmaktadır. Sınava girecekler veya mevcut İngilizcesini geliştirmek isteyen kişiler, 3 aylık yaz tatilini, yurt dışında dil eğitim programlarına katılarak değerlendirmektedir. 3 ayda dil öğrenmek ve konaklama seçeneklerini en ekonomik şekilde gerçekleştirmek isteyen kişiler, aile yanında kalma seçeneğini değerlendirebilirler. Bu sayede dil eğitimi aldığınız ülkenin, kültürünü ve sosyal yapısını öğrenirken, bir yandan da yabancı dil eğitimini başarı ile tamamlayabilirsiniz. Dil eğitimini alacağınız ülkede geçireceğiniz her gün, dilinize yeni bir katkı sağlama demektir. Sosyalleşerek ve uygulamalı yabancı dil eğitimleri kurslarına katılarak, kısa sürede istediğiniz seviyede dil eğitimi alabilirsiniz.

Yurt Dışı Dil Programları

Dil programları, eğitimin verildiği günden bugüne kadar geçen süreçte ihtiyaçtan doğarak, kendisini geliştirmiş ve birçok kişinin faydalanmasına yönelik olarak düzenlenmiştir. Program içerisinde; genel İngilizce, uzun dönem İngilizce, çalışarak öğren, iş İngilizcesi, esnek programlar ve öğretmenlik programları gibi farklı alanlara hitap eden bölümler üzerinde düzenleme yapılmıştır. Bu şekilde düzenlenen programlar incelendiğinde, dil eğitimi almak kolaylaşmaktadır. Yurt dışında dil okulları denildiğinde sadece İngilizce ile sınırlandırılmamaktadır. Farklı dillerden de dil programlarına katılabilirsiniz. Özellikle bütçeye uygunluk arıyorsanız, bütçeye uygun programlar da yer almaktadır.

Yurt Dışında Kısa Sürede Yabancı Dil Öğrenmenin Püf Noktaları

Yurt dışındaki dil eğitim programları, kişilerin seviyesi ve öğrenme hızlarına göre 1 aydan 4 yıla kadar olacak şekilde farklı sürelerde belirlenmiştir. Kişide öğrenilecek dilin alt yapısı önceden varsa ve kişi kendini geliştirmek için dil eğitimi almak istiyorsa, 1 ve 3 aylık yurt dışı dil programları en uygun seçeneklerdir. Pratik yapma bakımından çok faydalı olan bu programlardan uygun bütçelerde faydalanabilirsiniz. Konaklama konusunda ise aile yanında kalarak, pratik yapma şansını da yakalayabilirsiniz. Özellikle aile yanında konaklama konusunda da detaylı bilgi ve seçenek sunacak olan, Karya Yurtdışı dil eğitimi kurumlarından destek alabilirsiniz.

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışı çıkışları için gerekli izin belgesi niteliğinde olan pasaport ücretleri ...
Malta’da Dil Okulları Malta, Akdeniz’de İtalya’nın güneyinde bulunan 3 takım ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim