ALPADIA Summer Brighton

Alpadia Brighton Yaz Okulu - ALPADIA Summer

Teens (10-17 Yaş) Private İngilizce

İngiltere / Brighton / Merkez

Brighton; İngiltere’nin en trend ve gösterişli şehirlerinden sayılır. Londra’nın güneyine sadece 1 saat mesafede olan şehir, köklü tarihi, eğlenceli ve hareketli sosyal yaşamıyla her yıl İngilizce öğrenmek üzere gelen çok sayıda öğrenciyi ağırlar.
ALPADIA Brighton Yaz Okulu; Roedean Koleji’nde gerçekleşir. Öğrencilere İngilizce kurslarının yanı sıra, bulunduğu konumun tadına varacakları aktivite programları sunulur.
Okulun konumu: Şehir merkezinin hemen doğusunda Brighton Marina’ya 22 dakika yürüme mesafesindedir.
Konaklama: Tek veya çift kişilik odada ve paylaşımlı banyolu tam pansiyon yurt konaklama sunulur.
Donanım: Modern ve klasik tarzda uyumlu dekore edilmiş konforlu tesis, ferah derslikler, rahat sosyal ve dinlenme alanları, açık ve kapalı spor sahaları.
Sunulan programlar: Standart İngilizce (20), Yoğun İngilizce (25), Private İngilizce (Standart kurs ile birleştirilerek haftada ilave 5 özel ders alınabilir).
Premium seçenekleri: Öğrencinin, haftada 3 kez öğleden sonraları seçmeli 1 spor veya yaratıcı aktiviteye katılabildiği seçenektir. Bu merkezdeki seçenekler: Yaratıcı sanatlar/Futbol plus/Su sporları plus/Dil plus.
Paket içeriği: Tam pansiyon yurt konaklaması, kurs ücreti, materyal ücreti, 24 saat gözetim hizmeti, hoş geldin paketi, değerlendirme testi, dil sertifikası, öğrenci kartı, cep harçlığı hizmeti, paket içi aktivite ve geziler.
Geziler: Brighton Müzesi ve Sanat Galerisi, Brighton Limanı, Royal Pavillon, Brighton Plajı, BAi360 kulesi, SeaLife, Oxford Üniversitesi ve şehir turu, Merton College, Eski Kütüphane, Ashmolean Müzesi, St Mary the Virgin Kilisesi ve Cambridge’te alışveriş ve gezi, Fitzwilliam Müzesi, Botanik Bahçesi, Kings College, River Cam, Londra’da alışveriş ve gezi (Parlamento binaları, Covent Garden, Leicester Meydanı, Piccadilly sirki, Trafalgar Meydanı, Hyde Park, Buckingham Sarayı).
Tarihler: 04.07-10.07/11.07-17.07/18.07-24.07/25.07-31.07/01.08-07.08/08.08-14.08.2021.devamını göster Devamını Göster

ALPADIA Summer İngiltere Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim