The Oxford English Centre Oxford

The Oxford English Centre - 14-17 Yaş Teen Yaz Okulu 28 Haziran-13 Ağustos 2021

İngiltere / Oxford / Merkez

Oxford, Dünya’nın en önemli üniversitelerinden biri olan Oxford Üniversitesi’ne ev sahipliği yapar ve nüfusunun büyük bir kısmı öğrencilerden oluşur. Oxford, kütüphaneleri ve müzeleri ile tam bir eğitim ve kültür merkezi olup canlı, modern ve kozmopolit bir şehirdir.
The Oxford English Centre, 1979’da kurulmuş son derece köklü ve tecrübeli bir dil okuludur. Öğrenciler, pazartesiden cumaya sunulan okul sonrası aktivitelerle hem sosyalleşip hem de en iyi şekilde İngilizce öğrenme şansına sahip olurlar.
Okulun Konumu: Okul, kentin tam merkezinde öğrencilerin şehrin tüm sosyal imkanlarına ve ulaşım ağına kolayca erişebileceği. Trenle Londra’ya 1 saat, Heathrow havalimanına ise yaklaşık 1,5 saat mesafededir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: İnteraktif beyaz tahtalı 15 modern sınıf, Kafeterya, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz wi-fi, ferah teraslı bahçe, uydu TV, masa tenisi, langırt, karaoke sistemi.
Sunulan Programlar:
İş İngilizcesi:
Haftada 20 ders Genel İngilizce ve 10 ders İş İngilizcesi sunulan programın haftada 30 Yoğun İş İngilizcesi seçeneği de mevcuttur. 2 haftalıktır ve belirli başlangıç tarihleri vardır.
Tıp İngilizcesi: Profesyoneller ve tıp öğrencileri için 2 haftalık tam zamanlı bir eğitim imkanı sunulur. Haftada 20 ders Genel İngilizce ve 10 ders Tıp İngilizcesi sunulan programın haftada 30 Yoğun Tıp İngilizcesi seçeneği de mevcuttur. 2 haftalıktır ve belirli başlangıç tarihleri vardır.
Öğretmenler için İngilizce: Öğretmenler için 2 haftalık öğretme metotları ve ileri seviye İngilizce imkanı sunulur. Haftada 30 ders sınıf içi aktivite ve materyalleri kullanarak İngilizce öğretme teknikleri anlatılır.
Hukuk İngilizcesi: Maksimum 6 kişilik sınıflarda 2 haftalık genel İngilizce ile birlikte Hukuk için İngilizce dersleri verilir. Haftada 20 ders Genel İngilizce ve 10 ders Hukuk İngilizcesi sunulan programın haftada 30 Yoğun Hukuk İngilizcesi seçeneği de mevcuttur.
TOEFL: Haftada 20 ders Genel İngilizce ve 10 ders TOEFL teknikleri dersleri verilen programda sınav becerilerinin kazandırılmasına yönelik içerik sunulur.
14-17 yaş yaz okulu: Haftada 20 ders Genel İngilizce verilen programın sadece kurs veya bazı hizmetlerin dahil olduğu seçenekleri vardır. 2 Temmuz-24 Ağustos 2018 arasında gerçekleşir.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İngiltere Oxford The Oxford English Centre
İngiltere Oxford The Oxford English Centre
İngiltere Oxford The Oxford English Centre
İngiltere Oxford The Oxford English Centre
İngiltere Oxford The Oxford English Centre

The Oxford English Centre İngiltere Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim