DID
DID Frankfurt

DID Frankfurt Almanya Dil Okulu

Almanya / Frankfurt / Merkez

Frankfurt: Almanya'nın Berlin, Münih gibi kalabalık olan şehirlerine nazaran nüfusu düşük olmasına rağmen Frankfurt, daha kozmopolit ve uluslararası bir yapıya sahiptir. Almanya'nın en büyük havalimanı olan Frankfurt Havalimanı aynı zamanda dünyanın da en işlek üçüncü havalimanı olma özelliğine sahiptir. Nüfusunun dörtte biri göçmen vatandaş olan şehir aynı zamanda oldukça renkli bir sosyal yaşama da sahiptir. Oldukça gelişmiş bir toplu taşıma sistemi bulunmaktadır.
DID Frankfurt: Teknolojik materyallerle donatılmış ferah sınıflar öğrencilerin en iyi şekilde eğitim alabilecekleri şekilde dizayn edilmiştir. Öğrencilerine ayrıca üniversite ve staj danışmanlığı hizmeti de veren okul, profesyonel eğitmenleriyle öğrencilerine kaliteli bir dil eğitimi hizmeti sunmaktadır.
Okulun Konumu: Şehrin en güzel bölgelerinden biri olan Sachsenhausen' de yer almaktadır. Frankfurt Güney Tren İstasyonu’ na oldukça yakındır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım:
Aydınlık ve geniş sınıflar, ücretsiz wi-fi, internet kafe, çalışma merkezi, yiyecek ve içecek otomatı bulunan kafeterya, ücretsiz araba park alanı.
Sunulan Programlar: Standart Almanca (20), Yoğun Almanca (24), Premium Almanca (28).devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Almanya Frankfurt Did
Almanya Frankfurt Did
Almanya Frankfurt Did
Almanya Frankfurt Did
Almanya Frankfurt Did
Almanya Frankfurt Did

 DID Almanya Frankfurt Merkez
 DID Almanya Frankfurt Merkez
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim