DID
DID Hamburg

DID Hamburg Almanya Dil Okulu

Almanya / Hamburg / Merkez

Hamburg: Almanya'nın ikinci en büyük şehri olan Hamburg, aynı zamanda Avrupa' nın da altı büyük metropolünden biridir. İçerisinde birçok park bulunan şehir, Almanya'nın en büyük limanına da sahip olmasıyla önemli bir konuma sahiptir. Turistler tarafından da oldukça tercih edilen Hamburg, şehir içindeki yapay gölü ve kanallarıyla da göz kamaştıran bir yapıdadır.
DID Hamburg: Modern eşyalarla donatılmış ferah sınıflar öğrencilerin eğitimlerini en rahat biçimde alabilmeleri için tasarlanmıştır. Almanya' nın en turistik merkezlerinden biri olan Hamburg' un imkanlarından da yararlanan okul, öğrencilerine ders dışındaki vakitlerde düzenlediği kültürel ve sanatsal aktiviteler ve gezilerle hoşça vakit geçirmelerini sağlamakta ve onları Alman kültürüyle tanıştırmaktadır. Üniversite eğitimi için öğrencilerine danışmanlık hizmeti vermektedir.
Okulun Konumu: Euro Business College kampüsünde yer almaktadır ve Alman öğrencilerle birlikte eğitim alma imkanı sunmaktadır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım:
Aydınlık ve geniş sınıflar, ücretsiz wi-fi, internet kafe, çalışma merkezi, yiyecek ve içecek otomatı bulunan kafeterya, geniş çatı terası, tekerlekli sandalye ile kolay erişim imkanı.
Sunulan Programlar: Standart Almanca (20), Yoğun Almanca (24), Premium Almanca (28).devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Almanya Hamburg Did
Almanya Hamburg Did
Almanya Hamburg Did
Almanya Hamburg Did
Almanya Hamburg Did
Almanya Hamburg Did
Almanya Hamburg Did
Almanya Hamburg Did

 DID Almanya Hamburg Merkez
 DID Almanya Hamburg Merkez

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim