İngiltere'de MBA

MBA; ekonomi, finans, pazarlama, girişimcilik, yönetim, idare ve benzeri alanlarda uzmanlaşmak ve lisans üstü eğitim almak olarak tanımlanabilir. Eğitim konusunda dünyanın en iyi ülkelerinden biri olan İngiltere'de MBA eğitimleri almak ve iyi bir kariyere sahip olmak çeşitli programlar sayesinde mümkündür. İngiltere’deki MBA programları ve eğitim kurumları, sizlerin akademik ihtiyaçlarını tamamen karşılar ve ulaşmak istediğiniz seviyeye gelmenizi sağlar. Aynı zamanda kariyer hedeflerinize uygun eğitim alırsınız ve istediğiniz gibi iyi bir kariyere sahip olabilirsiniz. İngiltere, bu alanda dünya çapında bilinir ve tercih edilir. Bu yüzden İngiltere'deki kaliteli kurumlardan birinde MBA programı tamamlayarak avantaj sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda tecrübeli ve uzman eğitim görevlilerinden dersler alabilirsiniz. İngiltere, MBA programları için en fazla tercih edilen ülkelerin başında geliyor.

İngiltere'de MBA Eğitimleri Ne Kadar Sürer?

MBA eğitimi için tercih edilen en iyi ülkelerden biri İngiltere olarak ön plana çıkıyor. Bunun sebebi ise ülkenin eğitim kalitesi, iyi okulları ve eğitim kurumları, tecrübeli profesörleri ve çalışma olanaklarıdır. Aynı zamanda yaşam şartları da bu konuda etkili olur. İngiltere'de MBA programları genel olarak 1 yıl sürer ve etkili bir eğitim süreci geçirilir. Bununla birlikte 2 yıllık MBA eğitim programları da vardır. İngiltere'de bu eğitim programı sürecinde aynı zamanda part time bir işte çalışma olanağı da vardır. Bu sayede kariyere devam edilebilir. İngiltere'de MBA eğitimi almak için gerekli belgeler, vize işlemleri ve benzeri her türlü konuda yardım almak için yurtdışı danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

İngiltere'de MBA Eğitimi Sonrası İş Olanakları

MBA eğitimi için İngiltere'yi tercih edenler birçok şekilde fayda sağlar. Özellikle de iş olanakları bakımından fazlasıyla avantajlı olurlar. İngiltere'de MBA eğitimi almak yüksek maaşlı ve yüksek pozisyonlu iş imkânları sunar. Bu sayede İngiltere'de MBA eğitimi alarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. İngiltere'de MBA eğitimi aldıktan sonra uluslararası alanda önemli işlerde çalışabilirsiniz. Tamamlamış olduğunuz MBA eğitimi, dünya çapında geçerliliği bulunduğu için çok avantajlı olur. Siz de başarılı ve iyi bir kariyere sahip olmak için İngiltere'de MBA eğitimi almayı tercih edebilirsiniz. Yurtdışı danışmanlık sayesinde MBA programlarından birine katılabilir ve İngiltere'de eğitim alabilirsiniz.

MBA İçin Neden İngiltere'yi Tercih Etmelisiniz?

MBA için yurtdışında tercih edilebilecek birçok ülke vardır. Ancak İngiltere, bu ülkelerin birçoğuna göre daha iyi bir seçenektir. Çünkü hem kaliteli eğitim ve yaşam şartları hem de eğitim kurumlarının olanakları sayesinde İngiltere, MBA için en ideal ülkeler arasında bulunuyor. Aynı zamanda İngiltere'de MBA eğitimi alındıktan sonra iş sahibi olmak daha kolay olur. İyi bir kariyer, maaş ve iş için bu ülkede eğitim alabilirsiniz. İngiltere MBA eğitimleri sayesinde herkes alanında uzman olabilir ve kendini en iyi şekilde geliştirebilir.

İngiltere'de MBA Programlarının Maliyeti Nedir?

İngiltere'de MBA eğitimi almak için farklı maliyetler ödeyebilirsiniz. Maliyeti belirleyen birçok unsur bulunuyor ve bütçenize uygun bir programı seçmeniz gerekir. İngiltere'de MBA programları ortalama olarak 15 bin pound gibi bir fiyattan başlar. Bununla birlikte okul ne kadar prestijli olursa fiyatlar da artar. Büyük okullarda bu maliyet 60 bin pound ve hatta daha üstü de olabiliyor. Bu yüzden bütçenizi iyi belirlemeniz ve daha sonra İngiltere’deki MBA programlarına başvurmanız önemlidir. İngiltere MBA eğitim programları için birçok konuda daha detaylı bilgi ve aynı zamanda profesyonel destek almak için yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerinden her zaman kolayca yararlanabilirsiniz.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İlk defa pasaport çıkarmak isteyenler veya pasaportunu yenilemek isteyenler Nüfus ve Vatandaşlık ...
Yurt dışında üniversite eğitimi, en çok tercih edilen gruplar olarak işlevini sürdürür. ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim