İspanya Dil Eğitimi

İspanya’nın birçok şehrinde dil eğitimi alabiliyorsunuz. Seçmiş olduğunuz dil eğitiminin süresi ve kapsadığı imkanlar bakımından farklı eğitim seçenekleri bulunmaktadır. Karya Dil Okulları’nda farklı eğiti türlerine göre dil okuluna kaydolabilir. Son derece uygun fiyatlar üzerinden bu imkanlardan yararlanabilirsiniz. Karya Yurt Dışı Eğitim firması, İspanya’nın her yerinde sizin için eğitim imkanı sağlamaktadır.
İspanya’daki Dil Okulları
Eğitimleriniz için ülkedeki farklı şehirleri tercih edebiliyorsunuz. Madrid, Valencia, Granada, Malaga, Marbella, Barcelona, Alicante, Salamanca ve Sevilla şehirlerinde konaklayarak eğitim alabiliyorsunuz. Her şehirde farklı program ve okullar bulunuyor. Sizin için önemli olan kriterlere göre Karya firması üzerinden seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Okulun sunmuş olduğu programlar da değişecektir. Genel İspanyolca, Temel İspanyolca, İş İspanyolcası, Kültürel Etkinlik Programı gibi farklı dil programlarını değerlendirebilir, buna göre de okul tercihinde bulunabilirsiniz.
İspanya’da Eğitim Koşulları
İspanya’da eğitim almak isteyen kişiler için koşullar okula ve dil programına göre şekillenmektedir. Konaklama için aile yanı, paylaşımlı apart, öğrenci evleri, yurt gibi farklı seçenekler bulunmaktadır. Tüm seçenekler için Karya Yurt Dışı Eğitim firması sizlere yardımcı olmaktadır. Okulun konumu ve sahip olduğu aktiviteler de oldukça geniş. Baktığımız zaman sosyal faaliyetleri geniş, ders dışı aktiveleri olan, şehri daha iyi tanımanız için gezi faaliyetleri olan okullar bulunuyor. Bilindiği gibi dil öğreniminde sosyal hayat da önemlidir. Okulun bu imkanları sayesinde daha kısa sürede dil öğrenebilirsiniz. İspanya’daki anlaşmalı Karya dil okullarının hepsi, oldukça merkezi, şehrin tüm olanaklarına yakın şekilde konumlanmıştır. Okullar ise, internet, kafe ve yemekhane, kişisel alanlar gibi tüm özelliklere sahip olmakla beraber, konforlu ve şık yapıdadır. Fiyatlar ise, konaklamak istediğiniz tür, almış olduğunuz eğitimin yapısı ve okula göre şekillenmektedir.

Yazar
6
Zuhal Doğancı
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurt dışı eğitim olanakları, oldukça geniş. Bu nedenle hangi alana nasıl başvuru yapacağınızı ...
Dünya çapında diplomatik bir göreve sahip olan VFS124 ülkede 2151 tane bürosu ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim