İspanya Dil Okulları

İspanya’nın 9 farklı şehrinde, 8 okulda toplam 52 farklı eğitim programı sizler için sunulmaktadır. Madrid, Valencia, Barcelona, Alicante, Granada, Malaga, Salamanca, Sevilla ve Marbella şehirlerinde size en uygun olan eğitim programını seçebilirsiniz. Karya International olarak sizlere eğitim programı ve şehir seçiminde olduğu kadar, vize işlemlerinizde ve konaklama tercihlerinizde de yardımcı olmaktayız. İspanyolca öğrenmek ya da İspanyolcanızı geliştirmek adına her türlü programı bu dil okullarında bulmanız mümkündür.

İspanya’da Dil Eğitimi

Sanatı, tarihi dokusu, doğası ve sosyal hayatı ile en eğlenceli ve heyecan verici ülkelerden biri olan İspanya’da, İspanyolcanızı geliştirmek ya da İspanyolca öğrenmek dil okullarının birbirinden farklı programları ile mümkündür. Aile yanında, yurtta ya da otelde konaklama imkanları ile sizin için en uygun olan programı seçebilir ve İspanyolcanızı ilerletebilirsiniz. Farklı yaş grupları ve farklı ihtiyaçlar için düşünülmüş toplamda 52 adet eğitim programı bulunmaktadır. Karya International ile sizlerin beklenti ve taleplerine en uygun eğitim programını seçmenize yardımcı olmaktayız.

İspanya Dil Eğitimi İçeriği

İspanya dil okullarında genel İspanyolca, yoğun İspanyolca (haftada 20 ya da 30 saat olarak verilmektedir), yoğun İspanyolca ile birlikte grup dersleri (haftada 20 ders ve 5 özel ders olarak), iş İspanyolcası, İspanyolca ve gezi (dersler sonrası geziler ve aktivitelerde pratik yapma imkanı sunar), 50 yaş üzeri İspanyolca eğitimi, DELE hazırlık eğitimi ve yaz okulu eğitim programları sunulan genel eğitimlerdir. Yaz okulu programı haziran ve ağustos aylarında 13-17 yaş arasındaki gençler için düzenlenmektedir. Sizler de İspanyolcanızı beklentilerinize en uygun şekilde öğrenmek ya da geliştirmek isterseniz, 20 yılı aşkın süredir yurt dışı eğitim alanında deneyim sahibi olan Karya International’dan danışmanlık alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bize ulaşın
Yazar
9
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İngiltere dil okulları, her yıl dünyanın birçok farklı yerinden insanlar tarafından ...
Her yıl binlerce öğrenci çeşitli sebeplerle eğitim almak amacıyla yurtdışında olan ...

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim