İtalya Dil Okulları

Tarihi güzellikleri ile dikkat çeken İtalya’da, İtalyanca öğrenmek ya da İtalyancanızı geliştirmek birçok eğitim programı ile mümkündür. Floransa, Milano, Roma ve Siena şehirlerinde tüm beklentilerinizi karşılayacak İtalyanca eğitim programları en kaliteli okullarda sizlere verilmektedir. İtalyanca eğitimi ile ilgili olarak her türlü beklenti ve talebinize cevap verecek eğitim programlarının bulunmasında, Karya International danışmanlık firmamızdan yardım alabilirsiniz. Eğitim programınızın belirlenmesi, şehir ve konaklama yeri seçimi ve vize işlemleriniz başta olmak üzere her konuda bizlerden danışmanlık alabilirsiniz. İtalya Dil Okullarılistesi için tıklayın.

İtalya’da İtalyanca Öğrenmek

İtalyancayı sıfırdan öğrenmek ya da İtalyancanızı istek ve planlarınız doğrultusunda geliştirmek için birçok eğitim programı 4 farklı şehirde düzenlenmektedir. Aile yanında, stüdyo dairelerde, rezidanslarda, otellerde ya da yurtlarda konaklama imkanları bulunan eğitim programlarında, İtalyanca ile ilgili her türlü eğitimi alabilirsiniz. İtalyanca öğrenmek isteyen kişiler için olduğu kadar, İtalyanca öğretmenleri için de farklı programlar düzenlenmektedir. İtalyanca öğretmenleri için temel eğitim yoğun kursu ve DITALS-1 hazırlık eğitimleri de ayrıca verilen eğitimlerdendir.

İtalya Dil Okulları Eğitim Programları

İtalya dil okullarındaki verilen eğitimler standart İtalyanca ve yoğun İtalyanca olarak temelde ikiye ayrılmaktadır. Bu temel eğitimlerle birlikte dönemlik ve sezonluk İtalyanca kursları da ayrıca verilmektedir. Mesleki yoğun İtalyanca eğitim programları da mesleklere yönelik olarak verilen eğitim programlarıdır. Bu eğitim programları yanında aşçılık, sanat tarihi, yetişkinler için kültürel program gibi programlar da katılımcılara sunulan eğitim programlarıdır. Oldukça kapsamlı bir eğitim programı olan İtalya dil okullarında program seçimi için, Karya International Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık firmamızdan her türlü desteği alabilirsiniz. Beklenti, talep ve geleceğe yönelik planlarınız doğrultusunda sizlere en uygun programın seçiminde ve resmi işlerin tamamlanmasında yardımcı olmaktayız.

Yazar
5
Gözde Pekcevik
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Vancouver Dil Okulları Vancouver, batı yakasının en güzel şehirlerinden birisidir. British ...
Yurtdışında eğitim almak isterken akıllara gelen ilk sorulardan biri bu programın bize olan toplam ...
İtalya Dil Okulları

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim