İtalya Dil Ucuz Dil Okulları

İtalya’da bulunan dil okullarından yararlanarak İtalyanca bilginizi birkaç haftalık kurslarla iyi bir noktaya taşıyabilirsiniz. Karya Yurt Dışı Eğitim firması kapsamında, farklı şehirlerde bulunan eğitim programlarını değerlendirerek bir seçim yapabilirsiniz. Dil okullarının fiyatları da piyasa koşullarına göre uygun seviyede olmakla beraber, verilen eğitimin kalitesi de oldukça iyi düzeydedir. Her program için farklı bir haftalık saat düzeni bulunmaktadır. Buna göre programın süresi de değişmektedir. İtalya ucuz dil okulları listesi için tıklayın.

İtalya Eğitim Program Türleri
Her okul içerisinde farklı program türleri de olabiliyor. Fakat genel olarak söz etmek gerekirse, belli başlı programların sabit olduğunu söyleyebiliriz. Buna göre; standart İtalyanca, yoğun İtalyanca, mesleki yoğun İtalyanca, DITALS- 1 hazırlık kursu, İtalyanca öğretmenlerine özel yoğun eğitim, dönemlik İtalyanca kursu gibi seçenekler bulunuyor. Eğitimin türüne göre haftalık eğitim süresi 20 ile 30 saat arasında değişebiliyor. Eğitim metotları ve ek atölyeler de aynı şekilde bu türlere göre değişebilmektedir. İtalya’da aşçılık, sanat tarihi, şarapçılık, moda ve tasarım, fresk, gravür ve heykelcilik gibi alanlara özel olarak da İtalyanca eğitim verilebilmektedir. Eğitimler, İtalya’nın Floransa, Milano, Roma ve Siena şehirlerinde verilmektedir. Program tür ve sayısı her şehre göre değişebiliyor. Bu kapsamda en çok tercih edilen şehrin Floransa olduğunu söyleyebiliriz.
İtalya Dil Eğitimi Ücretleri
Karya Yurt Dışı Eğitim firması aracılığıyla son derece uygun fiyatlar üzerinden eğitim alabiliyorsunuz. Eğitim almak istediğiniz alan ve şehre göre bu fiyat aralıkları değişebilmektedir. Aynı zamanda okulun sahip olduğu bilgisayar odası, kafeterya, yemekhane, kütüphane, internet erişimi, merkezi konum, konforlu sınıflar gibi özelliklere göre de fiyat artışı olabiliyor. Konaklama da fiyatı etkileyen bir başka seçenek. İtalyanların sıcakkanlı olmasından dolayı öğrenciler genelde aile yanı opsiyonunu kullansa da, rezidans/ otel ve yurt gibi seçenekler de söz konusu.

Yazar
1
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Kanada Güney Amerika kıtasının Kuzeyinde bulunan bir ülkedir. Kanada 10 eyaletten oluşmaktadır. ...
Kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmak isteyen kişilerin genellikle yurtdışı eğitim ...
İtalya Dil Ucuz Dil Okulları

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim