Kanada Dil Okulları

İngilizce veya her hangi bir yabancı dil öğrenmek insan hayatında çok daha fazla olanağı önüne serilmesine sebep olmaktadır. İş veya özel hayatınızda kullanmakta olduğunuz sadece bir yabancı dil bile sizlere yaşam kalitesini tattıracaktır. Gezip görmenize olanak sağlanarak farklı kültürleri tanıma fırsatı bulacağınız bu sayede zihniniz açılacak ve dünyaya çok daha farklı bir pencereden bakmaya başlayacaksınız. Dil eğitimi örgün eğitim ile verilse de başarıyı yakalayan insan sayısı oldukça azdır.

Alınacak Eğitim

Dil okulları, yaz okulları, mesleki İngilizce, yurtdışı üniversite, yurtdışında lise, yurtdışında MBA, yurtdışında sertifika ve vize danışman programları sunulmaktadır. Dil okulları bünyesinde ki Kanada dil okullarını seçebilirsiniz. Kanada dil okullarını tercih etmeniz durumunda sizlere farklı çeşitlilikteki programlar sunulmaktadır. Alacağınız eğitim için dil okulunun bulunduğu şehri seçme imkanı sunulmaktadır. 178 program ve 18 okulu kapsamaktadır. Toronto, Montreal, Ottawa, Halifax, Calgary ve Vancouver şehirlerinde bulunan okulları seçebilirsiniz.

Eğitimde Kalite

Sunulan eğitimde kalite öncelikli olup, tercih edenlerin asla pişman olmadıkları kurum tarafından sağlanmaktadır. Eğitimin kalitesi oldukça önemli bir noktada olup, her türlü imkan sunulmaktadır. Yapılacak olan seyahat ve gezilerde uzaman kişiler tarafından eşlik edilmektedir. Okulların konumu cadde üzerinde olup pratik yapmanız için oldukça fazla olanak sunmaktadır. Konaklama için aile yanı veya yurt seçenekleri vardır. İngilizce ders saatleri yoğunluğuna göre değişmektedir.

Detaylı bilgi için bize ulaşın
Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışında dil eğitimi almak son yıllarda oldukça popüler bir hale gelmiştir. Çünkü ...
Amerika’da Üniversite eğitimi herkes için heyecan uyandıran, merak uyandıran konu ...

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim