Yurtdışı Danışmanlık Ankara

Yurtdışında eğitim almak birçok insan tarafından istenir ve tercih edilir. Yabancı dil geliştirmek veya lisans, yüksek lisans, yaz okulu gibi eğitimler için yurtdışında birçok kaliteli okul – eğitim kurumu bulunuyor. Bu okul ve eğitim kurumlarında okuyabilmek için yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti alınabilir. Yurtdışı eğitim danışmanlığı, birçok farklı ülkede eğitim alma konusunda sizlere her konuda yardımcı olunmasını sağlar. Gerek dil okulu için gerekse üniversite gibi kurumlardaki eğitimler için bu hizmetten yararlanmak mümkün. Yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerini Ankara'da da alabilirsiniz. Eğer Ankara'da yaşıyor ya da okuyorsanız eğitim danışmanlığı hizmeti alarak farklı ülkelerde ve okullarda okuyabilirsiniz.

Ankara Yurtdışı Danışmanlık Hizmetleri Nelerdir?

Ankara yurtdışı danışmanlık hizmetleri kapsamında sizlere pek çok seçenek sunuluyor. Bunlardan ilki yurtdışındaki farklı ülkelerde dil okuluna gitme imkânıdır. Günümüzde ikinci bir dil bilmek, iyi bir kariyer için gerekli olan en önemli şeylerden biridir. Yabancı dil bilmek sizleri her alanda bir adım öne çıkarır. Yurtdışına dil okuluna giderek hem eğitimler ile hem de günlük hayatta pratik yaparak dil bilginizi geliştirebilirsiniz. Bununla birlikte yurtdışı danışmanlığı kapsamında lisans, yüksek lisans eğitimleri de alabilirsiniz. Üniversite eğitimi almak için yurtdışındaki kaliteli birçok üniversite tercih edilebilir. İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda, Ukrayna gibi çok sayıda ülkede üniversite gidebilirsiniz. Lisans ve yüksek lisans eğitimleri sırasında aynı zamanda sürekli olarak dil pratiği yapmak da mümkündür. Yurtdışı danışmanlık hizmetleri ile aynı zamanda Work and Travel gibi programlara katılarak da yurtdışına çıkabilir ve hem dil bilginizi geliştirebilir hem de tatil yapabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak için danışman desteği almanız çok faydalı olacaktır.

Danışmanlık Hizmeti İle Yurtdışında Lisans Ve Yüksek Lisans

Danışmanlık hizmeti ile destek alarak yurtdışında bulunan üniversitelerde lisans ya da yüksek lisans eğitimi alabilirsiniz. Bunun için yabancı dil bilmeniz ve aynı zamanda yeterli bütçeye de sahip olmanız gerekir. Yurtdışına lisans ve yüksek lisans eğitimi alırken ülke şartlarına ve vize koşullarına bağlı olarak çalışma imkânınız da olabilir. Ankara'da yaşıyor veya eğitim alıyorsanız yurtdışı danışmanlık yardımı alarak İngiltere, Amerika, İrlanda gibi birçok ülkede lisans ve yüksek lisans eğitimi alabilirsiniz.

Ankara Yurtdışı Danışman Desteği İle Dil Okulu Ve Yaz Okulu

Ankara yurtdışı danışmanlık desteği kapsamında birçok ülkede dil okulu veya yaz okulu da alınabilir. Yurtdışında dil okuluna giderek hem eğitim ile hem de günlük hayatta sürekli pratik yaparak yabancı dilinizi geliştirmeniz mümkün oluyor. Farklı programlar ve süreler ile yurtdışında dil eğitimi almak için kurumsal dil okullarına gidebilirsiniz. Aynı zamanda yaz okulları ile hem yurtdışında tatil yapmak hem de yine yabancı dili geliştirmek çok kolaydır. Yaz okulunda dersler haricinde gezi, spor, müzik gibi birçok etkinlik yapılır. Böylece yabancı dil bilgisi artar. Bununla birlikte çeşitli ülke ve şehirlerde tatil yapılabilir.

Yurtdışı Danışmanlık Hizmeti Alarak Farklı Ülkelerde Çalışmak Ve Eğitim Görmek

Ankara yurtdışı danışmanlık hizmeti kapsamında çok sayıda ülkeye eğitim amaçlı gidebilir ve aynı zamanda bu ülkelerde çalışma iznine sahip olabilirsiniz. Dil eğitiminde çalışma izni genellikle olmasa dahi, lisans ve yüksek lisans eğitimlerine çalışmak mümkündür. Aynı zamanda Work and Travel programı ile Amerika’ya gidebilir ve hem çalışıp hem de ülkeyi gezebilirsiniz. Ankara yurtdışı danışmanlık hizmeti alarak siz de üniversite eğitimleri, yüksek lisans, dil okulları, yaz okulları, Work and Travel, sertifika programları gibi birçok konuda destek alabilirsiniz.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurt dışı eğitim, özellikle günümüz koşullarında önemi daha da arttığından dolayı birçok ...
Avustralya, İngilizce dil eğitimi için tercih edilen avantajlı ülkelerden biridir. Farklı yoğunlukta ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim