Yurtdışında Ekonomik İngilizce Öğrenme

Yurtdışında ekonomik fiyata İngilizce öğrenmek herkesin istediği bir durumdur. En uygun İngilizce eğitiminin alınacağı yer Hindistan olur. Hindistan ile ilgili ön yargılı davranmamak en doğru hareket olur. Burada İngilizce bilenlerin sayısı fazladır. Hatta İngilizce olarak bulunan birçok blok sitesi vardır ve aktif olarak İngilizce konuşan sayısı fazladır. Üstelik yazılım konusunda oldukça da başarılıdırlar. Burada en fazla 5 kişilik sınıfların içerisinde eğitim alma imkânına sahip olursunuz. Hindistan’da yaşamak da oldukça uygundur. Aylık düşük olan ücretler ile geçinebilme imkânına sahip olursunuz. Eğitim gördüğünüz süre boyunca bir ailenin yanında kalma ya da hostel de kalma imkânına sahip olursunuz. Hostel de kalma durumunuz da etraftaki kişiler ile konuşarak sosyalleşme imkânına da sahip olursunuz.

Uygun Fiyata İngilizce Öğrenme

Malezya’da İngilizce eğitim görmek istemeniz durumunda eğitimi 15 kişilik sınıflarda görürsünüz. Malezya dil eğitimi konusunda Asya ülkeleri arasında adını duyurmuş olan bir ülkedir. İngilizce öğrenmek için giden kişilere özel olarak kalacak yer de ayarlanan paketler bulunur. Eğer isterseniz tek kişilik bir odayı tercih etme imkânınızda vardır. Eğitim alınacak olan şehir ise turistlerin en fazla gittiği şehirdir. İngilizce öğrenilen alan içerisinde her konuda destek alabilirsiniz. Farklı kültürlere sahip olan kişilerden oluşan sınıflar ayarlanarak eğitim verilir. Bu sayede yeni kişileri tanıma fırsatı da yakalanmış olur. Aynı zaman da hem eğlenme hem de öğrenme bir arada yakalanmış olur.

Cezayir İngilizce Öğrenim Kalitesi

Cezayir’de yer alan İngilizce kurs yerleri de oldukça uygun fiyata dil öğrenme sağlanıyor. Eğitim verilen alanın uluslararası olarak hizmet veren birçok şubesi de bulunur. Deneyimli olan kişilerden eğitim alma imkânına sahip olursunuz. Aynı zaman da eğitim standartlara uygun olarak da verilir. İngilizce eğitimi veren kişilerin büyük bir çoğunluğu yabancı olan kişilerdir. Bu durum eğitim alan kişilerin de farklı kültürleri tanımalarına yardımcı olur. Ülkenin eğitim fiyatlarının iyi olmasının yanı sıra yaşam olanakları da oldukça uygun bir fiyata sahiptir. Turistik açıdan bakıldığı zaman da gelişmiş olan ülkeler arasında yer alır. İngilizce bilen kişilerin yoğun bir sayıda olması nedeni ile pratik yapma ihtimaliniz de oldukça yüksektir. Bu da büyük oranda fayda sağlar.

Güney Afrika Dil Okulu Eğitimleri Nasıldır?

Güney Afrika gelişmiş olan bir ülkedir. Ülkenin, Türkiye’ye bir benzerliği vardır. Ancak ülkede İngilizce bilenlerin sayısı oldukça yüksektir. Yurtdışında yer alan firmaların bir yatırım merkezi olarak kullandığı bir ülkedir. Daha önceki senelerde halka ücretsiz olarak İngilizce kursu verilmiştir. Ülke hem İngilizce konuşma hem de pratik yapma açısından herhangi bir sorunun yaşanmayacağı ülkeler arasında yer alır. Yurtdışında alınacak olan İngilizce eğitimin en uygun olduğu alandır. Bizzat kendinizin başvuruda bulunması halinde danışmanlık ücretini vermenize gerek kalmaz.

İrlanda’da Dil Eğitimi Nasıl Alınır?

İrlanda’da alınan eğitim Avrupa’da olması nedeni ile büyük oranda avantaj sağlayan bir alandır. İrlanda’da başka ülkelerden gelip eğitim alan kişilerin sayısı oldukça yoğundur. Üstelik bu bölgede eğitim almanız durumunda başka ülkelere de gezmeye gitme şansınız oldukça yüksektir. Ülkede ana dil İngilizcedir. Bu nedenle de bu konu üzerinde herhangi bir sorun yaşama durumunuz olmaz. Bu sayede en kısa sürede de İngilizce öğrenme imkânına sahip olursunuz. Konaklama ücreti ile birlikte belirlenmiş olan ücretleri bulunur. Bu sayede hem konaklama konusunda zorluk çekmezsiniz hem de oldukça uygun bir fiyata İngilizce öğrenme şansına da sahip olursunuz. Bu da oldukça avantajlı bir durumdur.

Yazar
5
Gözde Pekcevik
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Amerika’da dil eğitimi almak isteyen her kişinin bütçesine göre programlar mevcuttur. ...
Yurtdışına çıkabilmek ve dil eğitimi alabilmek için mevcut bulunan aracı kurumlar ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim