Yurtdışında Aşçılık

Karya Yurtdışı Eğitim sayesinde; isteyen herkes dilediği alanda kariyer yapabilmek adına gerekli olan dil ve mesleki dil eğitimine sahip olabilir. Yurtdışında aşçılık eğitimi almak isteyen ancak dil konusunda sıkıntısı olanlar için Karya Yurtdışı Eğitim doğru adrestir. Karya Yurtdışı Eğitim; Aşçılık alanında beş programı öğrencilerine sunmaktadır.

Linguaviva- İtalyanca ve Aşçılık

Linguaviva Floransa; 1972 yılında Floransa'da kurulmuş, İtalyanca dil eğitiminin yanı sıra aşçılık konusunda da mesleki kurs veren bir okul olarak bilinmektedir. Okul, oldukça merkezi bir konumdadır. İsteyen öğrenciler, aile yanında konaklayabilirken, isteyenler ise okula oldukça yakın olan yurtlarda kalabilmektedir. Okul; 350 kişilik kapasiteye sahiptir. Okulun eğitim programından bahsetmek gerekirse sabahları olmak üzere haftada 20 ders İtalyanca, öğleden sonra olmak üzere haftada 6 ders aşçılık eğitimi verilmektedir. Bu programda, Culinary Art School Partner ile birlikte verilmektedir. Aşçılık eğitimi İtalyanca dersleriyle birlikte verilir. Her derste, temel bir İtalyan mutfağı ana konu olara işlenir.

Italian Chef Academy - Modül 1

İtalya'nın başkenti Roma'da yer alan bu okul; alanında birinci sınıf eğitim vermektedir. Okulun eğitim programı; dört modülden oluşan Profesyonel Şeflik, Profesyonel Pastacılık ile birlikte Dil Eğitimi, Sağlıklı Yemekler, Mutfak Sanatları ve Şarap ve Zeytinyağı Tadım kurslarından oluşmaktadır. Italian Chef Academy; Modül 2, Modül 3 ve Modül 4 olarak aşçılık kursları vermektedir. Bunun dışında dört modülden oluşan Profesyonel Pastacılık kursu yer almaktadır. Italian Che Academy mezunları; işe girme konusundaki başarılarıyla dikkat çekmektedir. 18 yaşını bitiren herkes bu kurslara katılabilir. Okul; şehrin merkezinde ve tarihi yerlere yakın olan konumuyla cezbedicidir. Öğrenciler, okula yürüme mesafesinde konumlanmış otellerde konaklama imkanına sahiptirler. Kurslardaki öğrenci sayısı maksimum 10 olarak sınırlandırılmıştır.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Kanada, dil öğrenmek için ideal ülkelerden biri. Farklı birçok şehrin alacağınız dil eğitiminin ...
Amerika’nın 16.000’den fazla üniversite olması nedeniyle birçok öğrencinin yüksek lisans ...

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim