Yurtdışında Aşçılık

Karya Yurtdışı Eğitim sayesinde; isteyen herkes dilediği alanda kariyer yapabilmek adına gerekli olan dil ve mesleki dil eğitimine sahip olabilir. Yurtdışında aşçılık eğitimi almak isteyen ancak dil konusunda sıkıntısı olanlar için Karya Yurtdışı Eğitim doğru adrestir. Karya Yurtdışı Eğitim; Aşçılık alanında beş programı öğrencilerine sunmaktadır.

Linguaviva- İtalyanca ve Aşçılık

Linguaviva Floransa; 1972 yılında Floransa'da kurulmuş, İtalyanca dil eğitiminin yanı sıra aşçılık konusunda da mesleki kurs veren bir okul olarak bilinmektedir. Okul, oldukça merkezi bir konumdadır. İsteyen öğrenciler, aile yanında konaklayabilirken, isteyenler ise okula oldukça yakın olan yurtlarda kalabilmektedir. Okul; 350 kişilik kapasiteye sahiptir. Okulun eğitim programından bahsetmek gerekirse sabahları olmak üzere haftada 20 ders İtalyanca, öğleden sonra olmak üzere haftada 6 ders aşçılık eğitimi verilmektedir. Bu programda, Culinary Art School Partner ile birlikte verilmektedir. Aşçılık eğitimi İtalyanca dersleriyle birlikte verilir. Her derste, temel bir İtalyan mutfağı ana konu olara işlenir.

Italian Chef Academy - Modül 1

İtalya'nın başkenti Roma'da yer alan bu okul; alanında birinci sınıf eğitim vermektedir. Okulun eğitim programı; dört modülden oluşan Profesyonel Şeflik, Profesyonel Pastacılık ile birlikte Dil Eğitimi, Sağlıklı Yemekler, Mutfak Sanatları ve Şarap ve Zeytinyağı Tadım kurslarından oluşmaktadır. Italian Chef Academy; Modül 2, Modül 3 ve Modül 4 olarak aşçılık kursları vermektedir. Bunun dışında dört modülden oluşan Profesyonel Pastacılık kursu yer almaktadır. Italian Che Academy mezunları; işe girme konusundaki başarılarıyla dikkat çekmektedir. 18 yaşını bitiren herkes bu kurslara katılabilir. Okul; şehrin merkezinde ve tarihi yerlere yakın olan konumuyla cezbedicidir. Öğrenciler, okula yürüme mesafesinde konumlanmış otellerde konaklama imkanına sahiptirler. Kurslardaki öğrenci sayısı maksimum 10 olarak sınırlandırılmıştır.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İngilizce öğrenmek için en doğru seçeneklerden biri İngiltere'dir. Coğrafi bölge olarak Türkiye'ye ...
Eğitim hayatını daha ileriye taşımak ve gerçekten kaliteli bir eğitim almak isteyen kişilerin ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim