İngilizce Öğrenme Programı

Kurs ya da okula gitmeden bilgisayar üzerinden ingilizce öğrenme programıkullanarak ingilizcenizi bir miktar geliştirmeniz mümkün. Bu programlarsayesinde dil bilgisi, kelime bilgisi ve konuşma pratiği yapabildiğiniz bölümler kullanabilmeniz mümkün.

İngilizce Öğrenme Programı

Dünya çapında en yaygın olarak kullanılan platformlar olan Windows, Ios ve Android hedef alınarak geliştirilmiş pek çok İngilizce öğrenme programı bulunmaktadır. Programlar farklı özellikler ve öğrenme teknikleri uygulayarak öğrencilerin İngilizce ve diğer yabancı dillerde kendilerini geliştirmelerine olanak sağlamaktadır.

En iyi İngilizce Öğrenme Programı

Genelde öğrenciler ve dil öğrenmeye hevesli yetişkinler tarafından en merak edilen soru en iyi İngilizce öğrenme programı hangisi sorusu. Aslında bu sorunun tek bir cevabı yok. Bazı programlar dil bilgisine önem verip, sınav odaklı öğrenime önem verirken bir kısmı ise sadece konuşma ve dialog konusunda alıştırmalar ve interaktif uygulamalar bakımından öğrenciye iyi hizmet vermektedir. Şimdi sizler için ayrı ayrı incelediğimiz bazı dil geliştirme programlarının artılarını ve eksilerini program program detaylandıralım.

Duolingo

Duolingo bu tip programların öncülerinden ve en popülerlerinden. Başlangıç paketini ücretsiz kullanabildiğiniz program kendisini bir oyun gibi konumlandırdığını ve sıkılmadan eğlenerek İngilizce öğretebildiğini iddia ediyor. İngilizce dahil toplam 30 dil için eğitim sunan Duolingo, pek çok medya kuruluşu ve dergi tarafından en iyi dil öğrenme programı seçilmiştir.

Duolingo bünyesinde çalışabileceğiniz diller : İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Çince, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, İrlandaca, Hollandaca, Danca, İsveççe, Türkçe, Norveççe, Lehçe, İbranice, Esperanto, Vietnamca, Ukraynaca, Galce, Yunanca, Macarca, Romence ve Swahili.

Video

Anki

Anki tam olarak bir dil öğrenme programı diyemeyeceğimiz ama kelime bilgisini geliştirmede kullanabileceğiniz bir ezber programıdır. Geleneksel çalışma yöntemlerinden çok daha etkili olduğu için, okumak için harcadığınız zamanı büyük ölçüde azaltabilir veya öğrendiğiniz miktarı büyük ölçüde artırabilirsiniz. Günlük yaşamında bir şeyleri hatırlaması gereken herkes Anki'den yararlanabilir. İçerik açısından agnostik olduğu ve görüntüleri, sesleri, videoları ve bilimsel işaretlemeyi (LaTeX aracılığıyla) desteklediği için, olanaklar sınırsızdır. Örneğin: dil öğrenmek, tıp ve hukuk sınavlarına hazırlık, insanların isimlerini ve yüzlerini ezberlemek, uzun şiirlerde ezberlemek vb.

Video

Memrise

Memrise, genel olarak ikili konuşma pratiği için online bir topluluk gibi düşünülebilir. Memrise kendini “Ne kadar çok öğrenmekten hoşlanırsanız, becerileriniz o kadar çok (ve daha hızlı) gelişir. Bu nedenle eğlence gerçek hayatla karışık, ilgili içerik Memrise dil öğrenme deneyiminin tam merkezinde yer alıyor.” Olarak tanıtıyor. Özeti ise İngilizce öğrenmek isteyen yabancı kişiler için online speaking programı.

Video

Busuu

Busuu, şu ana kadar incelediğimiz programlardan duolingo ve memrise’nin bir birleşimi gibi düşünülebilir. İngilizce öğrenimi için kurs ve oyunlar ve bunların yanında konuşma pratiği için çevrimiçi sohbet kanalları. Hem dil bilgisi hem kelime bilgisi hem de konuşma pratiğini bir arada bulunduran farklı bir alternatif busuu.

Video

Quizlet

Quizlet, adından da anlaşılabileceği gibi küçük sınav ve oyunlarla İngilizce öğretmeyi amaçlayan, sınav hazırlık, hafızandakileri yazıya dök gibi bir takım özellikler içeren başarılı bir program. İçerisinde İngilizce dışında diğer popüler dilleri de içeren quizlet diğer programlar gibi başarılı bir alternatif.

Video

Voscreen

Voscreen tam Türk işi, pek ders çalışmayı sevmeyen ama televizyon izleme istatistiklerinde dünya birincisi olan Türkiye’nin öğrencileri için biçilmiş kaftan. Günlük 20 dk civarındaki dizi, film, televizyon programlarından kesitler alarak dil öğretmeyi hedefleyen voscreen ile eğlenceli bir dil öğrenme süreci yaşayabilirsiniz.

Video

Cambly

İngilizce öğretmek için pek içerik sunmadan, sadece İngilizce öğrenmek isteyen bireylerin online buluşup birlikte çalışmasını sağlayan bir diğer platform. Genel mantık Anki gibi, IELTS, TOEFL gibi dil yeterlilik sınavlarına birlikte çalışabileceğiniz arkadaşlar bularak çalışmanızı sağlıyor.

Video

Beelinguapp

Sesli kitaplar sunan bee, daha çok dinleme yaparak öğrenmeyi hedefleyenler için geliştirilmiş zengin içerikli bir uygulama. Aynı anda iki dil üzerinden hikayeler dinleyerek dilinizi geliştirebilirsiniz.

Video

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Eğitim insanların hayatlarında sürekli olması gereken bir husustur. Nerede alınırsa alınsın ...
Amerika Ucuz Dil Okulları genel olarak Amerika , New York ve Chiciago şehirlerinde daha ucuz olarak ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim