Amerika Dil Okulu İçin Gerekli Belgeler

Öğrencinin istek ve beklentilerine göre uygun bir bütçeyle ihtiyacına yönelik herhangi birdil okulu öğrenicinin kendini ve dilini geliştirebilmesi için mükemmel bir fırsattır. Birçok farklı kurs ve program farklı ülkeler ile anlaşmalıdır. Ama en çok tercih edilenAmerika olmuştur. Çünkü Amerika dilin gelişmesinde en etkili ülkelerden biridir. Bu programlar ya da kurslar öğrencinin kayıtlı olduğu eğitim kurumuna göre değişebilmektedir.

Örneğin, her kurum farklı ülkelerle ve farklı kurslarla anlaşmalıdır. Öğrenci, bu kursları araştırıp kendine en uygun olanına karar vermelidir. Program belirlendikten sonra dikkat edilmesi gereken ve en çok soru alan konulardan bir diğeri ise, programın ya da kursun fiyatı olmuştur. Kişinin katıldığı kursun anlaşmalı olduğu ülkeye göre kursun fiyatı ve maliyeti değişmektedir.

Dil Okulu İçin Gerekli Evraklar

-Kayıt yapılacak okulun ücreti

-Kayıt yapılacak okula ait başvuru formu

-Kişinin pasaportunun 1,2,3,4 ve 60. sayfalarının fotokopisi

-Bankaya ait mektup

-Sponsordan alınan teminat mektubu

Dil Okulu Vizesi

Dil okulları için alınacak vize ülkeden ülkeye değişiklik göstermektedir. Bu ülkeler arasında vize konusunda en katı olan ülkelerden biri Amerika'dır. Fakat öğrenciler vize alma konusunda daha şanslıdırlar. Bu noktada kişinin vize için gerekli evrakları önceden hazırlaması onun için avantaj olacaktır. Vize fiyatları ise yine ülkeden ülkeye değişiklik göstermektedir. Dil okullarının maliyetleri ise ortalama olacak bir rakamla çoğu internet sitesinde yer almaktadır.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışında dil eğitimi almak son yıllarda oldukça popüler bir hale gelmiştir. Çünkü ...
Dünya dili olarak bilinen İngilizceyi yerinde öğrenmek bireyin kariyeri ve hayatı açısından ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim