Amerika Dil Okulları Fiyatları 2021

Amerika’nın belli şehirlerinde yer alan kampanyalı dil okullarından eğitim alabilirsiniz. New York ve Boston şehirlerinde dil eğitimi almak isteyen kişiler, indirimli konaklama fırsatlarından yararlanabilirler. Özellikle Boston ve Los Angeles şehirlerinde Türk öğrencilerine özel %30 indirimli fiyatlar ile ülkede verilen dil eğitiminden en iyi şekilde yararlanmaları sağlanmaktadır. Amerika’nın şehirlerinde yer alan okulların genel programına bakıldığında, haftalık 20 ders saati ile indirimli fiyatlarda, dil eğitimi imkânı sunmaktadır. Dil dersleri genel ve uygulamalı şekilde uygulanarak, öğrencilerin eğlenerek öğrenmeleri sağlanmaktadır. Farklı ülkelerden gelen öğrenciler ile de arkadaş olma imkânı bulabilirsiniz. Sosyal etkinlikler ve aktiviteler ile de dilinizi hızla geliştirebilirsiniz.

Amerika Dil okulları Fiyatları 2021

Her geçen yıl yurt dışı dil eğitimlerinde fiyat farklılıkları görülmektedir. 2018-2019 yıllarına göre 2021 yılı New York dil okulu fiyatlarına baktığımızda, indirimli fiyatları ile karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Türk öğrencilere özel indirimleri ve eğitim fırsatları sunan şehir, dil eğitimine verdiği önemi vurgulamaktadır. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen öğrenciler, mutlaka güncel fiyatlar hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Örneğin; New York dil okulları fiyatlarını incelersek; 4,8,12,24 ve 36 haftalık programlar şeklinde planlanan dersler; haftalık 920USD’den 7380USD kadar indirimli fiyatları ile karşımıza çıkmaktadır. 2021 yılının dil okulları fiyatları, Amerika şehirleri arasında belli kampanyalar doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Her dönem farklı kampanyalar düzenleyerek, birçok öğrenciye dil eğitimi sağlamaktadır.

Amerika’da 3 Aylık İngilizce Eğitimi

Genel olarak ülkelerde verilen dil eğitimleri, haftalık, aylık ve yıllık olmak üzere planlamıştır. Burada süreyi belirleyen unsurlar; öğrenme hızı ve eğitim alınacak programdır. Özellikle İngilizce en yaygın ve popüler bir dil olarak, tüm dünya programlarında yer almaktadır. Fakat Amerika ülkesini tercih edecekseniz, eğitim alacağınız programı belirlemelisiniz. Her programın belli ders saat süresi bulunmaktadır. Sürelere ayrılan eğitimler sonucunda da mesleki konuda kendinizi geliştirebilir, sınava hazır bir öğrenci olarak ülkenize dönebilir veya mevcut İngilizcenizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz. Burada 3 aylık İngilizce eğitimi ile hazırlanan programlarla, verimli bir şekilde İngilizce eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Amerika’da 3 Aylık Dil Eğitim Fiyatları

Yurt dışında en popüler ülkede dil eğitimi almak, prestij açısından önemli olduğu gibi dil eğitiminize verdiği katkı ile de gerek iş gerekse mesleki yeterlilik alanında sizlere çok büyük katkı sağlamaktadır. Dil eğitiminin belli sürelere ayrılması, birçok kişinin bu eğitimlerden faydalanabilmesi açısından önemlidir. Türkiye gibi 3 aylık yaz tatili dönemlerinde, dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için avantaj sağlayan program, kampanyalı fiyatları ile eğitim kolaylığı sağlamaktadır. Aylık 3 bin dolardan başlayan eğitim fiyatları, yaşam ve konaklama masrafları eklendiğinde, 4bin 5bin dolarlara ulaşmaktadır. Burada en uygun bütçeleri sağlamak için farklı konaklama seçeneklerini kullanabilirsiniz. Amerika Dil okulları ve konaklama konusunda Karya firması ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bize ulaşın
Yazar
5
Gözde Pekcevik
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Avustralya, eğitimde kalite arayanlar için son derece doğru bir tercihtir. Yüksek lisan ...
Lisans öğrencileri, üniversite eğitimlerini tamamladıktan sonra yüksek lisans yaparak ...

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim