ELS Summer Los Angeles

Pepperdine University Yaz Okulu - ELS Summer

Malibu Yaz Okulu/10-16 Yaş

Amerika / Los Angeles / Malibu

Amerika’nın müzik sinema ve eğlence dünyasının kalbi olan Los Angeles’ta, dünyanın en güzel üniversitelerinden Pepperdine Üniversitesi kampüsünde sunulan bu program, profesyonel akademik kadrosuyla verdiği İngilizce derslerini, zengin aktivite ve gezi programı ile renklendirerek, öğrenciler için güvenli ve eğlenceli bir eğitim ortamı yaratmaktadır. Öne Çıkan Özellik: 10 - 13 yaş arası küçük öğrenciler için en güvenli ve eğlenceli yaz okulu programı olmasının yanı sıra, 14 yaş üstü genç öğrenciler için de Los Angeles ve Hollywood’un renkli dünyası ile tanışma fırsatı.
Konaklama: Kızlar ve erkekler için ayrı bloklarda; 2 kişilik odalar; Ortak kullanımda banyo-tuvalet; Her 2 odaya 1 banyo-tuvalet alanı; 24 saat güvenlik/gece nöbetçisi; Ortak kullanımda dinlenme alanları; Öğrencilere banka hizmeti; Tam pansiyon; Açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemeği; Yemeklerde bol & sağlıklı çeşit; Gezilerde paket öğle yemeği.
Kampüs Özellikleri: Pasifik okyanusu kıyısında 800 hektarlık üniversite kampüsü; Açık ve kapalı spor sahaları; Tenis kortları; Yüzme havuzu; Plaj voleybolu sahaları; Geniş aktivite salonları; Dans & gösteri salonları.
Aktivite ve Geziler: Her hafta 3 tam gün gezi; Her akşam çeşitli aktiviteler; Öğleden sonraları kampüs aktiviteleri, Spor turnuvaları, Yarışmalar.
Geziler: Getty Center & Rodeo Drive; Universal Studios; Camarillo Premium Outlets; Santa Monica; Independence Day Celebration; Griffith Observatory & Hollywood; The Grove & Farmers Market; Venice Beach; Lacma & The Beverly Center; Disneyland; Zuma Beach (Malibu); Topanga Westfield Shopping Center; Six Flags Magic Mountain Eğlence Parkı.
Programa özel: Kamp süresince düzenlenen tüm aktivite ve geziler, ulaşım ücretleri, giriş ücretleri ve biniş kartları ücrete dahildir. Öğrencilerden ekstra ücret talep edilemez.
Program tarihleri: 23 Haziran - 27 Temmuz 2019.
Katılım yaşı: 10-17
Haftalık ders: 20
Şehir merkezi: 12 dk.
Los Angeles Havaalanı mesafesi: 40 dk.devamını göster Devamını Göster

Pepperdine University
Pepperdine University
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim