California State University Yaz Okulu - FLS Specialty Tours

Sinema Kampı 16 Yaş Ve üzeri

Amerika / California / Cal State Long Beach

Long Beach ; Kaliforniya eyaletinde yer almakta ve yılın 365 günü güneş alan bir liman şehridir. Los Angeles şehir merkezine yarım saat uzaklıktadır. mesafesindedir.
Cal State Long Beach Kampları: Kevin Costner,Gwen Stefani gibi ünlülerin mezun olduğu Cal State University kamplarına katılan öğrenciler, çok çeşitli etkinliklerle dolu programlarda unutamayacakları anılar biriktirirler.
Sinema Kampı (16 yaş+): George Lucas ve Ray Lioatta’nın da bulunduğu ünlü Hollywood projelerinde çalışmış Columbia Üniversitesi öğretmenleri,yönetmenleri ve teknisyenlerden oluşan kadrosuyla,haftada 18 ders İngilizce ve kamera,ekipman kullandırılarak 8 film prodüksiyon dersi verilir.Öğrenciler kısa film senaryosu yazmayı ve çekim öncesi senaryonun görsel tablosunu çizmeyi öğrenir,son filmin kopyasını alırlar.Stüdyo Turları: Warner Bros.,Sony/MGM,Paramount,Universal Studios.
Oyunculuk Kampı (15 yaş+): Hollywood’un benzersiz oyuncu camiasından gelen uzman öğretmenler eşliğinde telaffuz,hareket egzersizleri,karakter analizi,doğaçlama,karakter geliştirme ve sahnedeki diğer karakterlere karşılık verme becerilerine odaklanılır.Haftada 18 ders İngilizce,10 oyunculuk dersi verilir.Son gösterimin kopyası verilir.Local Playhouse Turu ve 2 adet Canlı Çekime Kabul Edilme içeriğe dahildir.
Kaliforniya Kampları: 12-14 yaş ve 15 yaş ve üzeri olmak üzere 2 seçenekte sunulur.Turistik bölgelere yakın konumdaki Cal State Fullerton’ın harika kampüs olanaklarından faydalanan öğrenciler, Disneyland,ünlü Los Angeles plajları,elektronik oyun makineleri,alışveriş merkezleri ve eğlenceli daha birçok aktivite ve gezinin tadını doyasıya çıkarabilirler.En fazla 20 kişilik sınıflarda,haftada 18 ders İngilizce verilir.Programa özgü gezi/aktiviteler şöyledir:UC Irvine turu,Huntington Beach,Newport Beach,LA Şehir Merkezi Turu,South Coast Plaza,Laguna Beach,Fashion Island,Aquarium of the Pacific,Irvine Spectrum Center.
Kaliforniya Sörf Kampı (15 yaş+): Sörf dersleri,Surf City USA olarak da bilinen ABD’nin en iyi sörf rekorlarının kırıldığı dünya şampiyonluğu bölgesi Huntington Beach’te verilir.Deneyimli eğitmenlerden haftada 10 sörf dersi ve 18 ders İngilizce verilir.Sörf tahtası,kıyafet kiralama ve Laguna Beach gezisi dahildir.
Aktivite ve Geziler: Tüm programlarda ortak: Film Gösterimi,Hollywood,Beverly Hills,Sinema Makyaj Atölyesi,Disneyland,DJ Dans Partisi,Knott’s Berry Farm,Santa Monica Plajı,MLB Beyzbol maçı,Veda Partisi.
Konaklama: Cal State University-Fullerton’ın güvenli yurtlarında,öğrencilere ev rahatlığı ve konforu sunulur.Her bir dairede 2 kişi konaklar.Hafta içi 3 öğün,gezi günlerinde brunch,gezi olmayan günlerde brunch ve akşam yemeği dahildir.
Dönemler: Haziran, Temmuz, Ağustos’ta belirli tarihlerde mevcuttur.

devamını göster Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim