FLS Specialty Tours Los Angeles

University of California Yaz Okulu - FLS Specialty Tours

Aile Programları 6 Yaş Ve üzeri/1 Yetişkin Ve 1 Çocuk

Amerika / Los Angeles / Merkez

Los Angeles; Disneyland, Santa Monica gibi merkezleriyle Amerika’nın turistik açıdan şüphesiz en cezbedici şehirlerinden olan Los Angeles, LA Lakers NBA takımı ve ünlü Amerikan üniversitesi UCLA’ya da ev sahipliği yapar.
Aile Programları: Philadelphia ve Los Angeles’taki Aile Programları, öğrencilere Amerikalı çocuklarla arkadaşlıklar kurma şansı verirken yetişkinlere de dünyanın dört bir yanından öğrenciler sayesinde İngilizce pratiği yapma fırsatı tanır.
Özellikler: 6 yaş ve üzeri içindir. 6-14 yaş arası çocuklar Amerikalı öğrencilerle gündüz kampına katılır. Yetişkinler ve 15 yaş üzeri çocuklar FLS’te Tatilde İngilizce programına katılırlar. İndirimli araba kiralama fırsatı sunulur.
5 farklı seçenek vardır: 1 Yetişkin ve 1 Çocuk, 2 Yetişkin ve 1 Çocuk, 1 Yetişkin ve 2 Çocuk, 2 Yetişkin ve 2 Çocuk, 1 Yetişkin ve 3 Çocuk.
Aktivite ve Geziler: 6-14 yaş arası öğrenciler özenle hazırlanmış ve denetimli bir ortamda öğrenecekleri, keşfedecekleri ve yerel Amerikalı öğrencilerle oynayacakları yaz kampı programlarına katılırlar. Yetişkinler ve daha büyük çocuklar FLS’te günlük İngilizce derslerine katılırlar. Öğleden sonraları alışveriş, keşif ve dinlenme amacıyla serbest zamandır. Bu zaman içerisinde eğitmenler çocuklarınıza göz kulak olur.
Konaklama: Otel konaklaması; çamaşırhane ve oda içinde mutfak bulunur. Otelde kahvaltı yapılır.
Dönemler: 16 Haziran ile 10 Ağustos arası belirli tarihlerde gerçekleşir.

devamını göster Devamını Göster

FLS Specialty Tours Amerika Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim