Güney Afrika Dil Okulları

Güney Afrika'ya taşınan birisi Güney Afrika toplumuna entegre olmak ister. Bunun için bir dil kursu almak, Güney Afrika yaşam tarzına geçişini kesinlikle kolaylaştırır. Güney Afrika'da dil öğrenme ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir dil kursunu kolayca bulabilirsiniz, ancak önce Güney Afrika'da hangi dili öğrenmek istediğinize karar vermeniz gerekir.

Hangi Diller Konuşulur?


Yeni gelen biri olarak, Güney Afrika'nın 11 resmi dili olduğu kadar, resmi olmayan birçok dilin de olduğunu bilmeniz gerekir. Popülerliğe göre düzenlenmiş resmi diller isiZulu, IsiXhosa, Afrikaans, Sesotho sa Leboa, Setswana, İngilizce, Sesotho, Xitsonga, SiSwati, Tshivenda ve IsiNdebele'dir. Bununla birlikte, Afrikalılar kamu hayatında, siyasette ve medyada en çok İngilizceyi kullanırlar. Örneğin, resmi belgeler genel olarak ya Afrika’nca ya da İngilizce olarak yazılır.


Hangi Okullar Bulunur?


EC,International House,LAL,Eurocentres, akademik programlarıyla birlikte dil kursları sunmaktadır. Örneğin, Rodos Üniversitesi, ek bir dil ile birlikte ilk dil olarak IsiXhosa dil sınıflarını sunar,
Wits Language School Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Zulu ve Güney Afrika İşaret Dili'nde yarı zamanlı sınıflar sunmaktadır. Bu nedenle, üniversitede İngilizce eğitimi görürken bile, yerel dil bilginizi kolayca öğrenebilir veya yükseltebilirsiniz.
Ülkede sadece yerel dillerde değil, aynı zamanda Hollandaca, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca gibi diğer Avrupa ve Asya dillerinde de sınıflar sunan birçok dil okulu bulunmaktadır. Örneğin, Cape Town, sunduğu en yaygın turist destinasyonlarından biri olduğu için sunduğu çeşitli dil programları ile ünlü hale gelmektedir. En iyi İngilizce dil okullarından biri Cape Öğrenci Dil Okuludur.

Güney Afrika Dil Okulları

Detaylı bilgi için bize ulaşın
Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Dil eğitimi hemen hemen herkesin hayatının bir döneminde almak istediği bir eğitimdir. Birçok ...
Yurt dışı dil okullarında İngilizce eğitimi almak, dil öğrenmenin en etkili ve kalıcı yöntemi ...

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim