İrlanda Dil Eğitimi

İrlanda’da 7 farklı okul ile düzenlenen 133 eğitim programı ile İngilizce öğrenebilir ya da İngilizcenizi dilediğiniz yönlerden geliştirebilirsiniz. 16 yaş üzeri ve 30 yaş üzeri olmak üzere farklı yaş grupları için farklı beklentilere göre düzenlenen eğitimler ile İngiliz aksanı ile İngilizce öğrenmeniz mümkündür. Kayra Internatioanl danışmanlığı ile sizlere İrlanda’da sizler için en uygun eğitim programını belirlemede yardımcı olmaktayız. Konaklamanızdan vize işlemlerinize kadar olan her aşamada firmamızdan yardım ve destek alabilirsiniz.

İrlanda’da İngilizce Öğrenmek

İrlanda’da İngilizce öğrenmek ve istediğiniz alanda İngilizcenizi geliştirebilmeniz için yüzün üzerinde eğitim programı bulunmaktadır. Genel İngilizce, yoğun İngilizce, IELTS ve TOEFL hazırlık, akademik İngilizce, iş İngilizcesi ya da mesleki İngilizce gibi alanlarda eğitim alabilirsiniz. Tüm eğitimlerde haftada bir kez düzenlenen konuşma, yazma, okuma, telaffuz ve film izleme gibi atölyeler düzenlenmektedir. Bu çalışma atölyeleri sayesinde öğrendiklerinizi pratiğe dökme ve İngilizcenizi çok daha hızlı ilerletme imkanına sahip olursunuz. Ayrıca seçilecek okul ve eğitim programlarına göre, eğitim hayatlarını İrlanda’da sürdürmek isteyen kişiler için de okullar tarafından yardımcı olunmaktadır. Ayrıca mesleki program bulunması konusunda da okullar tarafından öğrencilere yardımcı olunmaktadır.

İrlanda’da Dil Eğitimini Nerelerde Alabilirim?

İrlanda’nın başkenti Dublin’de 106, Bray’de 4, Lierick’te 4 ve Cork’ta 2 adet eğitim programı bulunmaktadır. Eğitim programlarının çeşitliliği, doğası, kültürü ve canlı bir şehir olması ile başkent Dublin katılımcıların en sık tercih ettiği şehirlerin başında gelmektedir. Eğitim programlarına katılmak isteyen kişiler, eğitimden beklentilerini ve sonrasındaki amaçlarını Karya Internatioanl aracılığıyla şekillendirebilir. Eğitim hayatlarına İrlanda’da devam etmek isteyen kişiler için en uygun programların ve okulların seçiminde Karya International olarak sizlere her türlü desteği ve danışmanlığı, alanında tecrübeli çalışanlarımız ile sunmaktayız.

Yazar
9
Ezgi Erdoğan
Yurtdışı Eğitim Danışmanı Soru Sor
Üniversiteyi yurtdışında okumak isteyen kişilerin en fazla merak etmiş olduğu noktalar arasında ...
Kanada'daki dil okulları,iyi bir fiyat ve kalite kombinasyonuyla yurtdışında dil öğrenmek ...

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim