İrlanda Dil Eğitimi

İrlanda’da 7 farklı okul ile düzenlenen 133 eğitim programı ile İngilizce öğrenebilir ya da İngilizcenizi dilediğiniz yönlerden geliştirebilirsiniz. 16 yaş üzeri ve 30 yaş üzeri olmak üzere farklı yaş grupları için farklı beklentilere göre düzenlenen eğitimler ile İngiliz aksanı ile İngilizce öğrenmeniz mümkündür. Kayra Internatioanl danışmanlığı ile sizlere İrlanda’da sizler için en uygun eğitim programını belirlemede yardımcı olmaktayız. Konaklamanızdan vize işlemlerinize kadar olan her aşamada firmamızdan yardım ve destek alabilirsiniz.

İrlanda’da İngilizce Öğrenmek

İrlanda’da İngilizce öğrenmek ve istediğiniz alanda İngilizcenizi geliştirebilmeniz için yüzün üzerinde eğitim programı bulunmaktadır. Genel İngilizce, yoğun İngilizce, IELTS ve TOEFL hazırlık, akademik İngilizce, iş İngilizcesi ya da mesleki İngilizce gibi alanlarda eğitim alabilirsiniz. Tüm eğitimlerde haftada bir kez düzenlenen konuşma, yazma, okuma, telaffuz ve film izleme gibi atölyeler düzenlenmektedir. Bu çalışma atölyeleri sayesinde öğrendiklerinizi pratiğe dökme ve İngilizcenizi çok daha hızlı ilerletme imkanına sahip olursunuz. Ayrıca seçilecek okul ve eğitim programlarına göre, eğitim hayatlarını İrlanda’da sürdürmek isteyen kişiler için de okullar tarafından yardımcı olunmaktadır. Ayrıca mesleki program bulunması konusunda da okullar tarafından öğrencilere yardımcı olunmaktadır.

İrlanda’da Dil Eğitimini Nerelerde Alabilirim?

İrlanda’nın başkenti Dublin’de 106, Bray’de 4, Lierick’te 4 ve Cork’ta 2 adet eğitim programı bulunmaktadır. Eğitim programlarının çeşitliliği, doğası, kültürü ve canlı bir şehir olması ile başkent Dublin katılımcıların en sık tercih ettiği şehirlerin başında gelmektedir. Eğitim programlarına katılmak isteyen kişiler, eğitimden beklentilerini ve sonrasındaki amaçlarını Karya Internatioanl aracılığıyla şekillendirebilir. Eğitim hayatlarına İrlanda’da devam etmek isteyen kişiler için en uygun programların ve okulların seçiminde Karya International olarak sizlere her türlü desteği ve danışmanlığı, alanında tecrübeli çalışanlarımız ile sunmaktayız.

Yazar
9
Ezgi Erdoğan
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Karya Yurtdışı Eğitim sayesinde; isteyen herkes dilediği alanda kariyer yapabilmek adına gerekli ...
Yurtdışı Eğitim Yurtdışı eğitim konusunda pek çok seçenek bulunmaktadır. ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim