İzmir Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Eğitim danışmanları, yurtdışında eğitim alacak kişiye gerekli tüm bilgileri, eğitimin kolaylığı ya da zorluğu, iş bulma imkânını gibi tüm konuları ayrıntılı olarak anlatan ve bunu belgeleyen kişilerdir. Yurtdışında eğitim almak istiyorsanız eğer makul bir fiyat karşılığında seçeceğiniz okulu gidip görmeye gerek kalmadan kolaylıkla danışmanlardan öğrenebilirsiniz. Yurtdışında okumak ve eğitim almak her ne kadar cazip gelse de bazı zorlukları elbette vardır. Tam da bu konuda yurtdışı eğitim danışmanları yanınızda. Acele karar vermeden önce detaylı bilgiler almanızda fayda var. İstediğiniz okulu ve bölümlerini danışmanlar size en ince ayrıntısıyla birlikte anlatmaktadır. Kafanıza yatmayan konuları ya da kararsız kaldığınız yerleri yüz yüze görüşmenizde daha kapsamlı olarak öğrenebilirsiniz. Yurtdışında belli bir süre yaşamanın ve eğitim almanın kolaylıkları ve zorlukları, getirisi ve götürüsü nelerdir bu soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz.

Okul Üzerinden Başvuru İşlemleri Başlatılabilir

Karar verdiğiniz okul ile ilgili bilgileri aldıktan sonra, artık başvurunuzu yapabilirsiniz. Okuldan gelen kayıt formunu danışmanınız ile birlikte doldurarak okula göndermelisiniz. Daha sonra vize işlemlerini başlatabilirsiniz. Danışmanınız, gerekirse sizin için uygun uçak firmaları ile görüşerek biletinizi temin edebilirler. Yurtdışında eğitime başladığınız da gerekli tüm ihtiyacı danışmanınız yapar. Kalacak yerinizi ve kaldığınız yerin okul ile arasındaki mesafeyi hesaplayarak uygun yerleştirmeyi yapar. Eğitiminizin süresine göre her zaman danışmanınız yanınızda olur.İzmir yurtdışı eğitim danışmanlığıbu konuda ilerlemiş olduğundan, yurtdışında eğitim almak isteyenlerin uğrak noktasıdır. Eğitim danışmanları sadece sizi değil ailenizi de ikna ederler. Kararsız kaldığınız ya da seçim yapmakta zorlandığınız konuları danışmanınız ile paylaşırsanız sizi daha iyi bir seçeneğe yönlendirebilir.

Bütçenize Uygun Danışmanlık Hizmetlerinden Yararlanın

Eğitim danışmanları yurtdışında eğitim alacak kişiyi yanlış yönlendirmemek ve eksik bilgi vermemek için tüm bilgilere sahip olmalı ve planlamalar yapmalıdır. Son derece titiz ve özverili çalışarak örgencilerin eğitimine destek vermelidir. Yurtdışında okumak iyi bir fikir olsa da önemli bir kaç detay bulunur. Bunlardan bazıları; öncelikle okul için ayrılan bütçenin seçeceğiniz okul için yeterli olmasıdır. Her ne kadar okullar indirim yapsa da bazen yeterli olmayabilir. Bu konuda da danışmanınız bütçenize uygun okulları sunacaktır. Diğer bir detay ise, gittiğiniz ülkede dil sorunu yaşamamanız için mutlaka yabancı dil biliyor olmanızdır. Bunun için kurslara katılabilirsiniz.

Yurt Dışı Eğitiminin Önemi Ve Yararı

Yurtdışında okumak ve eğitim almak ülkemizde oldukça önemlidir. Bitirdiğiniz bölümden iş alacak olanların önceliği haline gelmiştir. Çünkü bazı yabancı ülkelerde eğitime daha fazla önem verildiğinden öğrencinin en üst seviyelerde olmasına özen gösterilir. Eğitim sisteminin daha gelişmiş olduğu ülkelerde bir üniversite bitirerek bile en ön sıralarda olabilirsiniz. Ayrıca lisans ya da master programlarına katılarak kendinizi daha da geliştirebilirsiniz.İzmir yurtdışı eğitim danışmanlığıbu konuda en yetenekli danışmanlar ile çalışarak eğitim alacak olan kişinin hedefini belirlemesinde yardımcı olacaktır. Danışmanlığa giderken yanınızda götüreceğiniz bazı belgeler bulunmalıdır. Mezun olduğunuz okula ait diploma, daha önce katıldığınız kurumlardan aldığınız akademik belge, kurs sertifikaları gibi. Bu belgeler seçim konusunda size yardımcı olacaktır.

İzmir yurtdışı eğitim danışmanlığıfirmamız sizin için en uygun okulu seçmenize yardımcı olacak en yetenekli ve bilgili danışmanlar ile çalışmaktadır. Eğer yurtdışında okumaya karar verdiyseniz ve hangi ülke, hangi okul gibi konularda takılıp karar veremiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız size sunmuş olduğu seçenekler arasından seçim yapmanıza gerekli destekleri vererek ilk adımı atmanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca başvurunuzdan başlayarak yurtdışında aldığınız eğitim süresi boyunca yanınızda olarak size her türlü imkânı sağlamaktadır. Gerekli ve ayrıntılı bilgileri firmamıza gelerek yüz yüze alabilirsiniz. Sizde yurtdışında okuma fırsatı elde edebilirsiniz.

Yazar
9
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Evrensel dilin İngilizce olması ile birlikte birçok kişi yabancı dil eğitimi almak için ...
Yurt dışı eğitim fırsatlarında öğrencilere büyük kolaylık sağlayan eğitimden, konaklamaya ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim