Yurtdışında Yabancı Dil Öğrenme

Yabancı dil, günümüzün en önemli şeylerinden biridir. İkinci bir dil bilmek hem iş bulma olanağını artırır hem de farklı ülkelerde yaşama, eğitim alma, çalışma gibi olanaklar sunar. Yabancı dil öğrenimi, yurtdışında yapılarak daha etkili bir öğrenim süreci geçirilebilir ve aynı zamanda her zaman pratik yapma imkanına sahip olunabilir. Karya International olarak 24 yıldır faaliyet gösteriyoruz ve başta yurtdışında yabancı dil öğrenme olmak üzere yurtdışı lisans eğitimi, yurtdışı yaz okulu, yurtdışı lise, yurtdışında maaşlı staj gibi birçok konuda size fırsat sunuyoruz. Yurtdışında yabancı dil öğrenerek birçok farklı ülkede en kaliteli eğitimleri alabilirsiniz. Yabancı dil öğrenmek için uzman danışmanlık desteği almanız halinde birçok imkandan yararlanabilirsiniz.

Yurtdışında Eğitim Veren Dil Okulları

Yurtdışında birçok farklı ülkede, şehirde ve okulda yabancı dil eğitimi alabilirsiniz. Sadece günlük yaşamda kullanılan İngilizceyi değil, mesleki İngilizceyi öğrenmek için de yurtdışı dil okulları fazlasıyla idealdir. Yurtdışında yabancı dil eğitimini alabileceğiniz başlıca ülkeler; Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, İrlanda, Malta, Almanya, İspanya ve benzeri ülkelerdir. Bu ülkelerin farklı şehirlerinde pek çok yabancı dil programı kapsamında yurtdışı dil eğitimi alabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz dilin resmi dil olarak konuşulduğu ülkelerdeki okullara gitmek hem yabancı dile daha iyi hakim olabilmenizi sağlar hem de çok daha fazla pratik yapma imkanınız bulunur. Günlük hayatta dili sürekli konuşarak zaman içinde İngilizce düşünmeye başlayabilirsiniz. Böylece yurtdışında yabancı dil öğrenebilir ve anadiliniz gibi konuşabilirsiniz. Farklı ülkelerde yer alan dil okulları kurumsal olarak dünya çapında eğitimlerine devam eden okullardır. Karya International firmamız yurtdışında kaliteli okullar ile anlaşmalı olduğu için bu okullardan eğitim almanızı sağlıyor.

Yurtdışında Lise, Üniversite

Yurtdışında dil eğitimi haricinde lise ve üniversite eğitimleri almak da mümkündür. Bu eğitimler sayesinde bir yandan dil bilginizi geliştirirken bir yandan da lise veya üniversitede eğitiminize devam edebilirsiniz. Yurtdışında bir okul bitirmek, pek çok açıdan avantaj sağlar. Okuduğunuz ülkede bir işe girme olanağı ortaya çıkar. Eğitim aldığınız süre boyunca üst düzey yabancı dil bilgisine sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte farklı ülkelerde de iş imkanına sahip olursunuz. Çünkü İngilizce gibi dillere hâkim olduğunuz takdirde birçok ülkede rahat bir şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz. Karya International olarak anlaşmalı olduğumuz kurumlar aracılığı ile yurtdışında lise ve üniversite eğitimi almanızda veya yaz okuluna gitmenizde danışmanlık yapıyoruz.

Yurtdışında Mesleki İngilizce Eğitimi Ve Çalışma İmkanı, Maaşlı Staj

Yurtdışında yabancı dil eğitimleri kapsamında mesleki İngilizce eğitimi almak da mümkündür. Mesleki İngilizce eğitimleri ile uzman olunan alandaki konuşma tarzına ve İngilizce terimlere daha iyi hakim olmak mümkündür. Bu sayede de mesleki İngilizce eğitimi alınarak yurtdışında uzmanı olunan alanda iş bulma imkanınız daha fazla olur. Yurtdışında çalışma imkanına sahip olmak için ilk önce bu yabancı dil eğitimlerini almanızda fayda var. Aynı zamanda yabancı dil eğitimi sonrası maaşlı staj yapma imkanınız da var. Mesleki dil eğitimi sonrası staj yapmak için ya da yurtdışında çalışmak için fırsatlarınız olur. Öğretmenlik, hemşirelik, havacılık, delta, celta ve benzeri birçok alanda mesleki dil eğitimlerini yurtdışındaki kaliteli kurumlardan alabilirsiniz. Yurtdışında yabancı dil öğrenmek ve işe girebilmek için bu yolu tercih edebilir ve İngilizceyi ileri seviyede konuşabilirsiniz. Karya International olarak yurtdışında yabancı dil öğrenmeniz için sizlere kaliteli eğitim kurumlarında yabancı dil öğrenme olanağı sunuyor ve faydalı bir süreç geçirmenizi sağlıyoruz.

Yazar
7
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurt dışında üniversite eğitimi, en çok tercih edilen gruplar olarak işlevini sürdürür. ...
Dilimizden farklı dillerin Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde belirli kurallar ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim