Kanada'da Dil Eğitimi

Kanada’da Dil Eğitimi

Kanada, yurtdışında eğitim almak isteyenler için oldukça iyi bir seçenek sunmaktadır. Kanada dünyanın en gelişmiş ülkelerin arasında yerini almasıyla beraber tüm dünyadan gelen yabancı öğrencileri kabul etmektedir. Refah düzeyinin yüksek olması, eğitim kalitesinin yüksek olması, suç oranının düşük olması ve iş imkanlarının fazla olması gibi nedenlerden dolayı yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenciler için en güçlü adaylardan biri de Kanada’dır. Son dönemlerde yabancı dil öğrenmek isteyen öğrenciler için Kanada Dil Okulları oldukça iyi fırsatlar sunmaktadır. Kanada’da dil okulları eyaletler tarafından denetlenerek eğitimde belirli bir standart geliştirilmiştir. Eğitim kalitesinin yanı sıra Kanada’nın en büyük avantajlarından biri ise konuşulan dil ve resmi dilin İngilizce olmasıdır. Ancak bunun bir istisna eyaleti vardır. Quebec Eyaleti’nin resmi dili Fransızcadır. Quebec eyaletinde konuşulan dil Fransızcadır. Bölgede İngilizce 2. Dil olarak kabul edilmektedir. Fransızca öğrenmek isteyen öğrencilerinde sıklıkla tercih ettiği ülkelerden birisi de Kanada’dır.

Kanada’da Dil Okulları

Kaliteli ve iyi bir dil eğitimi almak istiyorsanız sizler için en iyi seçeneklerden birisi Kanada’dır. Kanada’da dil eğitimi diğer ülkelerle kıyasladığımızda daha uygun maliyetlerle dil eğitimi alabilmeniz mümkündür. Yılın her döneminde bir dil eğitimi programına başlamanız mümkünüdür. Kanada’da bulunan dil okullarının sunduğu programların temel amacı İngilizce konuşma, yazma, dinleme ve okuma becerilerinin geliştirilmesidir. Programlarda dersler genellikle sabah saat 9:00 civarında başlamaktadır ve sunulan dil eğitimi programlarında her seviyeye uygun programlar bulunmaktadır. Hafta sonu dil okulunun bulunduğu bölgede dil okulları tarafından geziler düzenlenmektedir. Öğrenciler dilerlerse küçük bir ücret karşılığında düzenlenen gezilere katılabilirler. Kanada’da konaklama seçenekleri aile yanı konaklama ve yurt konaklaması biçimindedir. Aile yanı konaklama Kanada’da oldukça yaygın bir sistemdir. Aile yanı konaklama profesyonelleşen bir konaklama sistemidir. Aile yanı konaklamayı düşünmeyen öğrenciler ise yurt konaklamalarını tercih edebilirler. Kanada’da bulunan dil okulları, farklı amaçlarla dil eğitimi almak isteyen öğrencilere de çeşitli programlar sunmaktadır. Akademik İngilizce, Mesleki İngilizce, Yoğun İngilizce ve ya Genel İngilizce şeklinde programlar sunulmaktadır. Öğrencinin isteğine beklentisine göre hem programın içeriği hem de programın sürelerini ayarlayabilmek mümkündür. Kanada Dil Okulları detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Toronto

EC Dil Okulu

ELS Dil Okulu

Embassy Dil Okulu

ILAC Dil Okulu

Kaplan International Dil Okulu

CLLC Dil Okulu

LSI Dil Okulu

OHC Dil Okulu

Eurocenters Dil Okulu

The Language Gallery Dil Okulu

ILCS Dil Okulu

Stafford House Dil Okulu

VANCOUVER

EC Dil Okulu

ELS Dil Okulu

ILAC Dil Okulu

Kaplan Internatıonal Dil Okulu

LSI Dil Okulu

OHC Dil Okulu

Vanwest College Dil Okulu

St Giles Dil Okulu

ILSC Dil Okulu

Eurocenters Dil Okulu

The Language Gallery Dil Okulu

MONTREAL

EC Dil Okulları

ILSC Dil Okulları

GALGARY

OHC Dil Okulları

Stanfford Dil Okulları

OTTOWA

CLLC Dil Okulu

HALIFAX

CLLC Dil Okulu

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışında Yabancı Dil Öğrenmek Günümüzde İngilizce bilmek neredeyse bir ...
Dil öğrenmenin en önemli unsuru yerinde pratik yaparak öğrenmedir. Dil öğrenmek için öncelikle ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim