Almanya Dil Eğitimi

Almancalarını ilerletmek, Almanca öğrenmek ya da Almanya’da dil eğitimi alarak eğitim hayatına Almanya’da devam etmek isteyen kişiler için, Almanya’nın 8 farklı şehrinde birçok eğitim programı bulunmaktadır. Karya Internatioanl aracılığıyla size en uygun eğitim programının seçimini yapmanız, konaklamadan vize işlemlerinize kadar her aşamada bizlerden danışmanlık almanız mümkündür. Türkiye’de yurt dışı eğitim danışmanlığının öncü firmalarından olan Karya, size en uygun Almanca eğitim programını seçmenizde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Almanya’da Almanca Öğrenimi

Almanya’da Berlin’de 18, Freiburg’da 6, Münih’te 5, Frankfurt’ta 3, Hamburg’da 3, Hannover’de 3, Radolfzell’de 2 ve Köln’de 2 adet eğitim programı bulunmaktadır. Aile yanında, otelde ya da yurtta konaklama imkanlarının bulunduğu eğitim programlarında, özellikle Almancaya yeni başlayanlar için aile yanında konaklama Almanca pratiği yapma açısından oldukça önemlidir. Genel Almanca, yoğun Almanca, TestDaf hazırlık, yarı yoğun Almanca ve üniversite hazırlık programı gibi eğitim programları sizlere sunulmaktadır. Üniversite hazırlık programı, eğitim hayatlarına Almanya’da devam etmek isteyen kişiler için Almancayı daha kolay anlama ve kullanabilme yeteneklerini geliştiren bir eğitimdir.

Almanya’da Dil Okulları

Almanya’daki dil okulları ülkenin en güzel şehirlerinde bulunmaktadır. Sosyal ve kültürel açıdan son derece gelişmiş olan bu şehirlerde, okulların aktiviteleri sayesinde Almancanızı pekiştirmeniz çok daha kolay olmaktadır. Modern dersliklerde bilgisayar ve internet kullanımı sayesinde öğrenciler, bilgilerini çok daha kolay bir şekilde pekiştirme imkanına sahip olmaktadır. Okulların merkezi konumları da şehri ve kültürü tanımanız açısından son derece fayda sağlamaktadır. Karya International olarak sizlere Almanya’da dil eğitimi ile ilgili her türlü bilgilendirmeyi görseller ile yapmaktayız. Almanca öğrenmek ya da dilinizi geliştirmek adına sizin için en uygun olan programı Karya Internatioanl yurt dışı eğitim danışmanlığı aracılığıyla seçebilirsiniz.

Yazar
6
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Kanada’da Dil Eğitimi Kanada, yurtdışında eğitim almak isteyenler için oldukça ...
Yurtdışı eğitim danışmanlık şirketleri insanlara yurtdışı eğitimi konusunda destek sağlayan ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim