Almanya Dil Eğitimi

Almancalarını ilerletmek, Almanca öğrenmek ya da Almanya’da dil eğitimi alarak eğitim hayatına Almanya’da devam etmek isteyen kişiler için, Almanya’nın 8 farklı şehrinde birçok eğitim programı bulunmaktadır. Karya Internatioanl aracılığıyla size en uygun eğitim programının seçimini yapmanız, konaklamadan vize işlemlerinize kadar her aşamada bizlerden danışmanlık almanız mümkündür. Türkiye’de yurt dışı eğitim danışmanlığının öncü firmalarından olan Karya, size en uygun Almanca eğitim programını seçmenizde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Almanya’da Almanca Öğrenimi

Almanya’da Berlin’de 18, Freiburg’da 6, Münih’te 5, Frankfurt’ta 3, Hamburg’da 3, Hannover’de 3, Radolfzell’de 2 ve Köln’de 2 adet eğitim programı bulunmaktadır. Aile yanında, otelde ya da yurtta konaklama imkanlarının bulunduğu eğitim programlarında, özellikle Almancaya yeni başlayanlar için aile yanında konaklama Almanca pratiği yapma açısından oldukça önemlidir. Genel Almanca, yoğun Almanca, TestDaf hazırlık, yarı yoğun Almanca ve üniversite hazırlık programı gibi eğitim programları sizlere sunulmaktadır. Üniversite hazırlık programı, eğitim hayatlarına Almanya’da devam etmek isteyen kişiler için Almancayı daha kolay anlama ve kullanabilme yeteneklerini geliştiren bir eğitimdir.

Almanya’da Dil Okulları

Almanya dil okulları ülkenin en güzel şehirlerinde bulunmaktadır. Sosyal ve kültürel açıdan son derece gelişmiş olan bu şehirlerde, okulların aktiviteleri sayesinde Almancanızı pekiştirmeniz çok daha kolay olmaktadır. Modern dersliklerde bilgisayar ve internet kullanımı sayesinde öğrenciler, bilgilerini çok daha kolay bir şekilde pekiştirme imkanına sahip olmaktadır. Okulların merkezi konumları da şehri ve kültürü tanımanız açısından son derece fayda sağlamaktadır. Karya International olarak sizlere Almanya’da dil eğitimi ile ilgili her türlü bilgilendirmeyi görseller ile yapmaktayız. Almanca öğrenmek ya da dilinizi geliştirmek adına sizin için en uygun olan programı Karya Internatioanl yurt dışı eğitim danışmanlığı aracılığıyla seçebilirsiniz.

Yazar
6
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Dil okuluna gitmek veya lise eğitimi almak için tercih edilen birçok yurtdışı ülkesi ...
Ankara'da yurtdışı eğitim konusunda her türlü sorunuzu sorabileceğiniz, danışmanlarımızdan ...

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim