LAL Brighton

LAL - Brighton Tuition Only Yaz Okulu

İngiltere / Brighton / Merkez

Brighton; İngiltere’nin güney sahilinde, “Deniz kenarındaki Londra” olarak anılan şirin bir kenttir. 250bin kişilik nüfusunun çoğu gençlerden oluşan Brighton, uluslararası öğrencilerin en çok tercih ettiği İngiliz şehirlerinden biridir. Her zevke hitap edebilen çeşitli seçenekler sunan şehir, birçok restoran, mağaza, kültür-sanat etkinliklerine ve eşsiz bir limanla plaja sahiptir.
LAL Brighton: Yaz okulu programları University of Sussex kampüsünde verilmektedir.
Okulun konumu: İngiliz Prömiyer Ligi stadına sadece 5 dakika yürüme mesafesindeki Uni of Sussex kampüsündedir.
Donanım: Ücretsiz wi-fi, dinlenme salonları, bahçe, sıcak yiyecekler, atıştırmalıklar ve içecekler, klima, spor salonu, tenis kortları, açık hava dinlenme alanları.
LAL Brighton Young Learner programları: 18 yaş altı öğrenciler için düzenlenmiş yaz okulu programlarıdır. University of Sussex kampüsünde gerçekleşir. Program ücretine, kayıt ve konaklama yerleştirme ücretleri, seyahat ve sağlık sigortası dahildir. Classic Summer School programı konaklamalı pakettir. Diğer programlar konaklamasızdır. Seçenekler şöyledir: Brighton Tuition only yaz okulu, Brighton Daytime yaz okulu, Brighton Classic Summer School&Vacation English yaz okulu/Full day, 30 Haziran-14 Temmuz 2019/12-17 Yaş/Classic Summer School Yurt Tek Kişilk Oda ve en-suite banyolu konaklamalı program.devamını göster Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim