Tamwood Summer Boston

Curry College Yaz Okulu - Tamwood Summer

Boston Yaz Okulu/7-12 Yaş-yurt Konaklamalı

Amerika / Boston / Merkez

Boston’ın en güzel yerlerinden biri olan Milton’da bulunan Curry Üniversitesi’nin 131 hektarlık kampüsü, Blue Hills parkının hemen yanında, Boston şehir merkezine de sadece 30 dakika mesafede yer almaktadır. Popüler bir Amerikan Üniversitesi’nin yemyeşil kampüsünde sunulan yaz okulu programı boyunca öğrenciler Boston şehrinin akademik havasını solurken, aynı zamanda profesyonel eğitmenlerden akademik bir İngilizce eğitimi almakta, ve Amerika’da olmazsa olmaz aktivite ve gezilere katılarak dil becerilerini geliştirmektedirler. Öne Çıkan Özellik: Profesyonel bir akademik kadroya sahip, muhteşem bir Amerikan üniversite kampüsünde İngilizce öğrenme ve Harvard & MIT gibi dünyaca ünlü üniversiteleri görme şansı. Her gün ücretsiz “Uluslararası Konuşma Kulübü”.
Sunulan Programlar: English & Activity Camp: Haftada 20 ders İngilizce eğitimine ilaveten, eğlenceli kampüs aktiviteleri ve birbirinden ilginç gezilerin sunulduğu bu programda, sadece 7-12 yaş aralığındaki öğrencilerin eğlenirken öğrenmeleri hedeflenmektedir.
Teen Global Learner Camp: 13 yaş ve üstü öğrencilere sunulan bu program kapsamında, İngilizce becerilerinin yanı sıra, öğrencilere Liderlik Eğitimi verilmektedir. Eğitim kapsamında liderlik ve takım çalışması becerileri, özsaygı ve kişisel sorumluluk bilinci geliştirme, ölçülebilir hedefler koyma ve gerçekleştirme gibi alanlarda eğitimler sunulmaktadır.
Konaklama: Üniversite Yurtları; 1-2 Kişilik Odalar; Toplam 4 Odadan Oluşan Süitler Şeklinde; Her 3 Öğrenciye 1 Ortak Banyo Tuvalet Alanı; Kızlar ve Erkekler Ayrı Katlarda; Yaş Grubuna Göre Dağılım; 24 Saat Güvenlik; Binada Konaklayan Okul Gözetmenleri; Binaya ve Odalara Kartlı/Anahtarlı Giriş; Ortak Kullanımda Mutfak & Dinlenme Alanı; Haftada 1 Ücretsiz çamaşır Yıkama Hizmeti; Tam Pansiyon Açık Büfe Kahvaltı, Öğle ve Akşam Yemeği; Gezilerde Paket Öğle Yemeği; Hafta Sonları Barbekü Partileri.
Kampüs Özellikleri: Yüzme Havuzu; Kapalı-Açık Spor Sahaları; Bilgisayar Laboratuvarı ve İnternet; Sanat Atölyeleri; Müzik Stüdyoları; Gösteri Salonları.
Aktivite ve Geziler: Hafta İçi 2 Yarım Gün Boston Gezileri; Hafta İçi 1 Akşam Gezisi; Hafta sonu 1 Tam Gün Gezi; Hafta sonu 1 Gün İsteğe Bağlı Özel Gezi Düzenleme İmkanı; Her Akşam ve Hafta içi 3 Gün; Dil Geliştirmeye Ve Kültürel Değişimi Sağlamaya Yönelik Kampüs Aktiviteleri.
Boston Gezileri: Boston Duck Tour; Harvard ve MIT Üniversite Gezisi; Boston Commons; Prudential Tower Skywalk; Sky Zone Macerası; Harvard Natural History Müzesi; Freedom Walking Trail; Franklin Park Zoo; Wrentham Premium Outlet Alışveriş; Cape Cod & Martha’s Vineyard; Canobie Lake Eğlence Parkı; South Shore Plaza Alışveriş; Boston Red Sox Beyzbol Maçı; Güzel Sanatlar Müzesi; Boston Children’s Museum; Natick Mall Alışveriş; New England Aquarium; Bilim Müzesi; Newbury Street Alışveriş; Quincy Market; Six Flags Eğlence Parkı; Water Country Eğlence Parkı.
Opsiyonel Geziler: Charles Nehri Kıyısında Bisiklet Turu; Charles Hayden Planetarium & Cambridgeside Galleria Mall; Milton Leisure Center Havuz; Crystal Lake Yüzme; Charles Nehri Tekne Turu; Boston Harbor Tekne Turu.
Programa özel: Robotik Kampı & VEX Robotik Projesi: Sadece 8 Temmuz- 5 Ağustos tarihleri arasında 4 hafta boyunca 13 - 17 yaş grubu için sunulan bu özel program, STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) alanlarına özel ilgisi olan ve İngilizce becerilerinin yanı sıra, bu alanlarda da deneyim kazanmak isteyen öğrenciler için tasarlanmış özel bir programdır. Program dahilinde VEX Robotik projesi kapsamında öğrenciler takım çalışması, liderlik ve problem çözme becerilerini geliştirme şansı bulmakta, kursun ikinci haftasında MIT tarafından düzenlenen bir Robotik workshop’una da katılmaktadırlar.
Program tarihleri: 30 Haz/7 Tem/14 Tem/21 Tem/28 Tem 2019.
Katılım Yaşı: English & Activity Camp: 7 – 12; Teen Global Learner Camp: 13 – 17.
Haftalık ders: 20
Boston Şehir Merkezi: 30 dk.
Boston Logan Havaalanı: 45 dk.devamını göster Devamını Göster

Curry College
Curry College

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim