6 Ay Yurtdışı Dil Eğitimi

Dil eğitiminde yurtdışı programlarına katılmak her zaman daha avantajlıdır. Böylece bir yandan yabancı dilinizi geliştirebilir bir yandan da ufkunuzu genişletecek kültürlerle tanışabilirsiniz. Yurtdışı eğitim programları; haftalık, aylık, yıllık ve yaş gruplarına göre sınırlandırılmıştır. Haftalık eğitim programları kısa süreli ve yabancı dili iyi seviyede olanlar için tercih edilen programlardır. Bu programda gezi ve etkinliklerle, kaynaşma programı gibi yabancı dilin geliştirilmesi kapsamında etkinliklere yer verilmektedir. Aylık dil eğitim programları da kendi içerisinde dilinizi geliştirmede etkilidir. 6 aylık ve 9 aylık dil programları uzun vadede programlanan paket derslerdir. Yoğun İngilizce programını ve etkinlikleri kapsar. Uzun vadede dil eğitiminin size katkıları çok fazla olacaktır.

6 Aylık Yurtdışı Dil Eğitimi Koşulları

İngilizcenizi geliştirmek için 6 aylık program, İngilizcenizin istediğiniz seviyeye gelmesinde etkili bir süredir. Dil okul fiyatlarını incelediğimizde, ders süresinin uzun olması, indirimli fiyatlardan yararlanmada etkilidir. 6 aylık dil eğitim programı hem bütçenize hem de kendinizi geliştirmenize faydalı olacaktır. Farklı ülkelerden gelen öğrencilerle ders ve konaklama alanlarında bir arada sosyalleşme imkânı bularak, dilinizi etkin bir şekilde kullanmanızı sağlar. Yurt dışı dil eğitimi devam ederken, 3 kuru başarılı bir şekilde tamamlamak önemlidir. Eğitim sonrasında aldığınız sertifika ile iş ve kariyer alanında kendinizi kanıtlamış olursunuz. Ülkeye döndüğünüzde elinizdeki belge ve birikim sayesinde, mesleğinizde iyi bir yere gelebilirsiniz.

Amerika’da Uzun Dönem Dil Eğitimi

İngiltere, Amerika, Kanada ve Almanya gibi ülkeler uzun dönem dil eğitimlerinde popüler ülkeler arasında yer alır. 6 aylık ve 9 aylık verilen dil eğitimleri, uzun dönem kapsamında yer alır. Diğer programlara göre daha kapsamlı ve faydalı bir programdır. Amerika’da aylık dil eğitim programları 1000 dolardan başlamaktadır. 6 aylık uzun vadede bir programa katılmak isterseniz, sürenin de uzamasıyla birlikte, 6000 doları bulacak olan fiyatlar, ders süresinin uzaması ile 5bin dolarlara çekilebilir. Ders süresi ve programı kapsamında; iş İngilizcesi, genel İngilizce ve yoğun İngilizce dersleri, uzun dönem programlarında yer almaktadır.

Amerika’da Dil Eğitim Masrafları

Amerika popüler bir ülke olarak yaşam masrafları yüksek olan bir ülkedir. Eğitim alanında da yüksek maliyetler söz konusudur. Diğer yandan ülkenin bazı şehirlerindeki okullarda kampanyalı dil eğitimleri hizmete sunulmaktadır. Eğitim masrafları haricinde konaklama ve beslenme maliyetlerini de hesaplamak gerekir. Aile yanında konaklama seçeneği, ülkede maliyeti düşürmek açısından en doğru seçeneklerden biridir. Amerika şehirleri arasında en uygun olan okulu tercih ederek, bütçeye ve programa en uygun okulu tercih edebilirsiniz. Karya yurtdışı eğitim danışmanlığı, Hangi ülkede hangi okulu tercih edebilecekleri konusunda doğru karar verebilmeleri konusunda yönlendirme yapmaktadır. Özellikle okulların maliyetleri konusunda detaylı bilgi vererek, bütçenize uygun eğitim almanızı sağlayıcı yönlendirmeler yapmaktadır.

Yazar
9
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Avustralya’da Dil Okullarında En Çok Tercih Edilen Şehirler Avustralya, yurtdışı ...
Dil eğitimi insanların eğitim alanında oldukça önemli bir yeri olan eğitim şeklidir. ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim