6 Ay Yurtdışı Dil Eğitimi

Dil eğitiminde yurtdışı programlarına katılmak her zaman daha avantajlıdır. Böylece bir yandan yabancı dilinizi geliştirebilir bir yandan da ufkunuzu genişletecek kültürlerle tanışabilirsiniz. Yurtdışı eğitim programları; haftalık, aylık, yıllık ve yaş gruplarına göre sınırlandırılmıştır. Haftalık eğitim programları kısa süreli ve yabancı dili iyi seviyede olanlar için tercih edilen programlardır. Bu programda gezi ve etkinliklerle, kaynaşma programı gibi yabancı dilin geliştirilmesi kapsamında etkinliklere yer verilmektedir. Aylık dil eğitim programları da kendi içerisinde dilinizi geliştirmede etkilidir. 6 aylık ve 9 aylık dil programları uzun vadede programlanan paket derslerdir. Yoğun İngilizce programını ve etkinlikleri kapsar. Uzun vadede dil eğitiminin size katkıları çok fazla olacaktır.

6 Aylık Yurtdışı Dil Eğitimi Koşulları

İngilizcenizi geliştirmek için 6 aylık program, İngilizcenizin istediğiniz seviyeye gelmesinde etkili bir süredir. Dil okul fiyatlarını incelediğimizde, ders süresinin uzun olması, indirimli fiyatlardan yararlanmada etkilidir. 6 aylık dil eğitim programı hem bütçenize hem de kendinizi geliştirmenize faydalı olacaktır. Farklı ülkelerden gelen öğrencilerle ders ve konaklama alanlarında bir arada sosyalleşme imkânı bularak, dilinizi etkin bir şekilde kullanmanızı sağlar. Yurt dışı dil eğitimi devam ederken, 3 kuru başarılı bir şekilde tamamlamak önemlidir. Eğitim sonrasında aldığınız sertifika ile iş ve kariyer alanında kendinizi kanıtlamış olursunuz. Ülkeye döndüğünüzde elinizdeki belge ve birikim sayesinde, mesleğinizde iyi bir yere gelebilirsiniz.

Amerika’da Uzun Dönem Dil Eğitimi

İngiltere, Amerika, Kanada ve Almanya gibi ülkeler uzun dönem dil eğitimlerinde popüler ülkeler arasında yer alır. 6 aylık ve 9 aylık verilen dil eğitimleri, uzun dönem kapsamında yer alır. Diğer programlara göre daha kapsamlı ve faydalı bir programdır. Amerika’da aylık dil eğitim programları 1000 dolardan başlamaktadır. 6 aylık uzun vadede bir programa katılmak isterseniz, sürenin de uzamasıyla birlikte, 6000 doları bulacak olan fiyatlar, ders süresinin uzaması ile 5bin dolarlara çekilebilir. Ders süresi ve programı kapsamında; iş İngilizcesi, genel İngilizce ve yoğun İngilizce dersleri, uzun dönem programlarında yer almaktadır.

Amerika’da Dil Eğitim Masrafları

Amerika popüler bir ülke olarak yaşam masrafları yüksek olan bir ülkedir. Eğitim alanında da yüksek maliyetler söz konusudur. Diğer yandan ülkenin bazı şehirlerindeki okullarda kampanyalı dil eğitimleri hizmete sunulmaktadır. Eğitim masrafları haricinde konaklama ve beslenme maliyetlerini de hesaplamak gerekir. Aile yanında konaklama seçeneği, ülkede maliyeti düşürmek açısından en doğru seçeneklerden biridir. Amerika şehirleri arasında en uygun olan okulu tercih ederek, bütçeye ve programa en uygun okulu tercih edebilirsiniz. Karya yurtdışı eğitim danışmanlığı, Hangi ülkede hangi okulu tercih edebilecekleri konusunda doğru karar verebilmeleri konusunda yönlendirme yapmaktadır. Özellikle okulların maliyetleri konusunda detaylı bilgi vererek, bütçenize uygun eğitim almanızı sağlayıcı yönlendirmeler yapmaktadır.

Detaylı bilgi için bize ulaşın
Yazar
9
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
TESOL, uluslararası geçerliliğe sahip olan önemli bir belgedir. Bu belge ile dünyanın ...
Yurtdışında resim okumak birçok eğitim alanında olduğu gibi size birçok farklı imkanların ...

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim