Amerika’da En Uygun Fiyatlı İngilizce Kursları

Amerika’da İngilizce kurslarını almak için tercih edilebilecek olan birçok alan bulunur. Alternatiflerin oldukça yüksek olduğu bir şehirdir. Amerika’da İngilizce kurslarının verildiği alanlarda ücretler hemen hemen aynıdır. Tek fark tercih edilecek olan bölgeye göre konaklama masraflarıdır. Bazı bölgelerdeki konaklama masrafları oldukça yüksektir. Kişilerin tercih etmeleri durumunda İngilizce eğitimini kampüste alma ihtimalleri de vardır. Bu sayede üniversite öğrencilerinden kültürlerini de öğrenme imkânının olmasından dolayı faydalı bir durumdur. Ancak kampüslerde yapılan kurslar pahalıdır. Amerika’da alınan İngilizce kurslarının ücretleri alınan şehre, kursun süresine ve kurs tipine göre değişiklik gösterir.

Amerika’da Hangi Şehir Tercih Edilmelidir?

Amerika’da yer alan İngilizce kursları her bölgede bulunur. Özellikle de kıyı kesimlerde yoğun olarak yer alır. İngilizce eğitimi için hem şehir hem de bölge seçimi oldukça önemlidir. Eğer büyük bir alanda İngilizce eğitimi alıp aynı zaman da gezmek isterseniz o zaman tercihinizi New York olarak yapabilirsiniz. Ancak şehirde oldukça az Türk bulunur. Boston şehrinin tercih edilmesi durumunda oldukça köklü bir eğitimi alma imkânına sahip olursunuz. Bu şehir öğrenci şehri olarak kabul edilir. Kişiler ile iletişim kurma imkânınızın en fazla olduğu şehirdir. Ülke içerisinde bulunan küçük kasabalarında tercih edilme durumu vardır. Bu bölgelerin tercih edilmesi halinde oldukça verimli bir eğitim sürecinin elde edilmesi mümkündür.

İngilizce Eğitim Programları Nelerdir?

İngilizce kursuna başladığınız zaman öncelikle genel İngilizce öğrenimi verilerek sosyal amaçların karşılanması sağlanır. Akademik hedeflerinize yardımcı olması için akademik İngilizce verilir. Sonrasında ise sizlere iş yaşamınızda yardımcı olması için iş İngilizcesi öğretilir. Sınavlara hazırlanma konusunda destek sağlaması amacı ile hazırlık kursları verilir. Bunların hepsi temel olarak verilen eğitimlerdir. Bunun yanı sıra iş hayatında yönetici pozisyonunda yardımcı olması amacı ile yöneticilik programı verilir. Aynı zaman da ekonomik paket programları verilir. İngilizceye destek olması amacı ve birebir öğrenmenin sağlanması için özel ders verilir. Programlardan herhangi birisini seçmek tamamen kişilerin kendisine kalmış olan durumlardandır.

İngilizce Kursları Hakkında Bilgi

Kişilerin kendi isteklerine göre hafta içerisinde 15 20 ders içeren standart kurs tercihinde bulunulabilir. Aynı zaman da yoğun program olan 25 ya da 30 derslik programda tercih edilebilir. İngilizce kurslarının her biri 10 ya da 15 kişilik sınıflarda verilir. Sınıflar farklı ülkelerden gelen öğrencilere ders verecek şekilde ayarlanır. Okullar genellikle pazartesi günleri öğrencileri kabul eder. Ancak ay başlangıcında öğrenci kabul eden okullarda vardır. Bu okullar nadiren bulunur. Öğrencilerin istedikleri süre boyunca eğitim alma durumları vardır. Aynı zaman da istedikleri zaman da eğitime başlama durumları söz konusudur. İngilizce kurslarına öğrenciler başlangıç seviyesinden itibaren başlatılır. Kursun başladığı ilk gün öğrenciler kendi aralarında seviye sınavına girerler. Bu sınav sonucuna göre de uygun bir sınıfta eğitim başlanır. 6 veya 9 aylık bir süre içerisinde eğitim almak isteyen kişilere ekonomik paket eğitim imkânı sağlanır.

Amerika’da Tercih Edilebilecek Olan Şehirler Hangileridir?

Amerika’da İngilizce dil kursunun alınabileceği birçok şehir bulunur. Bu şehirler; Boston, Miami, New York, Chicago, Washington, North, Seattle, San Francisco, Atlanta, Pennsylvania, Ohio, Berkeley, Los Angeles, Orlando, San Diego gibi şehirlerde rahatlıkla dil eğitimi alınabilir. Bu şehirlerden herhangi birisinin tercih edilme durumu vardır. Seçilen şehre göre ücrette de değişiklik meydana gelir. Ülke içerisinde alınan her eğitim oldukça kalitelidir. Üstelik etraftaki kişiler ile konuşarak İngilizceyi daha hızlı bir şekilde öğrenme imkânına sahip olursunuz.

Yazar
7
Zuhal Doğancı
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurt dışında üniversite eğitimi, en çok tercih edilen gruplar olarak işlevini sürdürür. ...
Türkiye’nin ilk yurt dışı eğitim danışmanlık şirketlerinden biri olan Karya International, ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2020 Karya International Yurtdışı Eğitim