Amerika’da En Uygun Fiyatlı İngilizce Kursları

Amerika’da En Uygun Fiyatlı İngilizce Kursları

Amerika’da İngilizce kurslarını almak için tercih edilebilecek olan birçok alan bulunur. Alternatiflerin oldukça yüksek olduğu bir şehirdir. Amerika’da İngilizce kurslarının verildiği alanlarda ücretler hemen hemen aynıdır. Tek fark tercih edilecek olan bölgeye göre konaklama masraflarıdır. Bazı bölgelerdeki konaklama masrafları oldukça yüksektir. Kişilerin tercih etmeleri durumunda İngilizce eğitimini kampüste alma ihtimalleri de vardır. Bu sayede üniversite öğrencilerinden kültürlerini de öğrenme imkânının olmasından dolayı faydalı bir durumdur. Ancak kampüslerde yapılan kurslar pahalıdır. Amerika’da alınan İngilizce kurslarının ücretleri alınan şehre, kursun süresine ve kurs tipine göre değişiklik gösterir.

Amerika’da Hangi Şehir Tercih Edilmelidir?

Amerika’da yer alan İngilizce kursları her bölgede bulunur. Özellikle de kıyı kesimlerde yoğun olarak yer alır. İngilizce eğitimi için hem şehir hem de bölge seçimi oldukça önemlidir. Eğer büyük bir alanda İngilizce eğitimi alıp aynı zaman da gezmek isterseniz o zaman tercihinizi New York olarak yapabilirsiniz. Ancak şehirde oldukça az Türk bulunur. Boston şehrinin tercih edilmesi durumunda oldukça köklü bir eğitimi alma imkânına sahip olursunuz. Bu şehir öğrenci şehri olarak kabul edilir. Kişiler ile iletişim kurma imkânınızın en fazla olduğu şehirdir. Ülke içerisinde bulunan küçük kasabalarında tercih edilme durumu vardır. Bu bölgelerin tercih edilmesi halinde oldukça verimli bir eğitim sürecinin elde edilmesi mümkündür.

Amerika’da En Uygun Fiyatlı İngilizce Kursları

İngilizce Eğitim Programları Nelerdir?

İngilizce kursuna başladığınız zaman öncelikle genel İngilizce öğrenimi verilerek sosyal amaçların karşılanması sağlanır. Akademik hedeflerinize yardımcı olması için akademik İngilizce verilir. Sonrasında ise sizlere iş yaşamınızda yardımcı olması için iş İngilizcesi öğretilir. Sınavlara hazırlanma konusunda destek sağlaması amacı ile hazırlık kursları verilir. Bunların hepsi temel olarak verilen eğitimlerdir. Bunun yanı sıra iş hayatında yönetici pozisyonunda yardımcı olması amacı ile yöneticilik programı verilir. Aynı zaman da ekonomik paket programları verilir. İngilizceye destek olması amacı ve birebir öğrenmenin sağlanması için özel ders verilir. Programlardan herhangi birisini seçmek tamamen kişilerin kendisine kalmış olan durumlardandır.

İngilizce Kursları Hakkında Bilgi

Kişilerin kendi isteklerine göre hafta içerisinde 15 20 ders içeren standart kurs tercihinde bulunulabilir. Aynı zaman da yoğun program olan 25 ya da 30 derslik programda tercih edilebilir. İngilizce kurslarının her biri 10 ya da 15 kişilik sınıflarda verilir. Sınıflar farklı ülkelerden gelen öğrencilere ders verecek şekilde ayarlanır. Okullar genellikle pazartesi günleri öğrencileri kabul eder. Ancak ay başlangıcında öğrenci kabul eden okullarda vardır. Bu okullar nadiren bulunur. Öğrencilerin istedikleri süre boyunca eğitim alma durumları vardır. Aynı zaman da istedikleri zaman da eğitime başlama durumları söz konusudur. İngilizce kurslarına öğrenciler başlangıç seviyesinden itibaren başlatılır. Kursun başladığı ilk gün öğrenciler kendi aralarında seviye sınavına girerler. Bu sınav sonucuna göre de uygun bir sınıfta eğitim başlanır. 6 veya 9 aylık bir süre içerisinde eğitim almak isteyen kişilere ekonomik paket eğitim imkânı sağlanır.

Amerika’da En Uygun Fiyatlı İngilizce Kursları

Amerika’da Tercih Edilebilecek Olan Şehirler Hangileridir?

Amerika’da İngilizce dil kursunun alınabileceği birçok şehir bulunur. Bu şehirler; Boston, Miami, New York, Chicago, Washington, North, Seattle, San Francisco, Atlanta, Pennsylvania, Ohio, Berkeley, Los Angeles, Orlando, San Diego gibi şehirlerde rahatlıkla dil eğitimi alınabilir. Bu şehirlerden herhangi birisinin tercih edilme durumu vardır. Seçilen şehre göre ücrette de değişiklik meydana gelir. Ülke içerisinde alınan her eğitim oldukça kalitelidir. Üstelik etraftaki kişiler ile konuşarak İngilizceyi daha hızlı bir şekilde öğrenme imkânına sahip olursunuz.

Yazar
7
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Her yıl eğitime ayrılan bütçe masraflarına bakıldığında, özellikle yurtdışında ...
Ülkemizdeki başarılı öğrencilerin pek çoğu eğitimlerine yurtdışındaki yüksek ...

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim