Yurtdışı Aile Yaz Kampları

Çocukların ve ebeveynlerin birlikte dil eğitimi alması için yurtdışı aile yaz kampları vardır. Bu kamplar hem ailelerin tatil yapması hem de çocukların daha küçük yaşlardan yabancı dillerini geliştirmesi için çok önemlidir. Yabancı dil bilmek günümüzün gerekliliklerinden biridir. Öğrenme çağında aile birlikte yurtdışında yaz kampı yapan çocuklar, bu süreçte dil eğitimi alarak İngilizce öğrenmeye başlayabilir. Yaz kampları, genel olarak yaz okulu mantığına sahiptir. Ancak kamplarda aileler, daha doğrusu en az bir ebeveyn de çocuk ya da çocuklar ile birlikte olur. Bu sayede de hem çocuklar kendini daha rahat ve güvende hisseder hem de ebeveynler de dil eğitimi alabilir. Yurtdışı aile kampları bu açıdan çok faydalı oluyor.

Yurtdışı Aile Kampı Ne İşe Yarar?

Yurtdışı aile kampları, insanların çocukları ile birlikte hem eğlenceli hem de faydalı vakit geçirmelerini sağlar. Bu kamplar, çocukların küçük yaşlardan itibaren yabancı dil öğrenmesi ve konuşabilmesi konusunda işe yarar. Aynı zamanda ebeveynlerin de dil kurslarında eğitim almasını ve yabancı dillerini geliştirmesinde etkili olur. Yurtdışı aile yaz kampları temel olarak çocuklara ve ailelerine bir yandan dil eğitimi alma bir yanda da tatil yapma olanağı sunar. Yurtdışındaki aile yaz kampları aynı zamanda etkinlikler, organizasyonlar ve çeşitli aktiviteler ile dolu dolu geçer. Böylece insanlar ile kaynaşmak ve konuşarak pratik yapmak hem siz hem de çocuğunuz için de mümkün olur.

Yurtdışı Aile Yaz Kamplarının Faydaları Nelerdir?

Yurtdışı aile yaz kampları sağladığı avantajlar sayesinde çok ön plana çıkıyor. Bu aile kamplarının en büyük avantajı hem ebeveynler hem de çocuklar için dil eğitimine imkân veriyor olmasıdır. Çocuklar kendi yaş grupları ile ebeveynler de kendi yaş gruplarıyla eğitim alarak yabancı dil öğrenebilir ve konuşma, anlama gibi yeteneklerini geliştirebilir. Yurtdışı aile yaz kampları bununla birlikte sürekli olarak dil pratiği yapma olanağı sunar. Gün içinde farklı kültürden insanlarla ya da yerli halk ile sohbet etmek, çeşitli etkinliklerde bir araya gelmek mümkündür. Bu kampların bir diğer önemli faydası ise çocukların beş yaşından itibaren katılabilmesi ve küçük yaşlarda dil öğrenerek iyi bir temele sahip olmasının sağlanmasıdır. Dil eğitimi için tercih edilebilecek en iyi programlardan biri yurtdışı aile yaz kamplarıdır.

Yurtdışı Aile Kamplarında Tatil

Yurtdışı aile kampları, eğitim için oldukça yararlı ve avantajlıdır. Bununla birlikte iyi de bir tatil yöntemidir. Bu kamplar genel olarak şehir merkezlerine yakın olur ve insanlara hem tatil yapma hem de dil eğitimi imkânı verilir. Yaz kampı süresi boyunca eğitim ve tatil bir arada olur. Bu yüzden tatil yapmak isteyenler için en iyi seçeneklerden biridir. Yurtdışı aile yaz kamplarında farklı kültürlerden olan kişiler ile arkadaşlık kurulabilir. Bu çocuklar için iyi bir gelişim anlamına gelir. Tatil yaparken eğitim görmek için yaz aile kamplarını tercih edebilirsiniz.

Yurtdışı Aile Yaz Kamplarına Katılmak İçin Ne Yapılır?

Yurtdışı aile yaz kamplarına katılmak için danışmanlık hizmeti alınabilir. Bu kamplara katılmak için gerekenler konusunda danışmanlık hizmeti almak fazlasıyla yararlı olur. Aynı zamanda danışmanlık tarafından sağlanan aracılık ile iyi ve kaliteli bir yurtdışı aile yaz kampına gidilebilir. Kampların ücreti, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Kamp süresi, içeriği gibi faktörler, fiyatları belirleyen temel unsurlardır. Yurtdışı danışmanlık hizmeti alarak kendiniz ve aileniz için hem dil eğitimi alabileceğiniz hem de tatil yapabileceğiniz yaz kampına katılabilirsiniz.

Yazar
5
Gözde Pekcevik
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Kanada, Amerika’ya yakın olması ve ABD’ye oranla daha maddi olarak daha uygun yaşam koşullarına ...
İlk defa pasaport çıkarmak isteyenler veya pasaportunu yenilemek isteyenler Nüfus ve Vatandaşlık ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim