Amerika’da Lisans Eğitimi

Lisans düzeyinde üniversite eğitimi alabilmeniz için Karya Yurt Dışı Eğitim firması kapsamında birtakım dil okulları ve ülkeler bulunmaktadır. Bunlardan biri de Amerika Birleşik Devletleri’dir. Seçeceğiniz bölüme ve okula göre eğitim süreleri 2 ile 4 yıl arasında değişebilmektedir. Aynı zamanda burada master ve doktora eğitimleri de alabiliyorsunuz. Hem yaşam koşulları hem de sahip olduğu eğitim koşulları nedeniyle Amerika ön planda olan ülkelerden biridir. Firmanın internet sitesinden gerekli detayları talep edebilirsiniz.

Amerika’da Lisans Yapma Şartları
Amerika’da eğitim almak isteyen öğrenciler için Karya firması sizlere birebir yardımcı olsa da, her öğrencinin kurumdan bağımsız olarak yerine getirmesi gereken şartlar bulunmaktadır. Eğitim programları genelde 4 yıllık olsa da bazı bölüm ve kurumlarda 2 ve 3 yıllık gibi eğitimler de bulunuyor. Ayrıca bu programlardan eğer imkan varsa 4 yıllık programlara da geçiş yapabiliyorsunuz. Belirtilen şartlar ise TOEFL ya da SAT gibi sınavlardan iyi puanlar almanızdır. Eğer bir dil kursuna gitmeden üniversite programına geçiş yapmak istiyorsanız öncesinde bu sınavlardan iyi bir sonuç elde etmelisiniz. Ya da Karya firmasının sahip olduğu dil okullarından da yararlanabilirsiniz.
Amerika’da Lisans Eğitim Olanakları
Sunulan eğitim olanakları üniversite kapsamında gelişse de, aracı kurumunda önemi büyüktür. Bu nedenle Karya eğitim firması, sizlere geniş olanaklar sunarak daha kolay bir şekilde bu sürecin üstesinden gelmenizi sağlar. Konaklama, transfer, oryantasyon süresi ve eğitim boyunca sizlere gerekli yardımlar sağlanmaktadır. Konaklama için, yurt, rezidans, otel, üniversite yurdu/ apartı, paylaşımlı öğrenci evleri gibi opsiyonlar bulunmaktadır. Ülke ve şehre uyum sağlamanız için gerekli oryantasyon süreci de firma aracılığıyla sağlanmaktadır. Program başladıktan sonra ve bittikten sonra da her türlü destek için Karya firması sizlere yardımcı olmaktadır.

Detaylı bilgi için bize ulaşın
Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Pasaport harç ücretleri her yıl enflasyona göre yeniden düzenlenir. Pasaport harçları ...
TESOL, uluslararası geçerliliğe sahip olan önemli bir belgedir. Bu belge ile dünyanın ...

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim