Amerika’da Lisans Eğitimi

Lisans düzeyinde üniversite eğitimi alabilmeniz için Karya Yurt Dışı Eğitim firması kapsamında birtakım dil okulları ve ülkeler bulunmaktadır. Bunlardan biri de Amerika Birleşik Devletleri’dir. Seçeceğiniz bölüme ve okula göre eğitim süreleri 2 ile 4 yıl arasında değişebilmektedir. Aynı zamanda burada master ve doktora eğitimleri de alabiliyorsunuz. Hem yaşam koşulları hem de sahip olduğu eğitim koşulları nedeniyle Amerika ön planda olan ülkelerden biridir. Firmanın internet sitesinden gerekli detayları talep edebilirsiniz.

Amerika’da Lisans Yapma Şartları
Amerika’da eğitim almak isteyen öğrenciler için Karya firması sizlere birebir yardımcı olsa da, her öğrencinin kurumdan bağımsız olarak yerine getirmesi gereken şartlar bulunmaktadır. Eğitim programları genelde 4 yıllık olsa da bazı bölüm ve kurumlarda 2 ve 3 yıllık gibi eğitimler de bulunuyor. Ayrıca bu programlardan eğer imkan varsa 4 yıllık programlara da geçiş yapabiliyorsunuz. Belirtilen şartlar ise TOEFL ya da SAT gibi sınavlardan iyi puanlar almanızdır. Eğer bir dil kursuna gitmeden üniversite programına geçiş yapmak istiyorsanız öncesinde bu sınavlardan iyi bir sonuç elde etmelisiniz. Ya da Karya firmasının sahip olduğu dil okullarından da yararlanabilirsiniz.
Amerika’da Lisans Eğitim Olanakları
Sunulan eğitim olanakları üniversite kapsamında gelişse de, aracı kurumunda önemi büyüktür. Bu nedenle Karya eğitim firması, sizlere geniş olanaklar sunarak daha kolay bir şekilde bu sürecin üstesinden gelmenizi sağlar. Konaklama, transfer, oryantasyon süresi ve eğitim boyunca sizlere gerekli yardımlar sağlanmaktadır. Konaklama için, yurt, rezidans, otel, üniversite yurdu/ apartı, paylaşımlı öğrenci evleri gibi opsiyonlar bulunmaktadır. Ülke ve şehre uyum sağlamanız için gerekli oryantasyon süreci de firma aracılığıyla sağlanmaktadır. Program başladıktan sonra ve bittikten sonra da her türlü destek için Karya firması sizlere yardımcı olmaktadır.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İş dünyasının niteliği her geçen gün büyük bir değişim gösteriyor. ...
İnsanlar iş dünyasında başarılı olabilmek ve yüksek mevkilerde çalışabilmek ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim