Amerika Dil Okulları 2020

Amerika, dil okulları bakımından tüm dünyaya adını duyurmuş ülkelerden biridir. Amerika’da yaşama, çalışma ve eğitim alma herkesin hayallerini süslemektedir. Dil okulları sadece İngilizce dil eğitimi ile sınırlı değildir. İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Korece, Arapça, Japonca ve Çince gibi popüler dillerde de eğitim vermektedir. Amerika dil okulları eğitim programlarına bakıldığında, 12 yaşından başlayarak, 25yaş ve üzeri yetişkinlere kadar herkese dil eğitimi vermektedir. Yaş gruplarına özel programlarla öğrencilerin dil öğrenmesi kolaylaşmaktadır. Dil okulları genel dil eğitiminin ardından, sosyal aktivite ve uygulamalı etkinliklerle, en iyi şekilde dilin gelişmesine katkı sağlamaktadır. Diğer yandan da ülkenin kültürü hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Amerika Öğrenci Vizesi

Amerika’da öğrenci olmak için bazı belgeler gereklidir. Özellikle eğitim almak istediğiniz okul hakkında önceden bilgi sahibi olarak, iletişime geçmeniz gerekmektedir. Vize için gerekli olan evrakları inceleyecek olursak; pasaport, nüfus cüzdan fotokopisi, biometrik fotoğraf, diploma fotokopisi, yeterlilik sınavı ile ilgili belge, askerlik belgesi, evlilik cüzdanı, maaş bordroları, maaş hesap ekstresi ve SGK hizmet dökümü gibi genel vize belgeleri istenmektedir. Mevcut durumunuza göre özel istenecek olan belgeler de olabilir. Bu belgeler eksiksiz bir şekilde tamamlandıktan sonra onaylanmasını beklemek olacaktır. Amerika’da öğrenci olma hayalini kaçırmak istemiyorsanız, güncel bilgileri yakından takip eden danışmanlarla diyalog içerisinde olmanızda fayda var.

Amerika Dil Okulları’nın Bulunduğu Şehirler

Amerika’nın birçok şehrinde yer alan dil okulları, eğitim almak isteyen kişilere büyük fırsatlar sunmaktadır. İstediğiniz şehrin bütçe ve yaşam koşullarını inceleyebilir, eğitim masrafları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. New York, Boston, San Diego, Miami ve Los Angeles gibi popüler şehirlerinin dışında birçok şehrinde dil okullar yer almaktadır. Amerika’da yer alan bu şehirlerden istediğiniz birini seçerek, tarihi, turistlik yerleri ve kültürü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bölgede yer alan okullar hakkında bilgi sahibi olmak için her daim destek olacak olan birçok danışmanlık firmaları bulunmaktadır. Anlaşmalı olduğunuz danışmanlık firmaları, size en uygun şehir ve okulu tercih etmenizi sağlayacaktır.

Amerika’da İngilizce Öğrenmek

Evrensel bir dil olan İngilizce, o dilin konuşulduğu bölgede kolaylıkla öğrenilebilir. Dilin evrensel olması da, dünyanın her yerinde İngilizce dil okullarının açılmasına neden olmuştur. Eğer yurt dışında dil eğitimi almak istiyorsanız, öncelikle hangi ülkede eğitim alacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Amerika da dil eğitimi almak veya seyahat etmek, her yaş grubunda insanın hayalidir. Vize kolaylığı sayesinde rahatlıkla Amerika’ya seyahat ederek, ülkeyi yakından tanıyabileceğiniz gibi, eğitim programlarını daha yakından inceleme fırsatını yakalayabilirsiniz. Amerika’da kısa sürede dil kursu eğitimi alarak, ileriye dönük eğitimlerinize yön verebilirsiniz. Tüm bu detaylar, Karya yurtdışı eğitim firması tarafından, profesyonel hizmet veren ekibi ile danışan ve sorusu olan herkese destek vermektedir.

Yazar
4
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışı eğitim İstanbul ilinde danışmanlık hizmeti ile yurtdışında eğitim almak zor ...
Yurtdışında eğitim almak çoğu insanın istediği bir şeydir. Kimileri dil eğitimi, kimileri ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 532 346 40 80 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim