Avustralya’da Lisans Eğitimi

Avustralya, yaşam koşulları ve eğitim kalitesi dikkate alındığında yaşanmak istenilen bir ülkedir. Karya Yurt Dışı Eğitim Kurumu aracılığıyla, birçok farklı ülke şehrinde, istediğiniz üniversite olanaklarına kavuşabiliyorsunuz. Yalnızca lisans düzeyinde değil; master ve doktora düzeyinde de eğitim başvuruları yapmanız mümkün. Eğitim süresi ve bölümler, üniversitenin inisiyatifindedir. Eğitim koşulları ve konaklama imkanı da oldukça geniştir. Eğitiminiz tamamlandıktan sonra iş için de başvurma hakkınız oluyor.

Avustralya’da Lisans Eğitimi Başvuruları
Lisans ve lisansüstü eğitim için öncesinde hazırlık dil okullarından da yararlanabiliyorsunuz. Çünkü okul başvurularınız için belli bir dil seviyesini karşılamanız gerekiyor. İstenen dil puanı ise okula göre artış gösterebilir. IELTS ya da TOEFL gibi sınavlardan barajın belli bir üstünde puan almanız yeterlidir. Ek olarak GMAT/ GRE gibi sınavlardan da puanınızın olması istenebilir. Avustralya’da üniversiteler genelde 3 yıllık süren bir eğitim sistemine sahiptir. Eğitiminizi tamamladıktan sonra master ve doktora programlarına da başvuruda bulunabiliyorsunuz. Hazırlık dil programlarından yararlanmak isteyen kişiler için de maksimum 1 yıllık ek programlar bulunuyor.
Avustralya Lisans Eğitimi Koşulları
Karya eğitim danışmanlık firması sayesinde, hangi eğitimi almak istediğinizi ve hangi üniversitesinin sizin için uygun olduğunu saptayabilirsiniz. Zaman kaybı olmadan direkt eğitime başlamak isteyen öğrenciler içi International Year One programı da bulunmaktadır. Bunun haricinde, 2. yılınızdan itibaren akademik eğitim için başvurulara başlayabiliyorsunuz. Eğitim kalitesi yüksek ülkelerden biri olan Avustralya için birçok farklı konaklama yöntemi var. Üniversiteden bağımsız olarak, Karya eğitim firmasının sizlere sunduğu farklı konaklama olanaklar söz konusu. Konaklama haricinde, vize ve transfer, ülke içi olanaklar, üniversite için ek programlar, oryantasyon programı gibi ek hizmetler de söz konusu. Konaklama olarak yurt ve apart haricinde, öğrenci evleri, otel, aile yanı gibi opsiyonlar da bulunuyor.

Yazar
5
Gözde Pekcevik
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışında iyi bir dil eğitimi almak için çok fazla nedenler olabilir. Binlerce insanın ...
Bir dili öğrenmenin en etkili yolu o dili yaşam alanına katarak öğrenmektir. Uluslar arası ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 532 346 40 80 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim