Kadıköy Yurtdışı Eğitim

Evrenselleşen, süratle büyüyen ve kültürlerin birbiri ile daha iç içe yaşadığı günümüzde yurtdışı eğitim programlarına gitmek artık lüks değil günümüz şartlarına ayak uydurmak için kaçınılmaz koşullardan biri olmuştur. Yurtdışı eğitim fertlere yalnızca eğitim anlamında değil başka bir ülkede hayat tecrübeyi kazanma, değişik kültürleri tarife, şahsi gelişim gibi pek çok faydalar sağlayacaktır.

20 seneyi aşkın bir zamandır yurtdışı eğitim alanında hizmet vermekte olan işletmemiz Kadıköy büromuz ile de sizelere bu mevzuda destekçi olmaktan memnuniyet dinleyecektir. Kadıköy yurtdışı eğitimi büromuz değişik program cinsleri sunmakta olup bu programlarla alakalı kapsamlı danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yurtdışı eğitim konusunda profesyonel yardım almanızı şiddetle tercih ederseniz. Gitmek istediğiniz ülkeye daha önce turistik amaçlı gitmiş olsanız bile bu o ülkeyi iyi tanıdığınız anlamnıa gelmez.Kadıköy yurtdışı eğitim acentamızsize ülke , şehir , okul ve program seçimi konusunda detaylı bilgi verecektir. Bu konulara hakim olmadığımız için yanlış seçimler yapabilirsiniz.

Yurtdışı dil okulu seçerken o ülkenin şehirn özelliklerini bilmiyorsanız sadece ismi var diye size uygun olmayan bir lokasyonu seçebilirsiniz. Seçeceğiniz yurtdışı dil okulunun ya da yurtdışı üniversitenin kalitesi maliyeti kadar yaşadığınız şehrin özellikleri de sizin mutlu olmanız açısından önemlidir.

Kadıköy yurtdışı eğitim acentamız yurtdışı deneyimine sahip ve bu alanda uzmanlaşmış danışmanlarımız ile program, ülke ve konaklamala seçimlerinden vize işlemlerinize kadar bütün detaylar ile ilgilidir. Sunduğumuz hizmetler;

  • Doğru ülke, okul ve program seçimi
  • Kayıt işlemleri
  • Vize danışmanlık
  • Uçak bileti organizasyonu
  • Sağlık sigortası
  • Havaalanı transferler
  • Gidiş öncesi oryantasyon ve güle güle paketi
  • Öğrencimizin gidişininden sonraki danışmanlık hizmetleri

Kadıköy yurtdışı eğitimalanında sunduğumuz danışmanlık hizmetleri için ek bir ücret alınmamaktadır.

Yazar
9
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İngilizce eğitimi için yurtdışına gitmeyi düşünenler; çok kaliteli İngilizce ...
2019 Güncel Pasaport Harçları Yeni yılla birlikte, yeni pasaport harç bedelleri ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim