Kadıköy Yurtdışı Eğitim

Evrenselleşen, süratle büyüyen ve kültürlerin birbiri ile daha iç içe yaşadığı günümüzde yurtdışı eğitim programlarına gitmek artık lüks değil günümüz şartlarına ayak uydurmak için kaçınılmaz koşullardan biri olmuştur. Yurtdışı eğitim fertlere yalnızca eğitim anlamında değil başka bir ülkede hayat tecrübeyi kazanma, değişik kültürleri tarife, şahsi gelişim gibi pek çok faydalar sağlayacaktır.

20 seneyi aşkın bir zamandır yurtdışı eğitim alanında hizmet vermekte olan işletmemiz Kadıköy büromuz ile de sizelere bu mevzuda destekçi olmaktan memnuniyet dinleyecektir. Kadıköy yurtdışı eğitimi büromuz değişik program cinsleri sunmakta olup bu programlarla alakalı kapsamlı danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yurtdışı eğitim konusunda profesyonel yardım almanızı şiddetle tercih ederseniz. Gitmek istediğiniz ülkeye daha önce turistik amaçlı gitmiş olsanız bile bu o ülkeyi iyi tanıdığınız anlamnıa gelmez. Kadıköy yurtdışı eğitim acentamız size ülke , şehir , okul ve program seçimi konusunda detaylı bilgi verecektir. Bu konulara hakim olmadığımız için yanlış seçimler yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Yurtdışı dil okulu seçerken o ülkenin şehirn özelliklerini bilmiyorsanız sadece ismi var diye size uygun olmayan bir lokasyonu seçebilirsiniz. Seçeceğiniz yurtdışı dil okulunun ya da yurtdışı üniversitenin kalitesi maliyeti kadar yaşadığınız şehrin özellikleri de sizin mutlu olmanız açısından önemlidir.

Kadıköy yurtdışı eğitim acentamız yurtdışı deneyimine sahip ve bu alanda uzmanlaşmış danışmanlarımız ile program, ülke ve konaklamala seçimlerinden vize işlemlerinize kadar bütün detaylar ile ilgilidir. Sunduğumuz hizmetler;

  • Doğru ülke, okul ve program seçimi
  • Kayıt işlemleri
  • Vize danışmanlık
  • Uçak bileti organizasyonu
  • Sağlık sigortası
  • Havaalanı transferler
  • Gidiş öncesi oryantasyon ve güle güle paketi
  • Öğrencimizin gidişininden sonraki danışmanlık hizmetleri

Kadıköy yurtdışı eğitim alanında sunduğumuz danışmanlık hizmetleri için ek bir ücret alınmamaktadır.

Detaylı bilgi için bize ulaşın
Yazar
9
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Kanada, yabancı dil eğitimi için harika bir fırsat. Kanada’da dil okulu okuyarak yabancı ...
SAT; Scholastic Aptitude Test isminin kısaltması olan bir üniversite yerleştirme sınavıdır. ...

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim