Yurtdışı Dil Eğitimi İzmir

Evrensel dilin İngilizce olması ile birlikte birçok kişi yabancı dil eğitimi almak için yurtdışını tercih ediyor. Ülkemizde de yabancı ülkelerde yurtdışı dil eğitimi almak için başvuru yapan birçok kişi bulunuyor. Eğitim ve öğretimle tamamlayan kişiler isteklerin de farklı departmanlarda gelebilmek için dil eğitimine önem veriyor. Artık yurtdışında ve ülkemizde İngilizce konuşmak oldukça önemlidir. İngilizce dil eğitimi alarak kendinizi geliştirebilir birçok iş olanağı sağlayabilirsiniz. Yurtdışında dil eğitimi almak dil eğitimi konusunda yapacağınız en iyi başvurudur.

Yurtdışı Dil Eğitimi

Her yıl on binlerce kişiye yurtdışında dil eğitimi almak için başvuruda bulunuyor. Yurtdışı dil eğitimini köklü ve kaliteli kuruluşlardan almak, her zaman birçok avantajı beraberinde getirir. Dil eğitimi kursları sayesinde kendinizi geliştirebilir ve İngilizce konuşmayı yerinde öğrenebilirsiniz. Eğitim ve öğretim hayatı yabancı dilinizi geliştirerek destekleyebilirsiniz. Hemen hemen her tek daire artık yabancı dil bilmek zorunluluğu ortaya atıldı. Özellikle bu dönemlerde herhangi bir kurum ve kuruluş çalışabilmek için yabancı dil eğitimine ağırlık veriliyor. Kendimizi geliştirebilmek ve iş imkânlarına sahip olabilmek için iyi bir kuruluşta dil eğitimi almak önemlidir.

Yurtdışında Dil Eğitimi Almanın Avantajları

Yurtdışında dil eğitimi almanın birçok avantajı bulunuyor. İngilizce yerinde ve en çok konuşulan ülkelerde öğrenmek kalıcı olarak İngilizce öğrenmenizi sağlayacaktır. Bir eğitimi aldığınız esnalarda, bulunduğunuz ülkelerde gezintiye çıkarak yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz. Canlı yapacağınız yüz yüze diyaloglarla, yabancı dilinizi daha da pekiştirebilirsiniz. Yurtdışında dil eğitimi almanın bir diğer faydası ise farklı kültürlere sahip insanları tanımaktır. Farklı kültürdeki insanların konuşma aksanı ve İngilizce ‘si sizin için iyi bir örnek teşkil edebilir. İngilizceyi daha iyi telaffuz edebilir ve kurmuş olduğunuz diyaloglarla kendinizi ifade edebilirsiniz. İngilizce yerini öğrenmek kadar pekiştirmekte gereklidir. Yurtdışında yabancı dili, alışveriş yaparken bile geliştirebilirsiniz. Öğrendiniz tümceleri bir restoranda kullanarak işe yarayıp yaramadığını görebilirsiniz. Eğitim esnasında bu tür avantajlar oldukça önemlidir.

Yabancı Dil Eğitiminin Önemi

Alacağınız bir tek yabancı dil kursu ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Öğrenmiş olduğunuz yabancı dil ile farklı ülkelerde çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Seyahat esnasında yabancı dilinizi rahat bir şekilde kullanarak insanlarla iletişim kurabilirsiniz. İş sektöründe birçok olanağa ve imkâna sahip olabilirsiniz. Çalışmış olduğunuz şirket ve kuruluşlarda, bulunduğunuz departmanda daha farklı departmanlara terfi edebilirsiniz. Her ortamda saygınlık kazanır ve kendinize özgüven duyarsınız. Yabancı dil eğitimi hayatınızın her alanında size fayda sağlayacaktır. En iyi kuruluşlardan kaliteli ve etkili yabancı dil eğitimi alabilirsiniz. Genellikle İngiltere, Kanada, Fransa ve Yeni Zelanda dil eğitimi konusunda en çok tercih edilen ülkeler arasında yer alıyor.

Kurslarda Birçok Avantaj Bulunuyor

Yurtdışı dil eğitimi İzmir firmamızda birçok kurum ve kuruluşun sizler için yabancı dil eğitim seviyesi araştırılıyor. Almış olduğunuz kursları ek olarak, konaklama imkânı da sunan birçok yabancı dil eğitim kurumu bulunuyor. Yurtdışı dil eğitimi almaya karar verdiğiniz zaman, yurtdışı dil eğitimi İzmir firmamızı arayarak randevu oluşturabilir bizimle iletişime geçebilirsiniz. Birçok konaklama ve yurt imkânları tarafımızca sizlere bildirilecektir. Firmamız tarafından bütün yabancı dil kursları en ince ayrıntısına kadar araştırılıyor. Fiyat bilgisi, sunmuş olduğu imkânlar, eğitim seviyesi ve tercih edilme önceliği olarak bilgiler sizlere bildiriliyor. Yurtdışı dil eğitimi İzmir firmamızda çalışan, yurtdışı dil eğitimi konusunda her türlü bilgiye sahip olabilirsiniz. Zamanınızı paranızı asla boşa harcamayın. Danışmanlık firmamızdan yardım alarak en iyi dil okulunda eğitim hayatınızı tamamlayın.

Yazar
6
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Tarihi güzellikleri ile dikkat çeken İtalya’da, İtalyanca öğrenmek ya da İtalyancanızı geliştirmek ...
Dil eğitimi almak isteyenlerin ilk başvurduğu konu dil eğitimini o dilin ait olduğu ülkede ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim