Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ankara Tunalı

Yurtdışında eğitim almak çoğu insanın istediği bir şeydir. Kimileri dil eğitimi, kimileri başka alanlar üzerine yurtdışında eğitim almaktadır. Yurtdışında eğitim almak hem kültürel hem de bilgi zenginliği açısından çok önemlidir. Birçok kişi şartlarını zorlayarak yurtdışında eğitim aldıktan sonra başarılı bir geleceğe sahip olmaktadır. Yurtdışında eğitim almak isteyenlerin birçok konu hakkında bilgi edinmesi gerekmektedir. Herhangi bir bilgi almadan tüm emek ve maddiyat harcamak yurtdışı eğitiminde istenen sonucun alınmasına engel olur. Bu sebeple eğitim alınmak istenen bölüm ve ülke ile ilgili ayrıntılı bir bilgi alındıktan sonra yurtdışında eğitim almaya karar vermek gerekli. Çevrenizde pek çok yerde ya da online sitelerde yurtdışı eğitim danışmanlığı diye bir şeyler duymuş olabilirsiniz. Peki, tam olarak yurtdışı eğitim danışmanlığı nedir bundan bahsedelim.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Nedir?

Yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim almak isteyenler için her türlü bilgi ve yardım veren kurumlardır. Yurtdışında eğitim almak isteyen birisi herhangi bir ön bilgi ve tecrübeli birinden yardım almadan bu işe kalkışırsa istenmeyen başarısız veya zorlu sonuçlarla karşılaşabilir. Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ankara Tunalı olarak sizlere öncelikli istediğiniz bölümün hangi ülkede okunmasının daha doğru olacağı konusunda bilgi vermekteyiz. Şirketimiz ayrıca eğitim alacağınız ülkenin vize ve pasaport şartları hakkında ve temini konusunda da sizlere yardımcı olacaktır. Yurtdışında eğitim almaya karar veren kimseler için bir diğer önemli konu ise eğitim alınacak ülkenin yasam şartlarıdır tartışmasız. Bu konuda da yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak sizlere her türlü bilgiyi vermekteyiz. Yurtdışı eğitim danışmanlıkları eğitime başlamadan önce başladıktan sonra ve eğitim süreciniz boyunca sizlere her konuda yardımcı olan kurumlarıdır.

Yurtdışında Hangi Bölümlerde Eğitim Alınıyor?

Yurtdışında eğitim için her türlü bölümü tercih etmeniz mümkün. Ama başarılı olmak ve daha farklı tecrübeler elde etmek isteyen kimseler bazı bölümleri yurtdışında okumayı daha çok tercih etmektedir. Özellikle tıp alanında yurtdışında eğitim daha fazla tercih ediliyor. Çünkü tıp sürekli gelişen ve farklı tekniklerle zenginleşen bir alandır. Birçok kişi bu farklılıklarla daha başarılı olma arzusu ile yurtdışında sağlık alanında eğitim almayı tercih ediyor. Sağlık alanı gibi teknik konular temelli mimarlık ve mühendislik bölümleri de yurtdışında eğitim almak isteyenlerin sık tercih ettikleri bölümler arasındadır. Özellikle yabancı dil öğrenmek isteyenler de yurtdışında eğitim almayı tercih ediyorlar. Daha çok fazla bölüm tercihi için yurtdışında eğitim almayı tercih eden pek çok kişi var. Yurtdışı eğitim danışmanlıkları hangi bölümlerin hangi ülkelerde daha başarılı eğitim verildiği hakkında da ayrıntılı olarak danışanlarını bilgilendirmektedir. Başarılı bir yurtdışı eğitim danışmanlığının rehberliğinde karar verilen ve alınan eğitim oldukça başarılı olmaktadır.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Çalışma Şekli

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ankara Tunalı olarak sizlere yurtdışında eğitim alma şartları ve merak ettiğiniz tüm ayrıntılar hakkında bilgi vermekteyiz. Eğitim alınmak istenen ülkenin tüm şartları hakkında kulaktan dolma değil tecrübe edilmiş bilgilerle sizlere fikir vermekteyiz. Bunun dışında bu ülkede alınacak olan eğitim ile hangi kazanımlar konusunda daha başarılı olacağınız dahil daha pek çok ayrıntı hakkında da sizleri bilgilendirmekteyiz. Eğitim alınmak istenen ülkenin ekonomik ve sosyal şartları hakkında da sizleri hazırlayacak bilgilendirme hizmetini sunmaktayız. Tüm bu ayrıntıların yanında Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ankara Tunalı olarak eğitime başladıktan sonra ve eğitim aldığınız süre boyunca da sizlerin yanında olmaya devam ederiz. Yurtdışında eğitim almak isteğiniz varsa mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Yazar
5
Gözde Pekcevik
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Daha iyi bir gelecek için her öğrenci kendini geliştirecek ve diğer öğrencilerin ...
Yurtdışına çıkabilmek ve dil eğitimi alabilmek için mevcut bulunan aracı kurumlar ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim