Yurtdışı Eğitim Fuarı

Yurtdışında eğitim almak isteyenler için ülkemizde belirli dönemlerde düzenlenen ve yurtdışındaki eğitim kurumlarından eğitimci ve temsilcilerin katılımıyla eğitim kurumlarını, eğitim imkânlarını tanıttıkları Yurtdışı Eğitim Fuarları düzenlenmektedir.

Bu fuarlar genelde her yıl tekrarlanır ve dünyanın dört bir yanından dil okulu, yaz okulu, üniversite, sertifika programı sağlayan kurum ve kuruluşların temsilcilerinden direk bilgi alabilmeniz sağlanır.

Yurtdışı Eğitim Fuarına katılmanın en büyük avantajı, gitmek istediğiniz ülke ile ilgili detaylı bilgi alabilmeniz, yurtdışında eğitim almak istediğiniz eğitim tipine yönelik tüm katılımcılardan detaylı bilgi alıp kıyaslayabilme fırsatı oluşturmasıdır.

Yurtdışı eğitim fuarlarına, dil okulları ve üniversitelerin yanı sıra, gideceğiniz ülkede eğitimiz süresince ihtiyaç duyabileceğiniz konaklama sağlayıcılar, sigorta firmaları gibi yan hizmet ve ürünleri sağlayan firmaların temsilcilerinin de bulunması ve onlardan da çeşitli ek ürün ve hizmetlerle ilgili bilgi alabilmek size avantaj sağlayacaktır.

Ülkemizde birden fazla, her yıl tekrarlanan yurtdışı eğitim fuar etkinliği düzenlenmektedir, bu fuarların organizasyon tarih ve yerleri her yıl web siteleri üzerinden duyurulmaktadır.

Study Expo Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı

Karya International’ın da organizatörleri arasında bulunduğu Study Expo yurtdışı eğitim fuarları, diğer yurtdışı eğitim fuarlarından farklı olarak “konsept fuarcılık” anlayışını benimsemektedir. İlkbahar döneminde düzenlenen ilk fuar yurtdışı dil okulları ve yaz okulları olarak belirli bir konsepte hitap ederken, sonbahardaki fuar ise akademik programlara yönelik hizmet veren eğitim kurumlarına yönelik bir fuar olarak düzenlenmektedir.

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları

Uzun yıllardır düzenlenen akare yurtdışı eğitim fuarı her yıl tekrarlanmaktadır. Fuara 100 üzerinde eğitim kurumu katılmakta ve yurtdışı eğitim konusunda bilgi alma imkanı sağlamaktadır. Akare yurtdışı eğitim fuarları her yıl İstanbul, Ankara ve İzmir’de düzenlenmektedir.

IEFT Yurtdışı eğitim fuarları

Her yıl düzenli olarak tekrarlanan yurtdışı eğitim fuarlarından olan IEFT yurtdışı eğitim fuarına her yıl 25 farklı ülkeden 200 civarında katılımcı okulun katılması beklenir. IEFT, her yıl Ankara, İstanbul, İzmir ve Eskişehir-Bursa’da düzenlenmektedir.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışı dil eğitimi İstanbul gibi büyük şehirlerde yoğun şekilde ilgi görmektedir. ...
Dünya’nın pek çok modern ülkesinde farklı yönetim şekillerine uygun hukuk ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim