Kanada’da Dil Eğitimi Hangi Şehir?

Kanada dil eğitimi almak için çok avantajlı bir durumdur. Birçok öğrenci Kanada'da dil eğitimi almak için çaba gösteriyor. Bunun nedeni ise dil üzerine en iyi yurtdışı eğitimi veren ülkelerden birinin Kanada olmasıdır. Bununla beraber Kanada'da dil eğitimi diğer ülkelere nazaran daha uygun fiyattadır ve Kanada'da yaşam kalitesi üst düzeydedir.

Kanada dünyanın en yaşanabilir ülkesidir. Ülkedeki suç oranı az, sağlık hizmeti yüksek ve eğitim düzeyi iyi olan bir ülkedir. Kanada insanları da oldukça sıcakkanlı ve cana yakın insanlardır bu nedenle Kanada'ya gittiğiniz zaman hiç zorluk çekmezsiniz. Kanada'da okuduğunuz zaman birçok kültürü bir arada yaşama şansınız bulunmaktadır.

Kanada'da Hangi Şehirde Dil Eğitimi Almak Daha Avantajlı?

Kanada'da bulunan dil okulları genelde Toronto ve Vancouver şehrinde daha sıklıkla bulunmaktadır. Diğer şehirlerde de dil eğitimi verilmektedir fakat bu belirtilen iki şehirde daha iyi kalitede dil eğitimi verilmektedir. Okuyacağınız okulu seçerken yaşadığınız şehre ve okuyacağınız okula çok dikkat etmelisiniz. Çünkü okuduğunuz okulun yaşadığınız şehre de yakın olması gerekir. Ancak bu durum biraz da maddi imkâna bakıyor.

Eğer dinamik ve kalite standardı yüksek bir şehirde dil eğitimi almak isterseniz Toronto şehrini tercih edebilirsiniz. Toronto'da aynı zamanda iş imkânı da oldukça yüksektir. Toronto dışında Vancouver ve Ottowa şehirleri de oldukça kaliteli ve güzeldir. Ayrıca her üç şehirde de ılıman iklim mevcuttur. Fransızca ve İngilizce öğrenmek isteyenler için Montreal şehri de avantajlıdır. Bu şehirde iyi standartlarda iki dil öğrenebilirsiniz.

Okul Eğitiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kanada'da dil eğitimi almak istiyorsanız Karya eğitim danışmanları size her konuda yardımcı olacaktır. Karya eğitim danışmanları her sene mezun olan öğrencileri ve kayıt yaptırmak isteyenlerin sayısını belirleyerek kontenjan takibi yapmaktadır. Bu sayede sizlere en güncel bilgileri vermektedir. Kanada'da bulunan dil okulları genel olarak özel okullarda verilmektedir.

Maddi durumu iyi olmayanlar için ise devlet okulları veya bazı üniversiteler de yabancı dil eğitimi vermektedir. Kanada'da bulunan tüm dil okulları Language Kanada gibi kurumlara üyedir ve bu da okulların ne kadar kaliteli olduğunun bir göstergesidir. Bu tür kurumlara bağlı okullar belli aralıklarda denetlenirler. Öğretmenlerin nasıl eğitim verdiği, okul hijyeni, malzeme yeterliliği, öğrencilerin devamsızlığı ve genel hizmetler müfettişler tarafından denetlenir.

Karya Eğitime Başvuru Yapabilirsiniz

Kanada'da dil eğitimi almak istiyorsunuz fakat Kanada dil okulları hakkında hiçbir bilginiz yok. Nasıl başvuru yapıldığı, ücretleri, konaklama gibi bilgileri edinmek için Karya Eğitim Kurumunu ziyaret ederek eğitim danışmanlarından merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Karya eğitim danışmanlarına danışmak tamamen ücretsizdir.

Karya eğitim danışmanları sayesinde alacağınız bilgiler doğrultusunda kendinize en uygun okulu seçebilirsiniz. Eğitim almak istediğiniz okul ile ilgili tüm detayları Karya Eğitim Kurumu ücretsiz olarak halledecektir. Kayıt, yerleştirme, konaklama ve seyahat gibi işlemlerinizi halledecek olan kuruma hemen başvurmalısınız. Karya eğitim kurumuna danışma yaptığınız zaman bir seminerde okuyacağınız okul hakkında bilgi alırsınız. Bu sayede nasıl kayıt yaptırmanız gerektiği, nasıl seyahat yapmanız gerektiği ve nasıl okula gitmeniz gerektiğine dair detaylı tüm bilgileri alarak eğitime başlamış olursunuz.

Sizde Kanada'da dil eğitimi almak istiyorsanız Karya Eğitim Kurumuna başvuru yapabilir ve her şeyi en ince detayına kadar öğrenmiş bir şekilde eğitime başlayabilirsiniz. Eğitim aldıktan sonraki hayatınızda Kanada'da iş hayatına atılabilirsiniz. Böylece çok iyi derecede eğitim aldığınız okuldan mezun olarak eğitim aldığınız ülkede yüksek yaşam standartlarında eğitim alabilirsiniz.

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Kanada, yabancı dil eğitimi için harika bir fırsat. Kanada’da dil okulu okuyarak yabancı ...
Yurt dışına seyahat esnasında, ülkeler arası geçiş yapan kişinin, kimlik tespitinin ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim