Avustralya'da Lisans

Avustralya’da Lisans Eğitimi

Avustralya son yıllarda yurtdışı eğitim seçenekleri arasında yükselen seçenekler arasındadır. Avustralya dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasında yer almaktadır. Bununla birlikte dünyanın en yaşanabilen şehirlerinden Sydney ve Melbourne gibi büyük metropollere ev sahipliği yapmaktadır. En popüler yurtdışı eğitim seçenekleri arasında Avustralya’ da bulunmaktadır. Bunun nedeni ise Avustralya’da eğitim almak için giden yabancı öğrenciler eğer 12 hafta ve üzeri bir eğitimi katılmak için gittikleri taktirde yasal çalışma izni vermektedir. Avustralya’da lisans ve yüksek lisans eğitimi almak için giden yabancı öğrencilere de yasal çalışma izni tanınmaktadır. Avustralya, eğitim kalitesi açısından oldukça kaliteli eğitim sistemine sahiptir. Avustralya’nın büyük, iş fırsatlarının çok olduğu büyük metropollerde kaliteli eğitim alabilirisiniz. Avustralya eğitim sistemi tüm dünya çapında kaliteli olduğu kabul edilen eğitim sistemidir.

Avustralya’nın en büyük avantajlarından birisi de resmi dilinin İngilizce olmasıdır. Eğitim dili de elbette İngilizcedir. Orada kaldığınız süre boyunca İngilizcenizi mükemmel seviyeye getirebilirsiniz. Hem dil seviyenizin mükemmel olmasıyla hem de Avustralya’dan aldığınız eğitimle Türkiye’ye döndüğünüzde kariyer planlarınıza uygun büyük kurumsal şirketlerde yer alma potansiyeliniz artacaktır. Bunlarla birlikte Avustralya’nın bir diğer artısı ise lisans bölümlerinin 3 yıl sürmesidir. Bu sizlere ciddi anlamda hem maddi anlamda hem de manevi anlamda büyük avantaj ve tasarruf sağlayacaktır. Hemen hemen her alanda eğitim alabileceğiniz Avustralya harika doğası, geniş caddeleri ferah yaşam alanlarıyla büyük metropollerle harika bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır.

Avustralya’da lisans eğitimi ile birlikte yasal çalışma hakkı elde edersiniz. Masraflarınızın önemli bir kısmını çalışarak karşılayabilirsiniz. Avustralya, Türkiye’ye olan uzaklığıyla birlikte aslında bizlerin birazcık yabancı olduğu harika bir yaşam alanıdır. Hiç görmediğimiz doğadaki hayvanları, farklı yaşam tarzlarıyla Avustralya elbette ki yaşam deneyimi açısından baktığımızda oldukça büyük bir avantajdır. Farklı yaşam biçimlerini anlama, yurtdışı yaşam deneyimi gibi pek çok konuda büyük artılara sahip olursunuz. Bu yaşam deneyimleri sizlerin özel yaşantınızda da iş yaşamınızda da avantajları olacaktır. Avustralya’da eğitim aldığımız yıllar boyunca elde edeceğimiz yabancı dil seviyesi, yaşam deneyimi, üniversite diploması ile iş dünyasında, kariyer planlarınız da bir adım önde olursunuz.

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İnsanlar her zaman global dil haline gelmiş olan İngilizceyi öğrenmeye çalışır. İngilizce ...
Kanada liselerinde uluslararası düzeyde eğitim verildiğinden ve Kanada liselerinden mezun olan ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim