Yurtdışında Eğitim İzmir

Yurtdışında okumak ve eğitim almak elbette çok güzeldir. Fakat bazı zorlukları da bulunur. Yurtdışı eğitim danışmanları tam da bu konuda size en iyi hizmeti veriyor. Danışmanınız ile görüşerek yurtdışında okumanın avantajları ve dezavantajları neler, artıları ve eksileri neler bunları öğrenebilirsiniz. Okuyacağınız okulun ücretlerini ve istediğiniz bölümün detaylı bilgilerini okula gitmeden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Danışmanınız size sunduğu belgeler ve broşürler ile yeterli tüm bilgiyi size verecektir. Yurtdışında eğitim alacağınız okul ya da üniversitenin size katkılarını ve mezun olduktan sonra iş bulma imkânının olup olmadığını da danışmanınız size ayrıntılı olarak anlatacaktır.

Yurtdışı Eğitim Danışmanının Görevleri

Yurtdışı eğitim danışmanının eğitim süreniz dolana kadar yanınızda olması gerekir. Hangi okulu ve bölümü okumaya karar verdiğinizde okul size kayıt formu gönderir. Bu formu danışmanınız ile birlikte doldurmalısınız. Daha sonra vize işlemleri ve yolculuk işlemlerini yine danışmanınız ile birlikte hazırlarsınız. Gittiğiniz ülkede okuyacağınız okulun tüm bilgilerini danışmanınız size bildirdiği için çok fazla zorlanmayabilirsiniz. Kalacak yer ve okulla arasındaki mesafeyi danışmanınız ayarlayacaktır. Eğitiminizin süreci boyunca her şeyle danışmanınız ilgilenecektir. Gittiğiniz ülkede katılmanız gereken programlar ya da kurslar ile ilgili planlamaları yine danışmanınız yapacaktır.

Danışman İle Görüşmede Gerekli Evraklar

Danışmanınız ile görüşmeye gelirken bazı evraklar getirilmesi işinizi kolaylaştıracaktır. Eğer önceden aldığınız akademik belgeniz varsa işiniz daha kolay. Mezun olduğunuz okula ait belge, katıldığınız yabancı dil kursuna ait belge, kurs sertifikası ve aldığınız puanları gösteren belge gibi bir kaç rapor ve belgeler danışmanınızın hangi ülke ve okula gitmeniz gerektiğinde vereceği bilgiler oldukça yararınıza olacaktır. Ayrıca vize ve pasaportunuzun olması da gerekli eğer yoksa danışmanınızın yardımı ile çıkarttırabilirsiniz. Bu belgeler ve puanlar hangi okula kabule gidebilirsiniz ya da gidemezsiniz gibi sorularda size en iyi cevabı verecektir.Yurtdışı Eğitim İzmiren iyi danışmanlar ile çalışarak size ayrıntılı bilgileri vermektedir.

Yurtdışı Eğitimde Yabancı Dil Önemi

Yurtdışında en önemli ihtiyacınızdan biride yabancı dil bilmenizdir. Gerek arkadaş iletişimlerinizde gerekse derslerinizde oldukça ihtiyaç duyabilirsiniz. Yurtdışına eğitime gittiğinizde tek yabancı siz olmayacaksınız. Birçok ülkeden farklı insanlarla konuşmak hatta arkadaşlık yapabilirsiniz. Derslerinizde ülkeye ait dilce konuşmanız gerekebilir. Bu yüzden yabancı dil bilmenin önemi oldukça büyüktür. Sadece okul için değil günlük hayatınızda da en az bir ya da iki tane yabancı dil öğrenmenizde fayda olur.Yurtdışı Eğitim İzmirher türlü danışmanlık hizmeti alabileceğiniz gibi yabancı dil kursları hakkında da size gerekli bilgiyi vermektedir.

Yurtdışı Eğitimde İş Bulma Olanakları

Yurtdışında eğitim görmenin avantajları oldukça fazladır. Eğitiminiz bittikten sonra ülkenize döndüğünüzde alanınızla ilgili bazı firmalar eğitim düzeyinizi ve seviyenizi sorarlar. Yurtdışında aldığınız eğitimlerinizden bahsettiğinizde sizinle çalışmayı kabul edebilirler. İşverenlerin öncelik olarak gördüğü yurtdışı eğitimleri daha kolay iş bulmanıza faydalı olacaktır. İster eğitim gördüğünüz ülkenizde iş bularak yaşamınıza devam edebilirsiniz, isterseniz de ülkenize geri dönerek kolaylıkla işinizi bulabilirsiniz.Yurtdışı Eğitim İzmirfirmamız her konuda sizin destekçiniz. Ayrıntılı bilgiyi firmamıza gelerek ve yüz yüze konuşma talep ederek öğrenebilirsiniz.

Yazar
7
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İngiltere öğrencilerin dil eğitimi konusunda en fazla tercih ettiği ülkeler içerisinde ...
İtalya son yıllarda eğitim için tercih edilen yurt dışı ülkelerinin başında gelmektedir. ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim